Gięcie rur i profili - Katowice

Potrzebujesz przeprowadzić gięcie rur? Katowice, jako stolica woj. śląskiego, to miejsce, w którym działa wiele zakładów przemysłowych i firm produkcyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy rozszerzyć działalność o ten obszar. Szukasz fachowców cieszących się zaufaniem klientów? Jesteśmy do usług!

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Katowicach

Daliśmy się poznać jako eksperci w zakresie obróbki skrawaniem CNC. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który nieustannie modernizujemy. Posiadamy giętarki trzpieniowe, umożliwiające wykonywanie gięć rur i profili na zimno, oraz giętarki trójrolkowe, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie usługi w określonej temperaturze. Proces ten uzależniony jest od możliwości formowanego materiału.

Możemy pochwalić się błyskawiczną realizacją usług oraz najwyższą jakością wykonywanych zleceń. Chcesz zlecić gięcie rur? Katowice to miasto wielu możliwości, a my chcemy wykorzystać jego potencjał! Szanujemy czas klienta. Wyróżniają nas terminowość i zaangażowanie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Podczas realizacji zlecenia służymy doradztwem technicznym.

Gięcie profili i rur Katowice: co możemy dla Ciebie wykonać?

Gięcie rur i profili to jedna z czynności podstawowych dla wielu gałęzi przemysłu. Polega na plastycznej obróbce metalu, takiego jak aluminium, miedź, czy stal nierdzewna. Znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach, m.in. przy produkcji mebli czy elementów ozdobnych, wyposażeniu gastronomii i szpitali, a także w hydraulice oraz serwisach samochodowych.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Zobacz, jak pracujemy!Na czym

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Po określeniu docelowego kształtu formowanych elementów przeprowadzamy wizualizację detalu 3D z funkcją pomiaru długości oraz animacją procesu gięcia. Daje nam to gwarancję, że proces przebiegnie bez zakłóceń i wszystkie elementy zostaną wykonane precyzyjnie.

Po umiejscowieniu formowanego materiału w giętarce następuje jego plastyczna obróbka. Polega ona na ściskaniu i rozciąganiu poszczególnych włókien rury lub profilu. Proces ten jest ekspresowy, a dzięki zastosowaniu najwyższej technologii maszyn, wygląd materiału oraz jego techniczne właściwości pozostają bez zmian. Giętarki trójrolkowe umożliwiają gięcie rur i profili o stałych oraz zmiennych promieniach. Podajnik rury pozwala na samoczynne wykonanie gięć przestrzennych.

Gięcie rur-8

Specyfikacja techniczna giętarki trzpieniowej CN38BR3 SHUZ TUNG:

–       Maksymalny promień gięcia: 220m.

–       Zakres kąta gięcia: 190°.

–       Wymiary maszyny: 540x120x155 cm.

–       Standardowa odległość pomiędzy gięciami: 2xD.

–       Ilość stosów form: 3

–       Wydajność gięcia (rura stalowa): 65×2.2mm

Gięcie rur i profili dostosowujemy do reakcji materiału i sprężynowania.

Gięcie rur – Katowice: precyzyjne formowanie elementów

Nasza oferta obejmuje również nowoczesną metodę gięcia o nazwie „stretch bending”. Została ona rozwinięta na potrzeby przemysłu lotniczego, obecnie wykorzystuje się ją także w celach architektonicznych, np.  przy produkcji elementów mostów, stadionów, czy torów rollercoasterowych. „Stretch bending” daje możliwość bardzo precyzyjnego gięcia.

Jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na gięcie rur? Katowice to miasto, w którym prowadzisz swoją działalność? Jeżeli tak, gwarantujemy szybką realizację usługi. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania.  Jeśli masz pytania, nasi pracownicy chętnie pomogą. Wykonujemy projekty zarówno własne, jak i te przygotowane przez klienta. Pamiętaj, wycena jest u nas zawsze niezobowiązująca i całkowicie darmowa!

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9
Gięcie rur-7