Cięcie laserem Gdańsk

Ekspresowe cięcie laserem Gdańsk

Jeżeli poszukujesz wykonawcy, który zapewni ci profesjonalne wykonanie usługi cięcia laserem, koniecznie musisz skorzystać z usług naszej firmy. Niezależnie od tego czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy przedsiębiorstwo, oferujemy ekspresowe wykonanie usług i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi pracownicy dokonają szybkiej wyceny, a ich doświadczenie pozwoli na podjęcie się nawet najbardziej wymagających projektów wycinania laserem.

Nasza firma zaopatrzona jest w najlepszy laser marki TRUMATIC. Wycinarka jakiej używamy to najwyższej jakości sprzęt w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Maszyna ta charakteryzuje się bezkonkurencyjną jakością i dokładnością cięcia. Maksymalna grubość blach, które mogą być cięte to nawet 25 mm. Mimo że cięcie blach z pomocą lasera jest procesem obróbki termicznej, nie powoduje on żadnych odkształceń czy strat w materiale. Laser używany jest przez inżynierów, projektantów czy artystów. Można za pomocą niego przygotowywać prototypy, ale i używać go do produkcji przemysłowej. Gwarantuje on zawsze powtarzalność ciętych elementów.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, uzyskasz szeroką wiedzę i doświadczenie naszych fachowców w tej dziedzinie. Nasza firma dysponuje niezwykle nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi potrzebnymi materiałami. Są to najwyższej klasy surowce uznawane na całym świecie. Nasi pracownicy nieustannie biorą udział w szkoleniach i projektach przez co są oni w stanie obsługiwać najbardziej zaawansowane maszyny. Jako firma przykładamy niezwykłą uwagę do terminowości dzięki czemu zbieramy setki pozytywnych opinii od naszych zadowolonych klientów.

 

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza do obróbki blach wykorzystuje laser marki TRUMATIC. Najwyższej jakości wycinarka, model L, 3050 posiada moc 5 KW. Urządzenie cechuje niedościgniona jakość oraz precyzja pracy. Największa grubość ciętych blach wynosi aż 25 mm.  
Chociaż cięcie blach z wykorzystaniem lasera to efekt obróbki termicznej, nie powoduje ewentualnych odkształceń albo strat metalu. Laser jest używany przez inżynierów, a także projektantów oraz artystów. Może służyć do przygotowywania prototypów, ale też produkcji przemysłowej. Niezmiennie gwarantujemy stuprocentową powtarzalność ciętych elementów.

Precyzyjne cięcie laserowe w Gdańsku

Cięcie laserem zapewnia zdecydowanie lepsze efekty niż pozostałe metody obróbki, jak na przykład cięcie plazmą czy strumieniem wody. Dzięki temu, że maszyna sterowana jest numerycznie, jesteśmy w stanie dostosować różnorodne parametry do indywidualnego projektu. Dlatego też oferujemy  cięcie metalu prostych, jak i złożonych form. Dla znacznej części naszych klientów największe znaczenie ma czas wykonania przez nas usługi. Nasza firma natomiast zapewnia krótki czas realizacji zamówienia.
Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-2
Cięcie laserem-3

Obróbka przez cięcie laserem idealnie sprawdza się w przypadku cienkiej stali i zdecydowanie skraca czas wykonania usługi. Silna wiązka światła koncentruje się na ograniczonej powierzchni zaledwie kilku milimetrów. Ze względu na bezpieczeństwo, proces ten wykonywany jest zdalnie. Posiada on także dodatkową zaletę – dzięki szybkiemu programowaniu maszyny, możliwe jest wprowadzenie zmian na każdym etapie produkcji. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i środków, jeśli w projekcie nagle pojawią się zmiany.

Wycinanie laserowe blach nie jest jednak jedynym przeznaczeniem naszego lasera. Oferuje on również rastrowanie produktów przez podgrzanie powierzchni ich materiału. Powoduje to wypalenie ich górnej warstwy co znacząco modyfikuje wygląd.

Dla lwiej części naszych klientów bardzo duże znaczenie ma czas realizacji usługi. Dlatego informujemy, że cięcie laserowe stali, także w mieście takim jak Gdańsk, charakteryzuje niewielki czas wykonania zamówienia. Silna wiązka światła koncentruje się na małej powierzchni tylko kilku milimetrów. Tego rodzaju obróbka doskonale sprawdza się w przypadku cienkiej blachy i znacząco skraca czas produkcji. W dbałości o bezpieczeństwo proces jest wykonywany zdalnie – następuje po naciśnięciu jednego przycisku. Ma to jeszcze jedną zaletę. Za pomocą szybkiego programowania lasera istnieje możliwość wdrażania modyfikacji na dowolnym etapie produkcji. Można zatem oszczędzić dodatkowy czas i środki, jeżeli w projekcie nastąpią konieczne zmiany.

