2 października, 2023

Wiaty rowerowe

Wiaty rowerowe producent -01
Wiaty rowerowe producent -02

Wiaty rowerowe: bezpieczeństwo i trwałość

Wraz z rozwojem infrastruktury dla miłośników dwóch kółek w polskich miastach pojawia się coraz więcej wiat rowerowych. Produkowane przez naszą firmę zadaszenia znajdziesz już przy biurowcach i szkołach, na terenach największych osiedli i w pobliżu centrów handlowych — wszędzie tam, gdzie rowerzyści mogą potrzebować „parkingu” na swoje pojazdy. Wybierając wiaty rowerowe od Elektron, możesz mieć pewność, że do Twojego miasta trafią zadaszenia wykonane z najlepszej jakości materiału, gwarantujące doskonałą ochronę rowerów przed złą pogodą i gotowe, by spełniać swoją rolę w miejskim krajobrazie przez długie lata!


Przy produkcji wiat wykorzystujemy jedynie najlepszą, poddawaną fachowej obróbce stal i łączymy ją z materiałami poliwęglanowymi, szklanymi lub zawsze estetycznie wyglądającym drewnem. Każdy element wiaty — a przede wszystkim wieszaki i stojaki — jest wzmocniony tak, aby być zawsze gotowym na obciążenie maksymalnej ilości pojazdów. Innymi słowy — dokładamy wszelkich starań, by zadbać o bezpieczeństwo ich użytkowników.

Wiaty rowerowe producent -03

Dlaczego warto zainwestować w wiaty rowerowe?

Nie mamy wątpliwości, że rowery są świetnym środkiem transportu — zwłaszcza w mieście. Jednak dla wielu rowerzystów największym problemem jest ich parkowanie; dojeżdżając do pracy, szkoły czy na zakupy wciąż w wielu miejscach nie ma możliwości przypięcia roweru i schowania go przed ewentualnym deszczem. Wiaty rowerowe producenta Elektron to jedno z rozwiązań — i dobra inwestycja w bezpieczeństwo!


Sama wiata na rowery to przede wszystkim niezawodna ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W deszczowy dzień takie zadaszenie jest w zasadzie jedyną opcją, by zabezpieczyć rower przed opadami (i potencjalną korozją). Z drugiej strony, wiaty rowerowe pozwalają łatwo wyznaczyć w miejskiej przestrzeni specjalnie przeznaczone miejsce dla jednośladów, co na pewno pomoże ograniczyć ilość rowerów pozostawianych luzem na chodnikach. 


Warto też zaznaczyć, że wraz z wiatą oferujemy możliwość montażu stojaków lub wieszaków rowerowych, które pozwolą zabezpieczyć rowery przed kradzieżą.

Wiaty rowerowe: cena

W Elektron wszystkie zamówienia realizujemy według projektu Klienta, dlatego każdą realizację wyceniamy indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami — możesz wysłać zapytanie ofertowe, zawierające jak najwięcej informacji na temat potrzebnych Twojej firmie lub instytucji wiat. Jeśli posiadasz już gotowy projekt produktu — tym lepiej. Nasi pracownicy szybko przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z wyceną.

Wybierz solidne rozwiązania z oferty Elektron

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostępowi do nowoczesnego parku maszyn jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt z zakresu „małej architektury”. Wybierając wiaty rowerowe od Elektron naprawdę możesz mieć pewność, że stawiasz na niezawodny produkt — w stu procentach dopasowany do Twoich oczekiwań!

Wiaty rowerowe producent webelektron-01
Wiaty rowerowe producent webelektron-02
Wiaty rowerowe producent webelektron-03