Gięcie rur oraz profili Koszalin

Gięcie rur i profili aluminiowych oraz stalowych – wysoka jakość usług w atrakcyjnej cenie

Koszalin to miasto, które dynamicznie się rozwija pod względem przemysłowym. Jest jednym z większych ośrodków gospodarczych w województwie zachodniopomorskim. W tym regionie znajduje się wiele firm, z którymi już nawiązaliśmy współpracę – interesuje Cię profesjonalne gięcie rur i profili – sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Przyjmujemy zamówienia na hurtowe gięcie rur oraz profili – elementów wykonanych ze stali nierdzewnej lub z aluminium. Zapewniamy najwyższą jakość usług – korzystamy z najbardziej zaawansowanego parku maszyn. Jest w pełni wyposażony w specjalistyczne, nowoczesne giętarki – trójrolkowe i trzpieniowe CNC.

Posługujemy się także innowacyjnymi technologiami, które zapewniają precyzję obróbki: CAD/CAM oraz Lantek. Nasze giętarki i wspomnianą technologię obsługują profesjonaliści – eksperci o konkretnej specjalizacji, posiadający wiedzę teoretyczną i praktyczną: Projekt Managerowie, Technolodzy i Konstruktorzy.

Jak zrealizujemy dla Ciebie zamówienie na gięcie rur i gięcie profili ze stali i aluminium?

W zależności od tego, czy np. zlecisz nam gięcie rur lub gięcie profili ze stali bądź aluminium w zakresie kąta gięcia do 180 stopni, czy do 190 stopni, będziemy mogli dobrać odpowiednią giętarkę. W ten sposób uda nam się najdokładniej wymodelować poszczególne elementy, by uzyskać dokładny kształt, jaki zawierał indywidualnie przygotowany przez Ciebie projekt.

Realizujemy zamówienia na:

  • gięcie rur aluminiowych i stalowych oraz profili ze stali i aluminium w zakresie do 180 stopni maksymalnego kąta gięcia i o maksymalnym przekroju średnicy do 54 × 3 mm (giętarka trójrolkowa),
  • gięcie profili aluminiowych i stalowych, a także rur z aluminium i ze stali przy maksymalnym kącie gięcia 190 stopni i przy maksymalnym stałym promieniu gięcia do 220 mm (giętarka trzpieniowa CNC).

Dodatkowo proponujemy także dopełniającą obróbkę i usługi, które są związane z usuwaniem ewentualnych defektów, które u nas pojawiają się bardzo rzadko (np. zwichrzenia, czy pofałdowania materiału). Możesz u nas również skorzystać z malowania proszkowego, które dodatkowo zabezpiecza materiał, a także wybrać obróbkę ścierną lub gwintowanie otworów.

Jeśli więc jesteś z Koszalina lub z zachodniopomorskiego i chciałbyś zlecić fachowe gięcie rur stalowych lub aluminiowych i gięcie profili stalowych albo z aluminium, zadzwoń do nas – proponujemy Ci bezpłatną wycenę Twojego indywidualnego zamówienia!

Gięcie rur-9
Gięcie rur-7

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur-8

Gięcie rur ze stali nierdzewnych i z aluminium oraz gięcie profili ze stali nierdzewnej i wykonanych z aluminium w krótkim terminie!

Korzystając z najbardziej zaawansowanych giętarek np. trzpieniowych CNC, możemy zarówno świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie jak też realizować dla Ciebie zamówienia nawet na krótkie terminy. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie proste i złożone, skomplikowane elementy powtarzalne seryjnie zamawiane hurtowo na bardzo dobry dla Ciebie termin.

Wynika to zarówno z naszych kompetencji, doskonałej organizacji pracy, umiejętnej obsługi posiadanych urządzeń, jak również z faktu, że giętarki trzpieniowe są wyposażone w specjalne czujniki CNC. Dzięki nim możemy jeszcze bardziej przyspieszyć proces gięcia, uzyskując taki sam w pełni zadowalający efekt, jak wówczas, gdy gniemy rury i profile w standardowym tempie.

Przyspieszając gięcie rur ze stali nierdzewnych i aluminiowe, a także gięcie profili ze stali nierdzewnej i wykonanych z aluminium, szybciej wykonamy dla Ciebie zlecenie, a także zaoszczędzimy energię. Jest to z pożytkiem i dla nas, i dla środowiska.

Zapraszamy Cię do kontaktu!