Gięcie rur oraz profili Katowice

Profesjonalne gięcie profili oraz rur CNC- Katowice

Jeśli potrzebujesz przeprowadzić gięcie profili lub rur, realizację zlecenia warto przekazać osobom doświadczonym i wyspecjalizowanym w tej dziedzinie. Nasza firma to zespół znających się na rzeczy fachowców oraz nowoczesny i najwyższej jakości park maszynowy, który nieustannie modernizujemy- przyjmujemy zlecenia także w mieście Katowice. Możemy pochwalić się błyskawiczną realizacją usług oraz najwyższą jakością wykonywanych zleceń. Szanujemy czas klienta, wyróżnia nas terminowość. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Podczas całego procesu realizacji zlecenia służymy doradztwem technicznym. Jeśli masz pytania, nasi pracownicy chętnie pomogą. Wykonujemy projekty zarówno własne, jak i te przygotowane przez klienta. Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej i niezobowiązującej wyceny!

Jak wykorzystywane jest gięcie rur?

Gięcie rur i profili to jedna z czynności podstawowych dla wielu gałęzi przemysłu. Polega na plastycznej obróbce metalu, takiego jak aluminium, miedź, czy stal nierdzewna. Znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach, między innymi przy produkcji mebli czy elementów ozdobnych, wyposażeniu gastronomii i szpitali, a także w hydraulice oraz serwisach samochodowych. Dla efektywnego i dokładnego przebiegu procesu niezbędne jest użycie specjalnego, wysokiej jakości sprzętu.

W naszym parku maszynowym, w mieście katowice, znajdują się zarówno giętarki trzpieniowe, umożliwiające wykonywanie gięć rur i profili na zimno oraz giętarki trójrolkowe, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie usługi w określonej temperaturze. Proces ten uzależniony jest od możliwości formowanego materiału.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Na czym polega gięcie rur i profili?

Po zdecydowaniu jaki ma być docelowy kształt formowanych elementów na naszych giętarkach przeprowadzamy wizualizację detalu 3D z funkcją pomiaru długości oraz animacją procesu gięcia- daje nam to gwarancję, że proces przebiegnie bez zakłóceń i wszystkie elementy zostaną wykonane precyzyjnie. Po umiejscowieniu formowanego materiału w giętarce następuje jego plastyczna obróbka. Polega ona na ściskaniu i rozciąganiu poszczególnych włókien rury lub profilu. Proces ten jest ekspresowy, a dzięki zastosowaniu najwyższej technologii maszyn, wygląd materiału oraz jego techniczne właściwości pozostają bez zmian. Giętarki trójrolkowe umożliwiają gięcie rur i profili o stałych oraz zmiennych promieniach. Podajnik rury pozwala na samoczynne wykonanie gięć przestrzennych. W Katowicach jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie każdy projekt! Nasze urządzenia CNC pracują w pełni automatycznie, są energooszczędne. Te czynniki bezpośrednio wpływają na jakość oraz cennik naszych usług.

Specyfikacja techniczna giętarki trzpieniowej CN38BR3 SHUZ TUNG.

Gięcie rur-8

–       Maksymalny promień gięcia: 220m.

–       Zakres kąta gięcia: 190°.

–       Wymiary maszyny: 540x120x155 cm.

–       Standardowa odległość pomiędzy gięciami: 2xD.

–       Ilość stosów form: 3

–       Wydajność gięcia (rura stalowa): 65×2.2mm

Gięcie rur i profili dostosowujemy do reakcji materiału i sprężynowania. W naszej ofercie znajduje się także nowoczesna metoda gięcia o nazwie „stretch bending”. Została ona rozwinięta na potrzeby przemysłu lotniczego, obecnie wykorzystuje się ją także w celach architektonicznych, na przykład przy produkcji elementów mostów, stadionów, czy torów rollercoasterowych. „Stretch bending” daje możliwość bardzo precyzyjnego gięcia. Skontaktuj się z nami w celu znalezienia oferty najlepszej dla Ciebie! Przeprowadzamy gięcie rur i profili w Katowicach! Pamiętaj, wycena jest u nas zawsze niezobowiązująca i całkowicie darmowa!

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9
Gięcie rur-7