Gięcie rur oraz profili Rzeszów

GIĘCIE RUR I PROFILI RZESZÓW

Jeśli szukają Państwo firmy, która wykona profesjonalne gięcie rur i profili CNC i jesteście z Rzeszowa, wykorzystując przy tym najnowocześniejszy sprzęt, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów dokona najpierw bezpłatnej wyceny, a następnie wykona profesjonalne gięcie. Dogodne warunki współpracy zapewniamy wszystkim klientom, niezależnie od tego czy zgłaszają się do nas jako przedsiębiorstwo, czy jako osoba indywidualna. Gwarantujemy, że gięcie rur i profili przez naszą firmę w Rzeszowie spełni Państwa oczekiwania.

NASZA OFERTA

Gięcie rur-9
Wykonywanie gięcia rur i profili to proces polegający na zmianie krzywizn obrabianego materiału w sposób trwały. Jego włókna w danych miejscach ulegają ściskaniu, a w innych rozciąganiu. Dobrze wykonane gięcie charakteryzuje się takim doborem parametrów, żeby wytrzymałość ani właściwości techniczne metalu się nie zmieniły. Nasze nowoczesne giętarki zapewniają naprawdę wysoką powtarzalność wykonywanych elementów oraz szybki czas realizacji gięcia, co sprawia, że ich zastosowanie bardzo dobrze sprawdza się przy produkcji masowej. Oferujemy precyzyjne gięcie rur CNC, z materiałów takich jak stal (w tym stal nierdzewna), miedź, aluminium, mosiądz. Mamy możliwość uzyskania nawet najbardziej skomplikowanych kształtów rur, dzięki zastosowaniu naszych profesjonalnych giętarek.

W naszej ofercie znajdą Państwo również gięcie profili, zazwyczaj metodą gięcia na zimno. W miarę możliwości materiału, chętnie podejmujemy się jednak wykonywania pracy w określonej temperaturze, jeśli Klient wyrazi taką potrzebę.

NASZA KADRA

Nasza firma zatrudnia doświadczonych profesjonalistów, którzy wykonują zlecenia terminowo i z dbałością o każdy szczegół. Nieustannie podnoszą oni swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klienta. Powierzając im dany projekt, mogą być państwo pewni, że zostanie on wykonany solidnie i przy użyciu najnowocześniejszych metod.

NASZ SPRZĘT

W naszej firmie posiadamy nowoczesny sprzęt bardzo wysokiej klasy. Aby wykonać specjalistyczne gięcie rur i profili, wykorzystujemy giętarki trzpieniowe CNC, wyposażone w podajniki na rury, co sprawia, że gięcie wykonywane jest w sposób samoczynny. Cały proces wykonywania gięcia jest zautomatyzowany – znaczy to, że ruchy wykonywane w nim są zarządzane przez bardzo precyzyjne mechanizmy oraz mikroprocesory. Umożliwia to wykonywanie nawet najbardziej złożonych elementów z wielką precyzją oraz powtarzalnością. Metoda ta sprawia także, że czas wykonania gięcia jest znacząco krótszy w porównaniu do metod tradycyjnych. Nasze giętarki trzpieniowe mają zakres kąta gięcia do 190 stopni oraz maksymalny stały promień gięcia 220 mm. Ponadto, nasza firma dysponuje także giętarkami trójrolkowymi o maksymalnym kącie zgięcia 180 stopni oraz przekroju średnicy 54 x 3 mm. Na życzenie klienta wykorzystujemy je do gięcia profili CNC w określonej temperaturze.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Doświadczeni specjaliści, nowoczesne metody oraz sprzęt najwyższej klasy – to wszystko gwarantuje Państwu pełne zadowolenie z wykonanej przez nas usługi.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-7
Gięcie rur-8