3 października, 2023

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe Producent -1
Ogrodzenia panelowe Producent -2

Ogrodzenia panelowe: niezawodność i trwałość

Ogrodzenia panelowe od Elektron to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na ogrodzenie terenów firmowych, przemysłowych czy prywatnych. Szybkie w montażu, tanie, a przy tym niezwykle trwałe — stalowe panele spełniają wszystkie kryteria niezawodnego ogrodzenia!

Z czego składa się ogrodzenie panelowe?

Nowoczesne ogrodzenia panelowe są systemem przęseł wykonanych ze stalowych profili i tworzących razem pojedyncze „panele”. Te przedzielane są słupkami — z reguły metalowymi — umocowanymi na solidnej, betonowej podbudówce. Każdy z metalowych elementów ogrodzenia pokrywamy za to farbą proszkową oraz warstwą cynku — aby zabezpieczyć je przed korozją.

Ogrodzenia panelowe Producent -4
Ogrodzenia panelowe Producent -3

Jakie są najważniejsze zalety ogrodzenia panelowego?

Dlaczego warto postawić na ogrodzenia panelowe producenta Elektron? Powodów jest kilka:

  • trwałość ogrodzenia — stal nie bez powodu jest dla wielu synonimem wytrzymałości; a zabezpieczona warstwami antykorozyjnymi będzie mogła służyć Twojej firmie przez lata… i to bez wymagających prac konserwacyjnych;

  • szybki i prosty montaż — produkowane przez nas panele trafią na Twoją posesję już w całości; gotowe do błyskawicznego montażu;

  • niski koszt realizacji — z uwagi na modułowość ogrodzenia koszty wykonania są niższe niż w przypadku innych typów metalowych ogrodzeń; współpracując z naszą firmą możesz niewielkim kosztem zyskać niezawodne, wykonane z najwyższej jakości stali ogrodzenie;

  • uniwersalny charakter — ogrodzenia metalowe panelowe cechuje przede wszystkim prostota; to dzięki niej mogą dobrze się odnaleźć w niemal każdej przestrzeni firmowej, przemysłowej czy publicznej.

Ogrodzenia metalowe panelowe – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Ze względu na użytkowy, stawiający przede wszystkim na niezawodność i trwałość charakter ogrodzenia panelowe wykorzystuje się przede wszystkim do zabezpieczania przestrzeni publicznych: obiektów sportowych, parkingów czy parków, a także terenów należących do prywatnych przedsiębiorstw, na przykład zakładów przemysłowych i magazynów. 


Na inwestycję w panelowe ogrodzenia mogą także zdecydować się spółdzielnie mieszkaniowe oraz deweloperzy — to dobry pomysł, aby niskim kosztem ogrodzić nowo powstałe osiedle!

Ogrodzenia panelowe z profili i blach

Produkowane przez nas ogrodzenia przęsłowe możemy podzielić na dwie grupy:


  • ogrodzenia panelowe z profili — wykorzystujące profile stalowe umiejscowione równolegle. Dzięki prostej estetyce pasują do niemal każdej przestrzeni;

  • ogrodzenia panelowe z wypełnieniem z blach — charakteryzujące się wypełnieniem z blach stalowych z wyciętymi wzorami.


Co jednak najważniejsze, oba rodzaje ogrodzeń są wykonywane z tych samych materiałów i cechują się identyczną stabilnością, trwałością oraz bezpieczeństwem.

Ogrodzenia panelowe od Elektron — producenta rozwiązań wysokiej jakości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej wykwalifikowanej kadry specjalistów od obróbki metali oraz nowoczesnemu parkowi maszyn możemy zapewnić, że produkowane przez nas ogrodzenia panelowe w pełni zaspokoją oczekiwania Twojej firmy! Każda z naszych realizacji powstaje na podstawie projektu Klienta lub nakreślonego przez niego pomysłu — jeśli już go masz, zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego! A jeśli nie, nasi pracownicy pomogą Ci dopiąć wszystkie detale projektu. W Elektron już czekamy na współpracę z Tobą!

Ogrodzenia panelowe Producent webelektron -1
Ogrodzenia panelowe Producent webelektron -2
Ogrodzenia panelowe Producent webelektron -3