2 października, 2023

Ażurowe balustrady wycinane laserowo

Ażurowe balustrady wycinane laserowo producent -01
Ażurowe balustrady wycinane laserowo producent -02

Balustrady wycinane laserowo: uzyskaj wyjątkowe efekty!

Laserowo wycinane balustrady to połączenie klasycznego (choć nie zawsze!) wzornictwa z najnowocześniejszą technologią. Przy pomocy lasera 2D nasi specjaliści są w stanie z ogromną precyzją wyciąć najbardziej intrygujące wzory, które odmienią wnętrze każdego budynku. A sama balustrada? Zapewni pełne bezpieczeństwo podczas korzystania ze schodów czy balkonu.


Technologia laserowej obróbki metalu pozwala nam tworzyć balustrady o niemal dowolnych wzorach i formach. Każda stalowa blacha, wykorzystywana przy produkcji balustrad, poddawana jest dokładnej obróbce — tnąc, piaskując i malując materiał nie tylko nadajemy zwykłym kawałkom metalu wyjątkowy wygląd, ale także wzmacniamy ich właściwości — odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wyginanie pod wpływem nacisku — i czynimy idealnie gładkimi. Końcowy efekt jest lekki i estetyczny, a jednocześnie niezwykle wytrzymały!

Balustrady zewnętrzne i wewnętrzne: zastosowanie

Fachowcy firmy Elektron są gotowi zrealizować zarówno projekty balustrad wewnętrznych: dekorujących i zapewniających bezpieczeństwo podczas wchodzenia po schodach czy przebywania na antresoli, jak i zewnętrznych — montowanych na balkonach, tarasach i kładkach nadziemnych. Nasze balustrady znajdą swoje zastosowanie w firmowych biurach, zakładach przemysłowych czy siedzibach instytucji publicznych.

Dlaczego warto postawić na balustrady ażurowe?

Balustrady ażurowe na schody są coraz częstszym elementem współczesnego budownictwa — znajdziesz je zarówno w domach i na klatkach schodowych, jak i w budynkach użytkowych. A czym jest sam ażur? To ozdobny wzór ułożony z wycięć w materiale (w tym przypadku — w stali), nadający balustradzie estetyczny, transparentny efekt. Ażurowe balustrady najczęściej są w pełni prześwitujące, chociaż niektóre wykonywane są razem z przysłoniętym tłem — mówimy wtedy o tak zwanym ażurze ślepym.

 

Nowoczesne balustrady ażurowe z blachy mają przede wszystkim walory estetyczne. Balustrady wewnętrzne wizualnie powiększają przestrzeń oraz nadają schodom lekkości… i nieszablonowego designu. Najlepiej odnajdują się we wnętrzach o nowoczesnej aranżacji:

 

  • minimalistycznych — wykorzystujących podstawowe kolory i geometryczne wzory;

  • industrialnych — surowych, opartych na metalowych elementach;

  • eklektycznych — łączących kontrastujące ze sobą barwy i odważne bryły.

Z wykorzystaniem technik laserowych możemy stworzyć ażurową balustradę o wzorze idealnie dopasowanym do charakteru danego budynku.

Balustrady ażurowe metalowe od Elektron to jednak nie tylko elegancki styl, ale także najwyższa jakość wykonania. Każdą blachę wycinamy z grubej, odpornej na obicia i zarysowania stali — znacznie trwalszej od wciąż często używanych płyt MDF. Ażurowe wzory wycinamy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn numerycznych; dzięki nim nasi fachowcy mogą pozwolić sobie na stworzenie nawet najbardziej fantazyjnego wzoru, co w przypadku innych technik bywa niemożliwe (lub zajmuje znacznie więcej czasu)! Dzięki zastosowaniu odpowiednich powłok antykorozyjnych balustrady wycinane laserowo są w stanie służyć naszym Klientom przez długie, długie lata.

Ażurowe balustrady wycinane laserowo producent -04

Zamów ażurowe balustrady według Twojego projektu

Każda ze zrealizowanych przez naszych specjalistów balustrad powstała na podstawie indywidualnego projektu — przygotowanego przez samego Klienta lub zgodnie z jego oczekiwaniami. W Elektron jesteśmy otwarci na Twoje pomysły — chętnie wniesiemy do nich nasze doświadczenie, wypracowane przez lata rozwiązania oraz technologię, którą zapewnia nam nasz park maszynowy. Jeśli potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu projektu — nasi fachowcy szybko przygotują dla Ciebie wirtualny model 2D lub wizualizację w trójwymiarze. Wszystko po to, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania Twoje oraz Twojej działalności!

Balustrady wycinane laserowo: wzory w naszej ofercie

Oprócz możliwości realizacji Twojego własnego projektu Elektron oferuje szeroką paletę gotowych wzorów balustrad. Możemy zaproponować między innymi balustrady wewnętrzne ażurowe w stylu minimalistycznym — idealnym do nowoczesnych wnętrz firmowych oraz użytkowych, a także o wzorach geometrycznych i naturalnych — te z pewnością urozmaicą Twoją przestrzeń i dodadzą jej wyjątkowego charakteru!

Postaw na balustrady wycinane laserowo z naszej oferty!

Balustrady wycinane laserowo od Elektron będą doskonałym wyborem dla każdego, kto chce odświeżyć przestrzeń firmowego lub urzędowego wnętrza, bądź dopiero planuje jego wykończenie. Każde z naszych zamówień realizujemy z najwyższą dbałością o każdy detal — mimo że stawiamy na produkcję seryjną, nie uznajemy kompromisów pomiędzy ilością a jakością! Mamy już kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami — i jesteśmy dumni z tego, że możemy być ich partnerem biznesowym. Jeśli więc szukasz godnego zaufania producenta balustrad ażurowych, barierek czy elementów małej architektury: postaw na Elektron!

Panel ogrodzeniowe webelektron producent - 24
Panel ogrodzeniowe webelektron producent - 3
Panel ogrodzeniowe producent - 11
Panel ogrodzeniowe producent - 14