Stale rozwijamy
nasze możliwości

O nas

Elektron (obróbka metalu) spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest nowoczesną firmą prężnie rozwijającą się na rynku w dziedzinie obróbki metalu.

Elektron oferuje naszym klientom wykonywanie wszystkich prac związanych z konstrukcjami stalowymi, produkcją, a także usługami w zakresie masowej obróbki metali.

 

Wykwalifikowana kadra, wykorzystanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii dobrze zaopatrzony park maszynowy połączony z dobrą organizacją pracy pozwala nam na zmierzenie się z najbardziej wymagającymi zleceniami. Świadczymy usługi na podstawie własnych lub przesłanych przez klienta projektów. 

 

W czasie produkcji duży nacisk kładziemy na efektywne zużycie materiału co niesie za sobą minimalizację kosztów.

 

Ponadto, dzięki naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, możemy właściwie doradzić i służyć poradą w trakcie realizacji projektów.
 

INDYWIDUALNA OBSŁUGA

Cele które sobie stawiamy to kompleksowa obsługa zarówna klienta indywidualnego jak i kooperacyjnego.

EKSPRESOWA REALIZACJA

Jeżeli zależy Ci na czasie zachowując przy tym precyzję i przystępną cenę skontaktuj się z nami!

KONKURENCYJNE CENY

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz indywidualną wycenę dla każdego klienta.

elektron obróbka metalu

Proces wytworzenia produktu

Postaw na najwyższą jakość usług.
(Elektron obróbka metalu)

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz profesjonalnej obróbki metali, wykonanej precyzyjnie i terminowo.

Firma Elektron wykonuje z pomocą zaawansowanych urządzeń i wysokiej klasy specjalistów m.in. gięcie i wycinanie laserowe blach, spawanie stali czarnej i innych metali. Podejmujemy się specjalistycznego malowania proszkowego.

Do spawania stali czarnej i innych materiałów wykorzystujemy
metody MIG/MAG oraz TAG.

Gięcie blach wykonujemy szybko, precyzyjnie, a cały proces, podobnie jak wycinanie laserowe jest powtarzalny, z tego powodu podejmujemy się także bardzo dużych zleceń. Polecamy również naszą usługę fachowego malowania proszkowego, dzięki któremu właściwie zabezpieczone zostaną rozmaite metalowe elementy.

Dzięki zdobytej i stale poszerzanej wiedzy oraz posiadaniu nowoczesnych maszyn i wykwalifikowanej kadry pracowników, możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, indywidualne podejście, konkurencyjne ceny oraz szybkość realizacji.