Gięcie rur oraz profili Gdańsk

Natychmiastowe gięcie rur oraz profili Gdańsk

Gięcie rur-9

W naszej ofercie znajdą państwo profesjonalne gięcie profili, a także usługę gięcia rur. Podejmujemy różnego rodzaju zlecenia- zaczynając od standardowych gięć CNC, po długie spirale i łuki gięte na rolkach.  Jesteśmy ekspertami w obróbce CNC rur i profili metalowych. W naszej ofercie znajdują się także inne usługi np.: malowanie proszkowe, które zabezpiecza metalowe części. Do realizacji zamówień jak gięcie rur i profili wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia. Nasz nowoczesny park maszynowy jest stale powiększany. Jeśli potrzebujesz pomocy, służymy doradztwem technicznym! Skorzystaj z naszych usług we Gdańsku!  Z przyjemnością doradzimy i pomożemy rozwiązać ewentualne problemy z zakresu gięcia rur oraz profili. Warto nam zaufać! Nasza kadra to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie szkolący się i uczestniczący w kursach. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami. Jeśli poszukujesz kogoś, kto wykona dla Ciebie gięcie rur oraz gięcie profili we Gdańsku- Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Wycena usługi jest u nas całkowicie darmowa i niezobowiązująca!

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Zastosowanie rur i profili giętych

Gięcie rur-8

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak niezbędne dla wielu gałęzi gospodarki jest gięcie rur oraz profili. Elementy formowane za pomocą naszych nowoczesnych giętarek stosuje się między innymi jako części mebli i maszyn, wyposażenie szpitali, gastronomii, oprawy oświetleniowe, a także bariery drogowe. Rury gięte niezbędne są ponadto w szeroko pojętej architekturze, jako elementy większych konstrukcji, jak: mosty, stadiony, tory rollercoasterowe, czy fasady budynków.

Gięcie rur i profili CNC na giętarkach trzpieniowych

Gięcie rur-7

Gięcie profili zamkniętych oraz gięcie rur wykonujemy przeważnie metodą na zimno używając w tym celu nowoczesnej giętarki trzpieniowej. Nasz sprzęt jest wyposażony w funkcję wizualizacji 3D, dzięki czemu mamy całkowitą kontrolę nad przebiegiem formowania materiału. Proces ten polega na rozciąganiu oraz ściskaniu odpowiednich włókien obrabianego elementu. Nasze innowacyjne giętarki umożliwiają uzyskiwanie gięć rur i profili o stałych, a także zmiennych promieniach. Ustawiają one formowany materiał tak, by został wygięty w odpowiednim miejscu. 

Gięcie rur bez najmniejszych uszkodzeń mechanicznych

Skomplikowany proces jakim jest gięcie rur oraz profili, nie ma negatywnego wpływu na wygląd formowanego materiału. Jego techniczne właściwości także pozostają niezmienione. Zamówione przez Ciebie elementy będą gotowe bez pofałdowań na ściankach czy zwichrowań niesymetrycznych profili. Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi! Oferujemy krótki czas realizacji zamówienia i najwyższą jakość. Realizujemy zamówienia hurtowe! Jeżeli szukasz specjalisty w tej dziedzinie, jakość i krótki czas realizacji mają dla Ciebie pierwszorzędne znaczenie, a Twoje miasto to Gdańsk, koniecznie skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Realizujemy prace na podstawie projektów własnych oraz tych przygotowanych przez Klienta.