Gięcie rur - Rzeszów

Poszukujesz firmy, która wykona profesjonalne gięcie rur? Rzeszów nie musi dłużej czekać na specjalistów w dziedzinie obróbki CNC!  Jako eksperci w dziedzinie obróbki metali zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji zamówienia na kształtowanie profili i rur z aluminium i stali nierdzewnej. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Rzeszowie

Wykonywanie gięcia rur i profili to proces polegający na zmianie krzywizn obrabianego materiału w sposób trwały. Jego włókna w danych miejscach ulegają ściskaniu, a w innych – rozciąganiu. Dobrze wykonane gięcie charakteryzuje się takim doborem parametrów, aby wytrzymałość ani właściwości techniczne metalu nie uległy zmianie. Nasze nowoczesne giętarki zapewniają naprawdę wysoką powtarzalność wykonywanych elementów oraz szybki czas realizacji gięcia, co sprawia, że ich zastosowanie bardzo dobrze sprawdza się przy produkcji masowej. Jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na hurtowe gięcie rur? Rzeszów ma wiele zakładów produkcyjnych i hurtowni, które zgłaszają zapotrzebowanie na tę usługę. Dzięki nam nie musisz już dłużej szukać rzetelnego usługodawcy!

Gięcie rur-9

Gięcie profili i rur Rzeszów: co możemy dla Ciebie wykonać?

Oferujemy precyzyjne gięcie rur CNC, z materiałów takich jak stal (w tym stal nierdzewna), miedź, aluminium czy mosiądz. Mamy możliwość uzyskania nawet najbardziej skomplikowanych kształtów rur, dzięki zastosowaniu naszych profesjonalnych giętarek.

W naszej ofercie znajdziesz również gięcie profili  metodą gięcia na zimno.  Doświadczeni specjaliści, nowoczesne metody oraz sprzęt najwyższej klasy – to wszystko gwarantuje pełne zadowolenie z wykonanej przez nas usługi.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów dokona najpierw bezpłatnej wyceny, a następnie przeprowadzi profesjonalne gięcie rur. Rzeszów to miasto, w którym działamy na bardzo szeroką skalę. Wiemy, czego oczekują nasi klienci – rozwijamy się z myślą o nich i dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były realizowane na niezmiennie wysokim poziomie.  Dogodne warunki współpracy zapewniamy wszystkim klientom, niezależnie od tego czy zgłaszają się do nas jako przedsiębiorstwo, czy jako osoba indywidualna. Gwarantujemy, że gięcie rur i profili przez naszą firmę spełni Twoje oczekiwania.

Gięcie rur – Rzeszów: poznaj naszą kadrę

Nasza firma zatrudnia doświadczonych profesjonalistów, którzy wykonują zlecenia terminowo i z dbałością o każdy szczegół. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klienta. Powierzając im dany projekt, możesz mieć pewność, że zostanie wykonany solidnie i z zastosowaniem najnowocześniejszych metod.

Gięcie rur – Rzeszów: jak pracujemy?

Posiadamy nowoczesny sprzęt bardzo wysokiej klasy. Aby wykonać specjalistyczne gięcie rur i profili, wykorzystujemy giętarki trzpieniowe CNC wyposażone w podajniki na rury, co sprawia, że gięcie wykonywane jest w sposób samoczynny. Cały proces jest zautomatyzowany, co oznacza, że ruchy zarządzane przez bardzo precyzyjne mechanizmy oraz mikroprocesory. Umożliwia to wykonywanie nawet najbardziej złożonych elementów z wielką precyzją oraz powtarzalnością. Metoda ta skraca czas wykonania gięcia , dzięki czemu procedura nie jest tak czasochłonna jak metody tradycyjne.

Nasze giętarki trzpieniowe mają zakres kąta gięcia do 190 stopni oraz maksymalny stały promień gięcia 220 mm. Ponadto, nasza firma dysponuje giętarkami trójrolkowymi o maksymalnym kącie zgięcia 180 stopni oraz przekroju średnicy 54 x 3 mm. Na życzenie klienta wykorzystujemy je do gięcia profili CNC w określonej temperaturze.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur-7
Gięcie rur-8