Gięcie rur oraz profili Gdynia

Gięcie rur oraz profili CNC Gdynia.

Gięcie rur oraz profili jest metodą obróbki mechanicznej. Używając specjalistycznych i najwyższej jakości urządzeń, plastycznie odkształca się poszczególne części rur w celu nadania im wymaganego kształtu. Proces ten jest niezbędny dla wielu gałęzi przemysłowych. Z usług gięcia rur oraz profili korzystają między innymi takie branże jak motoryzacja, budownictwo, gastronomia, czy przemysł maszynowy. Jeśli szukasz firmy, która dokładnie i ekspresowo wykona dla Ciebie gięcie rur oraz profili w Gdyni- dobrze trafiłeś! Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamówione elementy zostaną wykonane starannie i na najwyższym poziomie, niezależnie od stopnia skomplikowania. Realizujemy wszystkie projekty- zarówno własne, jaki i zaproponowane przez klienta. Jeżeli szukasz specjalisty w dziedzinie gięcia rur oraz profili, a Twoje miasto to Gdynia, skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny! Klient jest dla nas najważniejszy, przekonaj się sam!

Gięcie rur oraz profili wykonywane przez specjalistów!

Proces doprowadzania materiału do odpowiedniego kształtu polega na rozciąganiu oraz ściskaniu poszczególnych włókien. Przeprowadzenie gięcia rur oraz profili w celu uzyskania elementów najwyższej jakości wymaga użycia specjalistycznych maszyn oraz wiedzy na temat parametrów procesu, dzięki czemu odkształcane materiały zachowają wszystkie swoje właściwości techniczne, wygląd i wytrzymałość. Gięcie profili zamkniętych jest wykonywane przez naszych specjalistów metodą na zimno, za pomocą nowoczesnej giętarki trzpieniowej. Wcześniejsza wizualizacja detalu 3D z funkcją pomiaru długości oraz animacja procesu gięcia gwarantują bezbłędność na każdym etapie procesu! W Gdyni formatujemy rury aluminiowe, miedziane lub wykonane ze stali nierdzewnej.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Możliwości i zastosowania gięć rur oraz profili

Choć najbardziej popularnymi gięciami wciąż pozostają te podstawowe jak formowanie rury w kształt litery „U”, czy zaginanie pod kątem do 90°, nasz doświadczony zespół z przyjemnością podejmie się każdego zlecenia. Dzięki giętarce najwyższej technologii, jesteśmy w stanie uzyskać niemalże nieograniczoną liczbę form i gięć. Przeprowadzamy gięcia trójwymiarowe. Cały proces dopasowujemy do możliwości, plastyczności materiału i sprężynowania. W ofercie znajduje się także nowoczesna metoda gięcia o nazwie „stretch bending”, która została  rozwinięta na potrzeby przemysłu lotniczego. Umożliwia bardzo precyzyjne gięcia. Nasz park maszynowy wyposażony jest również w giętarkę trójrolkową. Maszyna ta umożliwia przeprowadzenie procesu jakim jest gięcie rur oraz profili po łuku. Jej działanie polega na zwijaniu rury lub profilu między trzema rolkami. Skontaktuj się z nami, a doradzimy, która metoda w twoim przypadku sprawdzi się najlepiej! Przyjmujemy zlecenia w mieście Gdynia!

Dlaczego właśnie ELEKTRON?

Aktualnie, gdy technika rozwija się w tak szybkim tempie, wiemy jak ważny jest nieustanny rozwój. Właśnie dlatego nasz zespół na bieżąco uczestniczy w szkoleniach i kursach. Daje nam to pewność, że świadczone przez nas usługi są wykonywane zawsze na najlepszym poziomie. Dbamy o klientów. Oferujemy niezobowiązujące i całkowicie darmowe wyceny. Przeprowadzamy hurtowe gięcia rur oraz profili. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne maszyny oraz cenione na całym świecie produkty. Wybierając ELEKTRON, rozpoczniesz współpracę z doświadczonym i wyszkolonym zespołem. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty! Szczególną uwagę przywiązujemy do każdego szczegółu. Skorzystaj z oferty gięcia rur i profili w Gdyni!

Giętarka trzpieniowa stosowana do gięcia rur oraz profili w technologii cnc wraz z sterownikiem
Giętarka trzpieniowa wykorzystywana podczas precyzyjnego gięcia rur oraz profili
Giętatka CNC do rur oraz profili