Cięcie laserem Tychy

Natychmiastowe wycinanie laserowe w metalu Tychy

Tychy to idealna lokalizacja, aby skorzystać z naszych usług cięcia laserem. Oferujemy wszystkim atrakcyjne warunki współpracy i szybką realizację zamówień. Wybierając naszą firmę, zyskujesz doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki wielu szkoleniom i projektom potrafią obsługiwać najbardziej zaawansowane maszyny. Podejmują się więc także tych bardzo skomplikowanych zleceń.

Operator obsługujący laser do cięcia blach stalowych w firme Elektron
Nasi pracownicy używają lasera marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarki w wariancie L 3050, której moc to 5 KW. Sprzęt używany w naszej firmie cechuje się bezkonkurencyjną jakością i precyzją pracy. Umożliwia też cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm. Proces cięcia laserem nie powoduje powstawania odkształceń czy strat w materiale, mimo że jest to proces obróbki termicznej. Laser może służyć do produkowania prototypów, ale i produkcji przemysłowej. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów.
Maszyna ze źródłem CO2 TRUMPFMATIC L 3050
Jeżeli chce się poddać obróbce materiały nie tylko metalowe, cięcie laserem to najlepszy i najbardziej innowacyjny sposób. Jakość przyciętej krawędzi pozostanie na najwyższym poziomie, niezależnie od tego jaki produkt poddany zostanie obróbce. Metoda ta pozwoli na bezkonkurencyjną powtarzalność i dokładność ciętych elementów oraz niskie ryzyko powstania uszkodzeń materiału, co zapobiega produkowaniu strat materiałowych. Co więcej, wykończenie produktu nie będzie wymagało dużej ilości czasu czy środków.
Laser do obróbki blach TRUMPF L3050 podczas pracy
Cięcie blachy inox azotem
Maszyna do cięcia laserowego
Elektron - Ikona cięcie laserem rur

Cięcie laserowe rur i profili – proste i skomplikowane projekty!

Nasz park maszynowy jest wyposażony w urządzenia nowoczesne i specjalistyczne, które należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie, w tym nasz wysokiej klasy laser światłowodowy. Tak wyposażeni zrealizujemy każde Twoje zamówienie na cięcie laserowe rur i profili: wytniemy proste i skomplikowane kształty w wielu materiałach, bez najmniejszych problemów. Wykonamy również profesjonalnie grawery w rurach i profilach, niezależnie od tego, jaką będą mieć wielkość i jaki wzór.

Cięcie laserem 3D rur oraz profili – sprawdź nasz szeroki zakres usług!

W naszej pracy na co dzień stawiamy na profesjonalność, wysoką jakość, oszczędność materiału i energii, a także na dobrą, zorganizowaną pracę zespołową. Nasi Projekt Managerowie, Technologowie i Konstruktorzy optymalnie wykorzystują potencjał naszego światłowodowego lasera, dlatego możemy Ci zapewnić:

  • cięcie laserowe rur oraz profili stalowych 3D – stal czarna o grubości do 8 mm,
  • cięcie laserem 3D rur i profili aluminiowych – aluminium o grubości do 3 mm,
  • cięcie laserowe profili i rur miedzianych 3D – miedź o grubości do 2 mm,
  • cięcie laserem rur oraz profili nierdzewnych 3D – stal nierdzewna o grubości do 5 mm,
  • cięcie laserowe 3D profili i rur chromoniklowych,
  • cięcie laserem rur i profili mosiężnych – mosiądz o grubości do 3 mm.
Laserowe cięcie rur stalowych
Cięcie laserowe profili nierdzewnych

Cięcie laserowe 3D Tychy
jakie rury i jakie profile tniemy?

Przytniemy dla Ciebie praktycznie każdy profil i każdą rurę w takim zakresie, w jakim umożliwia nam to nasz zaawansowany laser. Zamówisz więc u nas:

  1. Cięcie laserem profili 3D w rozmiarze: 20 × 20 – 150 × 150 × 6500 mm – profile kwadratowe.
  2. Cięcie laserowe 3D pozostałych profili o średnicy ≤ ɸ 210 mm np. 150 × 20 mm.
  3. Cięcie laserowe rur 3D o średnicy od ɸ 20 do ɸ 210 × 6500 mm.
  4. Cięcie laserem rur w 3D, których maksymalna długość nie przekracza 6000 mm.

Realizujemy zamówienia na krótkie terminy, ponieważ praca jest w pełni zautomatyzowana, jeśli rury bądź profile mają długość od 3000 mm (automatyczny rozładunek) lub od 3600 do 6500 mm – wtedy są automatycznie ładowane.

Cięcie laserowe rur oraz profili
skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty!

Wykonamy dla Ciebie cięcie laserowe rur i cięcie laserem profili 3D w bardzo korzystnej cenie. Dodatkowo zapewniamy Ci bezpłatną wycenę Twojego indywidualnego zamówienia, co do niczego Cię nie zobowiązuje. Jesteśmy dyspozycyjni, dokładni i solidni, dlatego wykonamy dla Ciebie praktycznie dowolną obróbkę: stali, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi, mosiądzu, czy chromoniklu. Zadzwoń już teraz!
Laser Fiber do cięcia profli i rur stalowych