Producent elementów metalowych

WYCENA

Jeśli jesteś zainteresowany zakresem naszych usług oraz chciałbyś pozyskać ofertę powinieneś wiedzieć jakie informacje będą potrzebne w celu przygotowania oferty oraz mogą przyśpieszyć znacznie cały proces ofertowania.

Kompleksowa obsługa projektu

W celu przygotowania oferty na produkt według Twojej koncepcji prześlij nam zapytanie ofertowe uwzględniając jak najwięcej szczegółów dotyczących produktu. Najważniejszymi parametrami są wymiary produktu, rodzaj zastosowanego materiału (jeśli masz wątpliwości możesz skonsultować się z naszym konstruktorem), kolor produktu, ilość, termin realizacji.

Jeśli jesteś w posiadaniu projektu w wersji 2D/3D bądź rysunków technicznych PDF dołącz je do zapytania ofertowego (jeśli obawiasz się udostępniać swoje projekty możemy podpisać umowę poufności pomiędzy naszymi firmami).

W przypadku gdy nie posiadasz żadnej dokumentacji opisz nam produkt, prześlij zdjęcie poglądowe produktu, postaraj się przesłać jak najwięcej detali i informacji na temat produktu.

Cięcie laserem blach / Cięcie laserem rur i profili

Pliki potrzebne do wyceny:

W celu wykonania prawidłowej wyceny poszczególnych usług, konieczne jest przekazanie kolejnych plików:

  • pliki .dxf lub .dwg – dla wycen detali z blachy (2D) zawierające jedynie kontury detalu – bez rzutów, wymiarów oraz tabeli technologicznych
 
  • pliki .stp – dla wycen detali z rur i profili

Do każdego rodzaju wyceny, uprzejmie prosimy o dołączenie rysunków w pliku .pdf , zawierających wymiarowanie oraz informację o skali. 

Brak wyżej wymienionych plików będzie wiązał się z wydłużeniem okresu oczekiwania na ofertę, oraz dodatkowym kosztem wiążącym się z wykonaniem odpowiednich plików produkcyjnych.

Dodatkowe informacje, niezbędne do wykonania wyceny:

  • gatunek materiału
  • grubość materiału
  • ilość poszczególnych detali

Każda wycena traktowana jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami klienta oraz wymogami projektu. Nie oferujemy usługi cięcia laserowego na metry.

Warunki oraz sposób płatności ustalane są indywidualnie z klientem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

finance-2751890__341