Gięcie rur oraz profili Tychy

Gięcie rur i gięcie profili ze stali lub aluminium – najwyższa jakość usług i krótkie terminy realizacji

Tychy to jedno z prężnie rozwijających się miast nie tylko na terenie województwa śląskiego, ale także w całym kraju. Duży ośrodek gospodarczy mieści w sobie wiele fabryk i hurtowni, które regularnie nawiązują z nami współpracę. Gięcie rur i gięcie profili to usługa, która jest u nas wyjątkowo atrakcyjna pod względem terminu realizacji zamówienia, jak i ceny.

Gięcie rur i profili aluminiowych oraz stalowych dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań!

Realizujemy zamówienia hurtowe na Tychy według Twoich określonych wytycznych. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie gięcie rur i profili w zasadzie bez ograniczeń, w dowolny sposób, jeśli chodzi o ostateczne ukształtowanie elementów wykonanych z takich materiałów, jak np. stal, czy aluminium, co nie przekłada się na wyższą cenę za nasze usługi.

Korzystając z nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie parku maszynowego, gwarantujemy Ci gięcie rur oraz profili na najwyższym poziomie. Oznacza to, że otrzymujesz od nas powtarzalne, seryjne elementy w dowolnej liczbie, które są wolne od wad technicznych i najczęściej bez defektów. Dzięki temu zaraz po otrzymaniu naszej przesyłki w Tychach, możesz zastosować wymodelowane rury i profile w swoich projektach.

Zawsze jednak możemy Ci zaoferować znacznie więcej – oprócz standardowego gięcia rur i profili, proponujemy także dopełniające: malowanie proszkowe, gwintowanie otworów lub obróbkę ścierną.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Jak wykonujemy gięcie rur aluminiowych lub stalowych oraz gięcie profili ze stali/aluminium?

Niezależnie od tego, czy zamawiasz u nas hurtowo proste, czy bardziej skomplikowane gięcie rur aluminiowych lub stalowych, czy gięcie profili aluminiowych albo ze stali, przygotowujemy Twoje zlecenie zawsze tak samo rzetelnie. Najpierw zapoznajemy się z Twoim indywidualnym projektem lub przygotowujemy własny. Następnie dobieramy odpowiednie nowoczesne i specjalistyczne giętarki – albo wysokiej jakości giętarkę trójrolkową, albo trzpieniową CNC.

Na giętarce trójrolkowej gniemy rury i profile do maksymalnego kąta gięcia 180 stopniu i o maksymalnym przekroju średnicy 54 × 3 mm. Natomiast wydajną giętarkę trzpieniową CNC renomowanego producenta wykorzystujemy zawsze wtedy, gdy zależy nam na wykształceniu bardziej złożonych, powtarzalnych elementów. Możemy dla Ciebie przygotować na giętarce CNC rury i profile o maksymalnym kącie gięcia do 190 stopni i o maksymalnym stałym promieniu do 220 mm.

Gięcie rur i profili aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej w krótkim terminie!

Nawet najbardziej skomplikowane gięcie rur stalowych i aluminiowych lub gięcie profili ze stali nierdzewnej bądź z aluminium jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie w krótkim terminie. Składają się na to następujące czynniki:

  • nowoczesny park maszynowy z zaawansowanym technologicznie oprogramowaniem CAD/CAM i Lantek
  • doskonała organizacja czasu pracy przez naszych fachowców: Projekt Managerów, Technologów i Konstruktorów
  • sterowniki CNC gwarantują szybsze gięcie rur ze stali nierdzewnych i aluminium oraz profili ze stali nierdzewnej oraz wykonanych z aluminium bez strat na jakości
  • fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji procesu gięcia rur i profili aluminiowych oraz stalowych

Dodatkowo zapewniamy Ci bezpłatną wycenę usług na Twoje konkretne zamówienie.

Skontaktuj się z nami już teraz!