Cięcie to nie jedyne przeznaczenie naszego lasera. Umożliwia on także rastrowanie przedmiotów poprzez podgrzewanie powierzchni ich materiału. Wtedy wypaleniu ulega jego górna warstwa, co znacząco zmienia jej wygląd.

Wycinanie laserowe – najefektywniejsza metoda

Wycinanie laserowe jest innowacyjnym sposobem obróbki różnych materiałów, metalowych jak i pozostałych surowców. Co więcej, jakość przyciętej krawędzi będzie prezentować się niezmiennie na najwyższym poziomie. Wiązka nakierowana zostaje dokładnie w obszar oznaczony na projekcie. Dzięki temu niepotrzebne będzie przeznaczanie dużej ilości czasu czy środków na wykończenie produktu. Dodatkowo ta metoda zapewnia niezwykłą jakość i powtarzalność wykonania detali przy bardzo niskim ryzyku uszkodzenia produktu. Nie ma więc mowy o powstaniu strat materiałowych.

Cięcie laserowe rur i profili Gdańsk

Cięcie laserowe ma obecnie bardzo szerokie zastosowanie. Proces ten jest niezbędny niemal dla każdej branży przemysłowej. Elementy wytwarzane poprzez cięcie laserem 3D pełnią ważną rolę między innymi w: przemyśle motoryzacyjnym, budownictwie, architekturze, lotnictwie czy meblarstwie. Nasza firma podejmie się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia na cięcie laserowe rur lub profili w mieście Gdańsk. Jeśli szukasz profesjonalistów- dobrze trafiłeś. Wiemy jak ważne jest pozostawanie na bieżąco z najnowszymi technologiami. Właśnie dlatego nieprzerwanie doszkalamy nasz zespół oraz unowocześniamy park maszynowy. Kluczowe jest dla nas zadowolenie klienta. Jeśli oczekujesz terminowej i rzetelnej realizacji zamówienia- skontaktuj się z nami. Oferujemy całkowicie darmową i niezobowiązującą wycenę.

Cięcie laserem- metoda termicznego oddzielania

Metoda cięcia laserowego charakteryzuje się prowadzeniem punktowej, zogniskowanej wiązki energii oraz wysokoenergetycznym strumieniem tnącym. Elementy wyprodukowane dzięki cięciu laserowemu nie muszą być poddawane dalszym przeróbkom, krawędzie i powierzchnie zachowują gładkość. Najważniejsza zasada przy ich produkcji to dokładność. Stosowane przez nas najwyższej jakości maszyny wyróżnia się dużą odpornością na drgania oraz dobrą jakością powtarzania. Dzięki temu gwarantujemy, że powierzone nam zamówienia, bezpośrednio po procesie cięcia w mieście Gdańsk, będą nadawały się do dalszej przeróbki. Zapewniamy wysoką dokładność utrzymania wymiarów elementów konstrukcyjnych. Podejmujemy się zleceń na cięcie laserowe zarówno metali, jak i niemetali. Oferujemy wysoki zakres cięcia rur: o średnicy od  20 do 210 oraz długości do 6500 mm.

Laserowe Cięcie Profili-6

Cięcie laserowe profili oraz rur- PRZEBIEG

Skomplikowany proces jakim jest cięcie laserowe, aby odbył się w sposób profesjonalny i bezpieczny, musi być przeprowadzony przez osobę doświadczoną. Zachęcamy do powierzenia nam realizacji takiej usługi w mieście Gdańsk. Cięcie laserowe rur oraz profili składa się z trzech etapów, a mianowicie: początek cięcia, cięcie właściwe oraz zakończenie procesu cięcia. Przez cały czas przeprowadzania cięcia czynnikiem niezbędnym jest odpowiednie podparcie. Jego brak może spowodować zaburzenie prowadzenia linii cięcia. Kolejną kluczowa zasada  to unikanie przegrzania w końcowej fazie procesu. Należy szczególnie zwracać uwagę, czy ciepło wiązki może być zaabsorbowane przez cięty materiał, w przeciwnym wypadku struktura materiału może ulec zniekształceniom. Nasza firma dba o każdy szczegół, przeprowadzamy częste kontrole jakości i czuwamy nad każdym etapem procesu jakim jest cięcie rur i profili w mieście Gdańsk.

Laserowe Cięcie Profili-3
Laserowe Cięcie Profili-2
Laserowe Cięcie Profili-1