Cięcie laserem Nowy Sącz

Ekspresowa usługa cięcie laserowe w Nowym Sączu

Niezależnie od tego czy zgłasza się do nas indywidualny klient czy przedsiębiorstwo, nasza firma oferuje szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Wszystkie zamówienia są dla nas równie ważne. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują także szybką wycenę i podejmują się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów cięcia laserem. Dlatego jeśli potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy, koniecznie musisz skorzystać z usług naszej firmy.

Używamy najlepszej jakości sprzęt, którym jest laser marki TRUMATIC, a także wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Maszyny te odznacza niezwykła jakość cięcia i dokładność detali. Sprzęt ten pozwala również na cięcie blach o grubości do 25 mm. Mimo, że cięcie laserem to obróbka termiczna, proces ten nie powoduje powstawania żadnych odkształceń czy strat w materiale. Inżynierowie, artyści czy projektanci używają cięcia laserowego, między innymi do produkowania prototypów czy po prostu jako metoda w produkcji przemysłowej, która gwarantuje powtarzalność wszystkich ciętych detali i elementów.

Jeśli zdecydujesz się wybrać naszą firmę, zagwarantujemy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie. Jako że nasi pracownicy angażują się w szkolenia i wiele projektów, wykonają najbardziej skomplikowane prace i obsłużą bardzo zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do każdego zamówienia oraz terminowości, zbieramy wiele pozytywnych opinii na temat naszej pracy.

Nasza wykształcona kadra pracownicza do cięcia blach wykorzystuje laser marki TRUMATIC. Profesjonalna wycinarka, model L, 3050 osiąga moc 5 KW. Maszynę cechuje niedościgniona jakość i precyzja pracy. Największa grubość ciętych blach wynosi aż 25 mm. Chociaż cięcie blach za pomocą lasera stanowi proces obróbki termicznej, nie powoduje żadnych odkształceń lub strat metalu. Laser jest używany przez inżynierów, a także projektantów i artystów. Może służyć w przygotowywaniu prototypów, ale również produkcji przemysłowej. Zawsze gwarantujemy stuprocentową powtarzalność ciętych elementów.

Cięcie laserem jako nowoczesne rozwiązanie

Jeżeli chce się poddać obróbce materiały nie tylko metalowe, cięcie laserem to najlepszy i najbardziej innowacyjny sposób. Jakość przyciętej krawędzi pozostanie na najwyższym poziomie, niezależnie od tego jaki produkt poddany zostanie obróbce. Metoda ta pozwoli na bezkonkurencyjną powtarzalność i dokładność ciętych elementów oraz niskie ryzyko powstania uszkodzeń materiału, co zapobiega produkowaniu strat materiałowych. Co więcej, wykończenie produktu nie będzie wymagało dużej ilości czasu czy środków.

Dokładność, a cięcie laserowe stali

Obróbka metalu przez cięcie laserowe wyróżnia się spośród pozostałych metod, takich jak cięcie plazmą czy strumieniem wody. Dostosowywanie parametrów do indywidualnych oczekiwań i projektów umożliwia numeryczne sterowanie. Pozwala ono na cięcie nie tylko prostych form, ale i tych złożonych. Zapewnimy szybkie wykonanie prac, terminowość i dokładność w wykonywaniu prac, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że Klienci zwracają na to szczególną uwagę.

Cały proces cięcia laserem odbywa się zdalnie z myślą o bezpieczeństwie, ponieważ silna wiązka światła koncentrowana jest na powierzchni kilku milimetrów. Dodatkowo, oprogramowanie maszyny pozwala na wprowadzanie zmian na dowolnym etapie produkcji, jeśli pojawiły się nagłe zmiany w projekcie. Umożliwia to zaoszczędzić wiele czasu i środków.

Cięcie laserem umożliwia więcej niż tylko cięcie blach. Pozwala on również na rastrowanie produktów. Podgrzewa się ich powierzchnię materiału i wypala ich górną warstwę. Modyfikuje to ich wygląd.

Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-2
Laserowe cięcie profili-8

Najwyższej jakości usługi cięcia rur i profili – Nowy Sącz

Szukasz prawdziwego profesjonalisty w dziedzinie obróbki metalu, któremu możesz śmiało powierzyć ciecie laserowe rur i profili? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! ELEKTRON to dokładnie firma, jakiej potrzebujesz! Mamy bogate doświadczenie w realizacji zarówno dużych i skomplikowanych zleceń dla klientów hurtowych, jak i pracy z mniejszymi zakładami i firmami, dla których wykonujemy przycięcia w odniesieniu do niestandardowych potrzeb. Dlatego nie daj się dłużej namawiać i skorzystaj z najlepszego dostępnego Ci wariantu – cięcia laserem 3D w naszym przedsiębiorstwie!

Pełen profesjonalizm i najnowszej generacji wyposażenie!

Cięcie laserowe rur i profili realizujemy w należącym do nas parku maszynowym, przy pomocy wysokiej klasy wycinarek. Umożliwiają one cięcie laserowe rur i profili o różnych długościach i grubościach, a także wykonanych z różnych materiałów. Parametry jej działania to: zakres cięcia rur (średnica rury x długość) wynosi ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm, maksymalna długość cięcia rury 6000 mm,  natomiast zakres cięcia profilu kwadratowego £ 20×20 – £ 150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150x20mm. Dodatkowo ta wycinarka jest wyposażona w opcję automatycznego załadunku materiału o długości 3600-6500 mm, a także rozładunku automatycznego materiału nieprzekraczającego długości 3000 mm

Laserowe Cięcie Profili-3
Laserowe Cięcie Profili-1

            Maksymalna grubość ciętych elementów zależy natomiast od materiału, z jakiego są wykonane. Poniżej wartości właściwe dla najczęściej stosowanych materiałów:

Maksymalna grubość cięcia wycinarki:

   1. Stal czarna 8 mm
   2. Stal nierdzewna 5 mm
   3. Aluminium 3 mm
   4. Mosiądz 3 mm
   5. Miedź 2 mm

Nie są to rzecz jasna jedyne materiały jakie przycinamy, poza tym pracujemy także z rurami i profilami z chromoniklu czy tworzyw nierdzewnych. Ta wspaniała maszyna oraz umiejętności naszych pracowników, to bezsprzecznie dwa aspekty, które wyróżniają nas na tle konkurencji!

Konsultacja

Jeżeli wciąż masz jakieś wątpliwości to skontaktuj się bezpośrednio z nami. Nie dbamy jedynie o wykonanie zadania, ale przede wszystkim o pełne zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego też nasza kadra przeprowadza rozmowy konsultacyjne, by jak najskuteczniej spełnić potrzeby i wymagania potencjalnych klientów. Doradzimy jakie parametry dobrać, oszacujemy czas realizacji zlecenia i zadbamy o to, żeby usatysfakcjonowała Cię cena naszej usługi!