Cięcie laserem Tychy

Natychmiastowe wycinanie laserowe w metalu Tychy

Tychy to idealna lokalizacja, aby skorzystać z naszych usług cięcia laserem. Oferujemy wszystkim atrakcyjne warunki współpracy i szybką realizację zamówień. Wybierając naszą firmę, zyskujesz doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki wielu szkoleniom i projektom potrafią obsługiwać najbardziej zaawansowane maszyny. Podejmują się więc także tych bardzo skomplikowanych zleceń.

Nasi pracownicy używają lasera marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarki w wariancie L 3050, której moc to 5 KW. Sprzęt używany w naszej firmie cechuje się bezkonkurencyjną jakością i precyzją pracy. Umożliwia też cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm. Proces cięcia laserem nie powoduje powstawania odkształceń czy strat w materiale, mimo że jest to proces obróbki termicznej. Laser może służyć do produkowania prototypów, ale i produkcji przemysłowej. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów.

Jeżeli chce się poddać obróbce materiały nie tylko metalowe, cięcie laserem to najlepszy i najbardziej innowacyjny sposób. Jakość przyciętej krawędzi pozostanie na najwyższym poziomie, niezależnie od tego jaki produkt poddany zostanie obróbce. Metoda ta pozwoli na bezkonkurencyjną powtarzalność i dokładność ciętych elementów oraz niskie ryzyko powstania uszkodzeń materiału, co zapobiega produkowaniu strat materiałowych. Co więcej, wykończenie produktu nie będzie wymagało dużej ilości czasu czy środków.

Maszyna do cięcia laserowego