Gięcie rur oraz profili Tychy

Gięcie rur i gięcie profili ze stali lub aluminium – najwyższa jakość usług i krótkie terminy realizacji

Tychy to jedno z prężnie rozwijających się miast nie tylko na terenie województwa śląskiego, ale także w całym kraju. Duży ośrodek gospodarczy mieści w sobie wiele fabryk i hurtowni, które regularnie nawiązują z nami współpracę. Gięcie rur i gięcie profili to usługa, która jest u nas wyjątkowo atrakcyjna pod względem terminu realizacji zamówienia, jak i ceny.

Gięcie rur i profili aluminiowych oraz stalowych dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań!

Realizujemy zamówienia hurtowe na Tychy według Twoich określonych wytycznych. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie gięcie rur i profili w zasadzie bez ograniczeń, w dowolny sposób, jeśli chodzi o ostateczne ukształtowanie elementów wykonanych z takich materiałów, jak np. stal, czy aluminium, co nie przekłada się na wyższą cenę za nasze usługi. Korzystając z nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie parku maszynowego, gwarantujemy Ci gięcie rur oraz profili na najwyższym poziomie. Oznacza to, że otrzymujesz od nas powtarzalne, seryjne elementy w dowolnej liczbie, które są wolne od wad technicznych i najczęściej bez defektów. Dzięki temu zaraz po otrzymaniu naszej przesyłki w Tychach, możesz zastosować wymodelowane rury i profile w swoich projektach. Zawsze jednak możemy Ci zaoferować znacznie więcej – oprócz standardowego gięcia rur i profili, proponujemy także dopełniające: malowanie proszkowe, gwintowanie otworów lub obróbkę ścierną.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Jak wykonujemy gięcie rur aluminiowych lub stalowych oraz gięcie profili ze stali/aluminium?

Niezależnie od tego, czy zamawiasz u nas hurtowo proste, czy bardziej skomplikowane gięcie rur aluminiowych lub stalowych, czy gięcie profili aluminiowych albo ze stali, przygotowujemy Twoje zlecenie zawsze tak samo rzetelnie. Najpierw zapoznajemy się z Twoim indywidualnym projektem lub przygotowujemy własny. Następnie dobieramy odpowiednie nowoczesne i specjalistyczne giętarki – albo wysokiej jakości giętarkę trójrolkową, albo trzpieniową CNC.

Na giętarce trójrolkowej gniemy rury i profile do maksymalnego kąta gięcia 180 stopniu i o maksymalnym przekroju średnicy 54 × 3 mm. Natomiast wydajną giętarkę trzpieniową CNC renomowanego producenta wykorzystujemy zawsze wtedy, gdy zależy nam na wykształceniu bardziej złożonych, powtarzalnych elementów. Możemy dla Ciebie przygotować na giętarce CNC rury i profile o maksymalnym kącie gięcia do 190 stopni i o maksymalnym stałym promieniu do 220 mm.

Gięcie rur i profili aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej w krótkim terminie!

Nawet najbardziej skomplikowane gięcie rur stalowych i aluminiowych lub gięcie profili ze stali nierdzewnej bądź z aluminium jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie w krótkim terminie. Składają się na to następujące czynniki:

Giętarka trzpieniowa stosowana do gięcia rur oraz profili w technologii cnc wraz z sterownikiem
  • nowoczesny park maszynowy z zaawansowanym technologicznie oprogramowaniem CAD/CAM i Lantek
  • doskonała organizacja czasu pracy przez naszych fachowców: Projekt Managerów, Technologów i Konstruktorów
  • sterowniki CNC gwarantują szybsze gięcie rur ze stali nierdzewnych i aluminium oraz profili ze stali nierdzewnej oraz wykonanych z aluminium bez strat na jakości
  • fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji procesu gięcia rur i profili aluminiowych oraz stalowych
Giętarka trzpieniowa wykorzystywana podczas precyzyjnego gięcia rur oraz profili
Giętatka CNC do rur oraz profili

Dodatkowo zapewniamy Ci bezpłatną wycenę usług na Twoje konkretne zamówienie.

Skontaktuj się z nami już teraz!