Gięcie rur - Gdańsk

Ekspresowe gięcie rur oraz profili Gdańsk

 Naszą specjalnością jest gięcie rur. Gdańsk, a właściwie Trójmiasto, to obszar, w którym działamy od wielu lat. Realizujemy różnego rodzaju zlecenia, w tym standardowe gięcia CNC, gięcie łuków na rolkach czy formowanie długich spiral. Jesteśmy ekspertami w obróbce CNC rur i profili – aluminiowych i stalowych.

Gięcie rur-9

Gięcie profili i rur Gdańsk: co możemy dla Ciebie wykonać?

Chcesz zlecić gięcie rur CNC? Gdańsk to miejsce, w którym prowadzisz działalność? Jeżeli tak, z przyjemnością służymy doradztwem technicznym! Skorzystaj z naszych usług już dziś!   Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i nowoczesnym oprogramowaniem, dzięki czemu wszelkie prace przebiegną sprawnie, a efekty będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Wycena usługi jest u nas całkowicie darmowa i niezobowiązująca! W naszej ofercie znajdują się także inne usługi, w tym malowanie proszkowe, które zabezpiecza metalowe części.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Zastosowanie rur i profili giętych

Gięcie rur-8

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak istotną usługą jest gięcie rur. Gdańsk to miasto, w którym działa wiele firm korzystających z pomocy ekspertów od CNC.  Elementy formowane za pomocą naszych nowoczesnych giętarek stosuje się między innymi jako części mebli i maszyn, wyposażenie szpitali, gastronomii, oprawy oświetleniowe, a także bariery drogowe. Rury gięte niezbędne są ponadto w szeroko pojętej architekturze jako elementy większych konstrukcji m.in. mostów czy fasad budynków.

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Gdańsku

Gięcie rur-7

Gięcie profili zamkniętych oraz gięcie rur wykonujemy przeważnie metodą na zimno, używając w tym celu nowoczesnej giętarki trzpieniowej. Nasz sprzęt jest wyposażony w funkcję wizualizacji 3D, dzięki czemu mamy całkowitą kontrolę nad przebiegiem formowania materiału. Proces ten polega na rozciąganiu oraz ściskaniu odpowiednich włókien obrabianego elementu. Nasze innowacyjne giętarki umożliwiają uzyskiwanie gięć rur i profili o stałych, a także zmiennych promieniach. Ustawiają one formowany materiał tak, by został wygięty w odpowiednim miejscu. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Skomplikowany proces jakim jest gięcie rur oraz profili, nie ma negatywnego wpływu na wygląd formowanego materiału. Jego techniczne właściwości także pozostają niezmienione. Zamówione przez Ciebie elementy będą gotowe bez pofałdowań na ściankach czy zwichrowań niesymetrycznych profili. Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi! Oferujemy krótki czas realizacji zamówienia i najwyższą jakość. Realizujemy zamówienia hurtowe! Szukasz specjalisty, który wykona dla Ciebie gięcie rur? Gdańsk to miasto, w którym masz swoją siedzibę?  Koniecznie skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Realizujemy prace na podstawie projektów własnych oraz tych przygotowanych przez klienta.