Stale rozwijamy
nasze możliwości

Proces wytworzenia produktu

Postaw na najwyższą jakość usług.
(Elektron obróbka metalu)

Projekty i usługi metalowe webelektron.pl - 05

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz profesjonalnej obróbki metali, wykonanej precyzyjnie i terminowo.

Firma Elektron wykonuje z pomocą zaawansowanych urządzeń i wysokiej klasy specjalistów m.in. gięcie i wycinanie laserowe blach, spawanie stali czarnej i innych metali. Podejmujemy się specjalistycznego malowania proszkowego.

Do spawania stali czarnej i innych materiałów wykorzystujemy
metody MIG/MAG oraz TAG.

Gięcie blach wykonujemy szybko, precyzyjnie, a cały proces, podobnie jak wycinanie laserowe jest powtarzalny, z tego powodu podejmujemy się także bardzo dużych zleceń. Polecamy również naszą usługę fachowego malowania proszkowego, dzięki któremu właściwie zabezpieczone zostaną rozmaite metalowe elementy.

Dzięki zdobytej i stale poszerzanej wiedzy oraz posiadaniu nowoczesnych maszyn i wykwalifikowanej kadry pracowników, możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, indywidualne podejście, konkurencyjne ceny oraz szybkość realizacji.

Projekty i usługi metalowe webelektron.pl - 02
Projekty i usługi metalowe webelektron.pl - 03

Certyfikaty

System zarządzania jakością jaki przyjęty został w Elektron sp. z o.o. jest zgodny z normą ISO 9001:2015 co potwierdza certyfikat wydany przez akredytowaną jednostkę certyfikującą. Dzięki opracowywaniu i usystematyzowaniu instrukcji, procesów oraz procedur w przedsiębiorstwie jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie jakości.