Cięcie laserem Radom

Cięcie laserowe blach stalowych w Radomiu

Jeżeli poszukujesz firmy w Radomiu, która wykona dla ciebie profesjonalną usługę cięcia laserem, koniecznie musisz skorzystać z naszych usług. W naszej ofercie znajdziesz ekspresową obróbkę metalu przez cięcie laserem. Wykonamy ją zarówno dla klienta indywidualnego jak i przedsiębiorstwa. Każdemu zainteresowanemu gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, najwyższą jakość, terminowość oraz szybkość realizacji.

Nasi wykwalifikowani pracownicy używają lasera marki TRUMATIC i wycinarki w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Dzięki angażowaniu się w szkolenia i liczne projekty, nasi fachowcy podejmą się każdego wyzwania, zajmą się nawet najtrudniejszym i najbardziej skomplikowanym projektem.

Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem blach-4
Cięcie laserem blach-2

Sam proces cięcia laserem odbywa się zdalnie ze względu na bezpieczeństwo. Mimo, że proces ten to obróbka termiczna, nie powoduje strat w materiale. Jako że używamy najlepszy sprzęt, jesteśmy też w stanie poddać obróbce nie tylko materiały metalowe.

Niezależnie od rodzaju materiału, cięta krawędź pozostaje na najwyższym poziome. Przyspiesza to proces realizacji zamówienia i zaoszczędza czas i środki, ponieważ nie potrzebne jest wykończenie produktu.

Cięcie laserem rur i profili Radom

Zachęcamy do skorzystania z usługi cięcia laserowego rur oraz profili oferowanego przez naszą firmę w mieście Radom. Jest to proces skomplikowany, z tego względu dobrze jest powierzyć jego wykonanie osobom znającym się na rzeczy. W naszym parku maszynowym znajdują się  innowacyjne wycianarki laserowe. Pozwalają one na kompleksową obróbkę rur i profili. Proces jest wykonywany przez maszynę z dużą dokładnością, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Właśnie to daje metodzie cięcia laserowego przewagę nad konwencjonalnymi sposobami. Kolejną zaletą jest znacznie szybszy czas realizacji zamówień. Cięcie laserowe 3D gwarantuje także czyste, niezdeformowane krawędzie. Proces jakim jest cięcie laserowe pozostawia bowiem materiał bez konieczności powtórnej obróbki, czy jakichkolwiek odkształceń materiału. Niezmienne pozostają także jego właściwości. W wielu przemysłach cięcie laserowe jest obecnie procesem niezbędnym. Można dzięki niemu obrabiać nawet szczególnie skomplikowane materiały oraz produkować nieograniczoną ilość dokładnie takich samych elementów.

Laserowe Cięcie Profili-6
Laserowe Cięcie Profili-5

Możliwości i zastosowanie cięcia laserowego 3D

Cięcie laserowe to metoda termicznego dzielenia materiału. Wyróżniamy trzy jego rodzaje: wypalanie, sublimację oraz topnienie. Cięcie laserowe 3D rur oraz profili to technologia znana i stosowana na całym świecie, przez najbardziej zaawansowane ośrodki produkcyjne. Ta innowacyjna metoda daje możliwość obróbki materiałów zarówno metalowych, jak i niemetalowych. Cięcie laserowe nie wymaga mocowania materiałów. Nasza najlepszej jakości maszyna daje możliwość realizacji bardzo szerokiej, wręcz nieograniczonej palety projektów. Realizujemy zlecenia zarówno na podstawie planów własnych, a także klienta. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawie darmowej oraz niezobowiązującej wyceny. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z dziedziny: cięcie laserowe 3D.  

Cięcie laserowe rur i profili- dlaczego warto?

Cięcie laserowe ma wiele zalet. Po pierwsze, używana przez nas maszyna gwarantuje wysoką jakość i dokładność wykonywanych elementów. Jest odporna na drgania oraz cechuje się dokładnym strumieniem tnącym. Te czynniki zdecydowanie wpływają na zmniejszenie czasu wykonywania zamówienia, ograniczenie ilości odpadów oraz oszczędność energii. Właśnie dlatego oferowane przez nas ceny są bardzo korzystne i konkurencyjne. Radom to idealna lokalizacja do skorzystania z usługi cięcia laserowego 3D oferowanej przez naszą firmę. Zapraszamy!

Laserowe Cięcie Profili-1