Gięcie rur oraz profili Zamość

Gięcie rur i profili aluminiowych i stalowych – realizacja w krótkim terminie i w dobrej cenie

Zamość jest jednym z rozwijających się ośrodków gospodarczych w Polsce. Miasto dynamicznie rozwija się m.in. pod względem przemysłowym. Wielu naszych Klientów zainteresowanych głównie hurtowym gięciem rur i profili pochodzi z tej miejscowości. Jeśli również chciałbyś zamówić tę profesjonalną usługę, skorzystaj z naszej oferty! Przyjmujemy zamówienia hurtowe na gięcie rur i profili zarówno z Zamościa, jak i z całego lubelskiego. Naszymi Klientami są przeważnie Hurtownie, które zamawiają u nas seryjnie powtarzalne, gięte rury i profile o prostej lub skomplikowanej formie. Gięcie rur oraz profili możemy wykonać według indywidualnego projektu, który przekaże nam nasz Klient.

Realizujemy każde zamówienie starannie i dokładnie, dlatego też wykształcone części są zwykle pozbawione wad technicznych i defektów w postaci pofałdowań i zmarszczeń. Dzieje się tak głównie dlatego, że korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń najwyższej jakości, które potrafimy szybko i sprawnie obsługiwać, co przekłada się na dobrą wydajność i powtarzalność elementów, bez błędów i niedokształceń.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur oraz profili ze stali i aluminium na najwyższym poziomie!

Gięcie rur oraz gięcie profili wykonujemy na najwyższym poziomie, korzystając z najbardziej zaawansowanego i w pełni wyposażonego parku maszynowego. Używamy specjalistycznych giętarek trójrolkowych, a także giętarek trzpieniowych CNC. Za pomocą giętarki trójrolkowej jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie gięcie rur aluminiowych i stalowych, a także gięcie profili aluminiowych i ze stali w zakresie do 180 stopni maksymalnego kąta gięcia i o optymalnym przekroju wynoszącym 54 × 3 mm. Na giętarce trzpieniowej CNC przeprowadzamy skomplikowane modelowanie aluminium i stali. Korzystając z najnowocześniejszej giętarki trzpieniowej CNC renomowanego producenta, uzyskujemy doskonałej jakości rury i profile o maksymalnym kącie gięcia do 190 stopni i o maksymalnym stałym promieniu gięcia do 220 mm.

Proponujemy także dodatkowe usługi związane z gięciem rur i profili – możesz u nas również zdecydować się na:

  • malowanie proszkowe wymodelowanych rur i profili,
  • usunięcie ewentualnych defektów, które powstały podczas gięcia,
  • obróbkę ścierną wykonanych elementów stalowych i aluminiowych,
  • gwintowanie otworów rur i profili poddanych uprzednio gięciu.
Gięcie rur-8

Gięcie rur i profili stalowych oraz aluminiowych – dlaczego warto zlecić tę usługę właśnie nam?

Gięcie rur stalowych i aluminiowych, a także gięcie profili stalowych i wykonanych z materiału aluminiowego warto powierzyć profesjonalistom. Jeżeli prowadzisz działalność na terenie Zamościa lub w obrębie lubelskiego, możesz liczyć u nas na:

Oferujemy Państwu również profesjonalne gięcie profili zamkniętych, odbywające się zazwyczaj metodą gięcia na zimno. Jednak gdy Klient zgłosi potrzebę wykonania pracy w określonej temperaturze, to w miarę możliwości materiału, z chęcią podejmiemy się również takiego zadania.

Zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów o wysokich kwalifikacjach, który wykona każde zlecenie rzetelnie i z dbałością o każdy szczegół. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kompetencje, poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach. Mogą Państwo być pewni, że powierzając im gięcie rur lub profili, wykonają oni pracę najnowocześniejszymi metodami, a gięcie będzie się odznaczało wysoką jakością.

Nowoczesne metody, dobry sprzęt i doświadczona kadra – te czynniki sprawiają, że wybór naszej firmy to gwarancja zadowolenia z wykonanej usługi.

Gięcie rur-9
Gięcie rur-7