Cięcie laserem Gdynia

Wycinanie laserem w Gdyni

Jeśli musisz skorzystać z usług profesjonalistów w zakresie cięcia laserem w Gdyni, skorzystaj z oferowanych przez naszą firmę usług. Zapewniamy ekspresową realizację prac oraz atrakcyjne warunki współpracy, niezależnie od tego czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy przedsiębiorstwo. Przygotujemy wycenę, a nasza doświadczona kadra pracownicza podejmie się najbardziej wymagających projektów wycinania laserowego. Umożliwia im to laser marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarka w wariancie L 3050, której moc to 5 KW. Sprzęt używany w naszej firmie charakteryzuje bezkonkurencyjna jakość i precyzja pracy i umożliwia cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm. Ważne jest, że mimo iż cięcie laserem jest procesem obróbki termicznej, nie powoduje on uszkodzeń w materiale. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów. Posiadamy niezwykle nowoczesny park maszyn, bogate zaplecze i materiały, które są surowcami uznanymi na świecie.

Cięcie laserem-3

Efekty cięcia laserowego

W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia. Ze względu na bezpieczeństwo, proces cięcia laserem wykonywany jest zdalnie. Tego rodzaju obróbka sprawdza się idealnie przy cięciu cienkiej stali. Wycinanie laserowe blach nie jest jednak jedynym przeznaczeniem lasera. Pozwala on też na rastrowanie produktów przez podgrzewanie powierzchni ich materiału, wypalenie ich górnej warstwy i modyfikację wyglądu. Surowce inne niż metal równie dobrze nadają się do cięcia laserem. Co najważniejsze, jakość przyciętej krawędzi pozostanie najwyższej jakości. Umożliwi to oszczędzenie czasu i środków na jakiekolwiek wykończenie produktu. Technologia ta zapewni też niedoścignioną jakość i powtarzalność detali. Ryzyko uszkodzenia produktu praktycznie nie istnieje, a więc nie dochodzi do powstania strat materiałowych.

 Ciągle poszerzamy kwalifikacje naszych pracowników, którzy biorą udział w licznych szkoleniach i projektach, zdobywając umiejętności pozwalające na obsługę skomplikowanych i zaawansowanych maszyn. Nasze przywiązanie do terminowości sprawia że otrzymujemy wiele pozytywnych opinii dotyczących naszej pracy.

Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem-5

Rury i profile – laserowe cięcie Gdynia

Poza cięciem blach, wykonujemy również specjalistyczne laserowe cięcie rur i profili, wykonanych np. z aluminium, miedzi, mosiądzu czy stali (czarnej i nierdzewnej).  Zajmujemy się zarówno precyzyjnym cięciem ich na mniejsze części, jak i wycinaniu w nich otworów o rozmaitych kształtach.  Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem oraz doświadczoną kadrą. Projekty wykonujemy precyzyjną, szybką i nowoczesną metodą cięcia laserem 3D.

Cięcie laserem 3D – najlepsza metoda ciecia rur i profili

Laserowe cięcie ma niewątpliwie wiele zalet. Przede wszystkim jest to bardzo precyzyjna technologia, pozwalająca na wycinanie w metalu nawet skomplikowanych kształtów. Proces cięcia jest w całości zautomatyzowany, co nie tylko znacząco zmniejsza ilość czasu potrzebnego na wykonanie projektu, ale także zapewnia bardzo wysoką powtarzalność wykonywanych elementów. To sprawia, że metoda ta bardzo dobrze sprawdza się przy masowej produkcji. Użycie cienkiej wiązki laserowej sprawia, że powierzchnia metalu poddawanego obróbce jest niewielka, co minimalizuje straty materiału. Ogromną zaletą  tej metody jest również to, że (podobnie jak w przypaku cięcia blach) krawędzie wykonanego cięcia nie wymagają dalszego wykończenia, ponieważ pozostają czyste i równe. Cały proces jest sterowany przez specjalistyczny komputer, do którego wprowadzamy dokładne parametry cięcia. Dzięki temu, możemy idealnie dopasować je do potrzeb i wymagań naszych klientów. Specjaliści, których zatrudniamy podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia oraz wykonują je rzetelnie i terminowo. Wykonywane przez nich cięcia są najwyższej jakości – niezależnie czy chodzi o te najprostsze, czy najbardziej skomplikowane.
Laserowe Cięcie Profili-2
Laserowe Cięcie Profili-6
Laserowe Cięcie Profili-1
Laserowe Cięcie Profili-7

Nasza maszyna do cięcia laserm rur i profili

Jeśli jesteś z Gdyni skontaktuj się z nami, posiadamy nowoczesny sprzęt, wyposażony w automatyczny podajnik rur i profili, przyspieszający cały proces obróbki.  Mamy możliwość cięcia metali o grubości odpowiednio: stal czarna – 8mm, stal nierdzewna – 5 mm, aluminium oraz mosiądz – 3 mm, miedź – 2 mm. Zajmujemy się obróbką rur o średnicy między 20 a 210 mm oraz profili o wymiarach między 20×20 mm a 150×150 mm (lub jakichkolwiek mieszczących się w średnicy 210 mm).  Maksymalna długość takiej rury lub profilu to 6500mm.

Laserowe Cięcie Profili-5

Usługi cięcia laserowego rur i profili w naszej firmie dla klientów z Gdyni to usługi najwyższej klasy. Każdy klient może liczyć u nas na indywidualne podejście oraz na to, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby w pełni zaspokoić jego oczekiwania.