Gięcie rur oraz profili Bielsko Biała

Gięcie rur oraz profili CNC Bielsko Biała

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług rzetelnej firmy, która ekspresowo i dokładnie wykona dla Ciebie gięcie rur lub gięcie profili CNC, nie mogłeś trafić lepiej! Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów. Znamy się na swojej profesji. Nieustannie inwestujemy w kursy i szkolenia dla naszych pracowników, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak szybko rozwija się technologia. Chcemy być zawsze na najlepszym poziomie, dlatego w naszej firmie przywiązujemy dużą uwagę do szczegółów. Przeprowadzamy częste kontrole jakości i stosujemy innowacyjne rozwiązania. Oferowane przez nas warunki współpracy są bardzo atrakcyjne. Gwarantujemy całkowicie darmową i niezobowiązującą wycenę. Pomagamy klientom w doborze najlepszej metody realizacji zleconego przez nich zamówienia. Ponadto podczas całego procesu wykonania służymy doradztwem technicznym. Usługi są realizowane przez nas zarówno na podstawie własnych projektów oraz tych proponowanych przez Klienta. Jeśli musisz szybko wykonać gięcie rur i profili w mieście Bielsko Biała warto nam zaufać. Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.  Przeprowadzamy hurtowe gięcia rur oraz profili. Każdy formatowany przez nas element wyróżnia się dokładnością. Precyzyjne wykonanie nawet najmniejszego detalu jest możliwe dzięki zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Zastosowanie narzędzia wielopromieniowego w procesie gięcia rur Bielsko Biała.

Gięcie rur oraz profili zamkniętych CNC zazwyczaj jest wykonywane metodą na zimno. W naszej firmie używamy giętarek trzpieniowych CN38BR3 SHUZ TUN. Są to najwyższej jakości urządzenia. Posiadają one funkcję wizualizacji 3D z opcją pomiaru długości oraz przeprowadzeniem animacji procesu formatowania. Dzięki tym unowocześnieniom od początku do końca możemy mieć kontrolę nad gięciem rury lub profilu. Choć proces ten może nie wydaje się bardzo skomplikowany, jego błyskawiczne i precyzyjne przeprowadzenie nie byłoby możliwe bez pomocy odpowiednich maszyn i wykwalifikowanej kadry. Gięcie rur i profili polega na rozciąganiu oraz ściskaniu odpowiednich włókien formowanego materiału. Nasze giętarki pozwalają na uzyskiwanie gięć o stałych i zmiennych promieniach. Oprócz dokładności i szybkości pracy nasze maszyny mają jeszcze jeden ważny element, podajnik rury. Umożliwia on samoczynne wykonywanie gięć. Wszystkie te elementy wpływają na zmniejszenie kosztów produkcji, a co się z tym wiąże- korzystniejsze ceny dla naszych klientów.

Gięcie rur-9

Zastosowanie rur i profili giętych

Gięcie rur i profili to proces szeroko wykorzystywany. Jest on niezbędny dla wielu gałęzi przemysłowych. Produkowane przez nas elementy to między innymi: części mebli i maszyn, wyposażenie szpitali, gastronomii, oprawy oświetleniowe, a także bariery drogowe. Profile i rury gięte bardzo często wykorzystuje się także w lotnictwie, architekturze, a także jako elementy większych konstrukcji, jak: mosty, stadiony, tory rollercoasterowe oraz fasady budynków. Uzyskiwanie przestrzennych kształtów rur wykonanych ze stali nierdzewnej, miedzi, czy aluminium możliwe jest dzięki metodzie „push-bending”. Gięcie rur oraz profili przeprowadza się na specjalnej matrycy. Rury zwijane są na rolkach, które ustawiają materiał tak, by został plastycznie zdeformowany w odpowiednim miejscu.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-7
Gięcie rur-6

Specyfikacja techniczna giętarki trzpieniowej CN38BR3 SHUZ TUNG.

  • Maksymalny promień gięcia: 220m.
  • Zakres kąta gięcia: 190°.
  • Wymiary maszyny: 540x120x155 cm.
  • Standardowa odległość pomiędzy gięciami: 2xD.
  • Ilość stosów form: 3
  • Wydajność gięcia (rura stalowa): 65×2.2mm