Cięcie laserem Szczecin

Wypalanie blach stalowych do 25 mm Szczecin

Używamy najlepszej jakości sprzęt, którym jest laser marki TRUMATIC, a także wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Maszyny te odznacza niezwykła jakość cięcia i dokładność detali. Sprzęt ten pozwala również na cięcie blach o grubości do 25 mm.

Mimo, że cięcie laserem to obróbka termiczna, proces ten nie powoduje powstawania żadnych odkształceń czy strat w materiale. Inżynierowie, artyści czy projektanci używają cięcia laserowego, między innymi do produkowania prototypów czy po prostu jako metoda w produkcji przemysłowej, która gwarantuje powtarzalność wszystkich ciętych detali i elementów.

Jeśli zdecydujesz się wybrać naszą firmę, zagwarantujemy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie.

Niezależnie od tego czy zgłasza się do nas indywidualny klient czy przedsiębiorstwo, nasza firma oferuje szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy w Szczecinie. Wszystkie zamówienia są dla nas równie ważne. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują szybką wycenę i podejmują się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów cięcia laserem. Dlatego jeśli potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy, koniecznie musisz skorzystać z usług naszej firmy.

Jako że nasi pracownicy angażują się w szkolenia i wiele projektów, wykonają najbardziej skomplikowane prace i obsłużą bardzo zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do każdego zamówienia oraz terminowości, zbieramy wiele pozytywnych opinii na temat naszej pracy.

Cięcie laserem rur i profili Szczecin

Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnej usługi w mieście Szczecin, nasza firma gwarantuje najwyższej jakości cięcie laserowe 3D rur oraz profili. Na podstawie wcześniejszej konsultacji nasz zespół zrealizuje zlecenie dopasowane do Państwa potrzeb i wymogów. Możliwe jest wykonanie zleceń na bazie projektów klienta, jak i naszych, autorskich. Cięcie laserowe 3D to jedna z najbardziej nowoczesnych termicznych metod obróbki materiałów. Jest ona wykorzystywana w różnorodnych dziedzinach przemysłu. Elementy produkowane w procesie cięcia laserowego są stosowane na przykład w przemyśle architektonicznym, wojskowym i gastronomicznym. Są ważne przy produkcji samochodów, samolotów, maszyn fitness, czy układów scalonych. Najważniejszą cechą, na którą w naszej firmie zwracamy szczególną uwagę jest dokładność. Elementy muszą być wykonane bezbłędnie, by mogły spełniać swoje funkcje jako części większych konstrukcji.

TH65 IPG YLR-2000 W - nasz sposób na cięcie laserowe.

Skomplikowany proces jakim jest cięcie laserowe nasza firma wykonuje teraz także w Szczecinie. Metoda termicznego oddzielania materiału  wymaga zastosowania zaawansowanej technologicznie maszyny. Nasz zespół wykonuje zlecenia na złożonej z wysokiej jakości elementów konstrukcyjnych maszynie TH65 IPG YLR-2000 W. Jest ona w stanie ciąć rury o średnicy od 20 do 210 i długości 6500mm oraz profile kwadratowe  20×20 –  150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy  210 mm np. 150×20)mm. Z jej pomocą możemy przeprowadzić cięcie laserowe zarówno metali, jak i niemetali. Poniżej przedstawiamy maksymalne grubości cięcia przykładowych materiałów:

   • Stal czarna- 8 mm
   • Stal nierdzewna- 5 mm
   • Aluminium- 3 mm
   • Mosiądz- 3 mm
   • Miedź- 2 mm

Proces jakim jest cięcie laserowe 3D

Wyróżnia się trzy rodzaje procesu cięcia laserowego rur oraz profili: sublimację, topienie oraz wypalanie. Często wykorzystuje się je wspólnie i naprzemiennie. Cięcie laserowe 3D  jest niesamowicie dokładne, daje możliwość koncentracji na szczególe. Punktowe prowadzenie energii oraz wysokoenergetyczny strumień tnący umożliwiają zrealizowanie nawet najtrudniejszego projektu. Proces polega na nakierowaniu wiązki laserowej w odpowiednie miejsce. Następnie uderza ona w powierzchnię materiału i powoduje jego silne nagrzewanie aż do momentu stopienia lub  odparowania. Jest to metoda wymagająca stałego i profesjonalnego nadzoru. Zachęcamy powierzenie swojego zlecenia naszej firmie!