Cięcie laserem Wałbrzych

Ekspresowe wycinanie laserowe w metalu Wałbrzych

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy usługi cięcia laserem w Wałbrzychu, nasza firma będzie idealnym rozwiązaniem. Oferujemy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi fachowcy dokonają dla Państwa szybkiej wyceny i podejmą się wykonania każdego projektu cięcia laserem, również tego skomplikowanego.

Wybierając usługi świadczone przez naszą firmę, zdobędziesz doświadczenie naszych fachowców, którzy posiadają również rozległą wiedzę w tej dziedzinie. Co więcej, nasza firma może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszyn, bogatym zapleczem i różnorodnymi materiałami. Są to surowce najwyższej klasy, uznane na całym świecie.

Nasza kadra często angażują się w szkolenia i projekty, mają więc kwalifikacje aby obsługiwać zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do terminowości i jakości wykonanych usług, zbieramy wiele pozytywnych opinii.

Nasi wykwalifikowani pracownicy używają lasera marki TRUMATIC i wycinarki w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Dzięki angażowaniu się w szkolenia i liczne projekty, nasi fachowcy podejmą się każdego wyzwania, zajmą się nawet najtrudniejszym i najbardziej skomplikowanym projektem.

Maszyna ze źródłem CO2 TRUMPFMATIC L 3050
Maszyna do cięcia laserowego blach metalowych TRUMPFMATIC L 3050
Operator obsługujący laser do cięcia blach stalowych w firme Elektron

ELEKTRON – cięcie laserowe rur i profili metalowych

Lider na rynku obróbki metalu, przodująca firma zajmująca się wszystkimi etapami przygotowania elementów metalowych, najlepszy na rynku dostawca usług cięcia laserem 3D, bezprecedensowe w branży podejście do klienta, najwyższej jakości maszyny i komponenty produkcyjne, doświadczona i wykształcona kadra pracownicza – to właśnie te elementy sprawiają, że poszukując fachowców do cięcia rur i profili metalowych w województwie dolnośląskim, jest to Wałbrzych czy Legnica, bezsprzecznie powinieneś skonsultować się z konsultantami ELEKTRON.

Cięcie laserowe 3D – Wałbrzych

Realizujemy profesjonalną konsultację oraz wycenę projektu bezpośrednio w naszej firmie, jak i w trybie zdalnym lub telefonicznym! Zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy zadbają o Ciebie i Twoją firmę i przeprowadzą Cię przez każdy etap składania zamówienia. Zapewnią nie tylko pomoc merytoryczną, ale także podpowiedzą najwygodniejsze rozwiązanie dla Twojego portfela. A to wszystko kompletnie bez kosztów i zobowiązań. Dopiero po wycenie i rozmowie z nimi możesz zdecydować, czy chcesz nawiązać współpracę właśnie z nami. Jeżeli to Cię nie przekonało, to może zrobi to garść informacji praktycznych, które prezentujemy poniżej.

- Cięcie laserowe rur i profili -

Laser światłodowy do obróbki rur oraz profili

Kto wykonuje cięcie rur i profili metalowych w naszej firmie?

Tym wymagającym precyzji zajęciem, w naszym przedsiębiorstwie parają się wyłącznie najbardziej doświadczeni pracownicy. Nasza kadra to grupa stworzona z pasjonatów metalu, którzy znają zarówno stronę praktyczną, jak i teoretyczną.

Laser Fiber do cięcia profli i rur stalowych

Z jakiego sprzętu korzystamy?

Do realizacji cięcia laserem rur i profili metalowych, wykorzystujemy wysokiej klasy wycinarkiktóre od lat są jednymi z najbardziej cenionych i popularnych maszyn do realizacji tego typu usług.

Laserowe cięcie profila stalowego

Jakie są zakresy cięcia i inne ważne cechy charakterystyczne danej wycinarki?

Zakres cięcia rur (średnica rury x długość) wynosi ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm, maksymalna długość cięcia rury 6000 mm,  natomiast zakres cięcia profilu kwadratowego £ 20×20 – £ 150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150x20mm. Dodatkowo ta wycinarka jest wyposażona w opcję automatycznego załadunku materiału o długości 3600-6500 mm, a także rozładunku automatycznego materiału nieprzekraczającego długości 3000 mm.

Cięcie profili aluminiowych za pomocą lasera 3d

Jakie materiały obrabiamy?

Cięcie realizujemy na materiałach stalowych, aluminiowych, nierdzewnych, ze stali nierdzewnej, miedzianych, chromoniklowych.

Cięcie laserowe profili nierdzewnych
Laserowe cięcie rur stalowych
Cięcie rur stalowych za pomocą lasera 3d