Cięcie laserem Wałbrzych

Ekspresowe wycinanie laserowe w metalu Wałbrzych

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy usługi cięcia laserem w Wałbrzychu, nasza firma będzie idealnym rozwiązaniem. Oferujemy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi fachowcy dokonają dla Państwa szybkiej wyceny i podejmą się wykonania każdego projektu cięcia laserem, również tego skomplikowanego.

Wybierając usługi świadczone przez naszą firmę, zdobędziesz doświadczenie naszych fachowców, którzy posiadają również rozległą wiedzę w tej dziedzinie. Co więcej, nasza firma może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi materiałami. Są to surowce najwyższej klasy, uznane na całym świecie.

Nasza kadra często angażują się w szkolenia i projekty, mają więc kwalifikacje aby obsługiwać zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do terminowości i jakości wykonanych usług, zbieramy wiele pozytywnych opinii.

Nasi wykwalifikowani pracownicy używają lasera marki TRUMATIC i wycinarki w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Dzięki angażowaniu się w szkolenia i liczne projekty, nasi fachowcy podejmą się każdego wyzwania, zajmą się nawet najtrudniejszym i najbardziej skomplikowanym projektem.

Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-2

ELEKTRON – cięcie laserowe rur i profili metalowych

Lider na rynku obróbki metalu, przodująca firma zajmująca się wszystkimi etapami przygotowania elementów metalowych, najlepszy na rynku dostawca usług cięcia laserem 3D, bezprecedensowe w branży podejście do klienta, najwyższej jakości maszyny i komponenty produkcyjne, doświadczona i wykształcona kadra pracownicza – to właśnie te elementy sprawiają, że poszukując fachowców do cięcia rur i profili metalowych w województwie dolnośląskim, jest to Wałbrzych czy Legnica, bezsprzecznie powinieneś skonsultować się z konsultantami ELEKTRON.

Cięcie laserowe 3D – Wałbrzych

Realizujemy profesjonalną konsultację oraz wycenę projektu bezpośrednio w naszej firmie, jak i w trybie zdalnym lub telefonicznym! Zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy zadbają o Ciebie i Twoją firmę i przeprowadzą Cię przez każdy etap składania zamówienia. Zapewnią nie tylko pomoc merytoryczną, ale także podpowiedzą najwygodniejsze rozwiązanie dla Twojego portfela. A to wszystko kompletnie bez kosztów i zobowiązań. Dopiero po wycenie i rozmowie z nimi możesz zdecydować, czy chcesz nawiązać współpracę właśnie z nami. Jeżeli to Cię nie przekonało, to może zrobi to garść informacji praktycznych, które prezentujemy poniżej.

- Cięcie laserowe rur i profili -

Kto wykonuje cięcie rur i profili metalowych w naszej firmie?

Tym wymagającym precyzji zajęciem, w naszym przedsiębiorstwie parają się wyłącznie najbardziej doświadczeni pracownicy. Nasza kadra to grupa stworzona z pasjonatów metalu, którzy znają zarówno stronę praktyczną, jak i teoretyczną.

Z jakiego sprzętu korzystamy?

Do realizacji cięcia laserem rur i profili metalowych, wykorzystujemy wysokiej klasy wycinarkiktóre od lat są jednymi z najbardziej cenionych i popularnych maszyn do realizacji tego typu usług.

Jakie są zakresy cięcia i inne ważne cechy charakterystyczne danej wycinarki?

Zakres cięcia rur (średnica rury x długość) wynosi ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm, maksymalna długość cięcia rury 6000 mm,  natomiast zakres cięcia profilu kwadratowego £ 20×20 – £ 150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150x20mm. Dodatkowo ta wycinarka jest wyposażona w opcję automatycznego załadunku materiału o długości 3600-6500 mm, a także rozładunku automatycznego materiału nieprzekraczającego długości 3000 mm.

Jakie materiały obrabiamy?

Cięcie realizujemy na materiałach stalowych, aluminiowych, nierdzewnych, ze stali nierdzewnej, miedzianych, chromoniklowych.

Laserowe Cięcie Profili-3
Laserowe Cięcie Profili-1
Laserowe Cięcie Profili-2