Gięcie rur oraz profili Tarnów

SPECJALISTYCZNE GIĘCIE RUR I PROFILI TARNÓW

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne gięcie rur oraz profili, zachęcamy do skorzystania z usług naszych specjalistów w Tarnowie. Zapewniamy wszystkim naszym klientom dogodne warunki współpracy, niezależnie od tego czy zgłasza się do nas osoba indywidualna czy przedsiębiorstwo. Oferujemy najpierw bezpłatną oraz niezobowiązującą wycenę danego projektu, a następnie fachowe wykonanie gięcia przez naszych specjalistów. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, którym dysponuje nasza firma, możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Nasza oferta

Wykonywanie gięcia rur i profili, polega na trwałej zmianie krzywizny danego metalu. Część jego włókien ulega ściśnięciu, a część rozciągnięciu. Dobór odpowiednich parametrów tego procesu, sprawia, że właściwości techniczne, wytrzymałość i wygląd materiału pozostają bez zmian. Zastosowanie profesjonalnych giętarek sprawia, że czas potrzebny na zrealizowanie zamówienia znacząco się skraca, a także zapewnia wysoką powtarzalność elementów, umożliwiając ich masową produkcję.
Gięcie rur-7

Oferujemy profesjonalne gięcie rur CNC, wykonanych na przykład z miedzi, stali (w tym stali nierdzewnej), mosiądzu czy aluminium. Przez zastosowanie nowoczesnego sprzętu możliwe jest uzyskanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów.

Proponujemy Państwu również precyzyjne gięcie profili CNC, wykonywane zazwyczaj na zimno. Jednak, na życzenie Klienta możemy, w miarę możliwości materiału, wykonać pracę w określonej temperaturze.

Nasz sprzęt

Gięcie rur-8

Sprzęt, którego używamy w mieście Tarnów można zaliczyć do sprzętu najwyższej klasy. Do gięcia rur i profili wykorzystujemy nowoczesne giętarki trzpieniowe CNC, które posiadają podajniki, co umożliwia samoczynne wykonywanie gięć. Ruchy realizowane w tym procesie są zarządzane przez mikroprocesory oraz bardzo precyzyjne mechanizmy, dzięki czemu możemy wykonywać nawet najbardziej skomplikowane projekty z dużą powtarzalnością oraz precyzją oraz w krótkim czasie. Dzięki temu, nasze giętarki idealnie nadają się do masowej produkcji elementów. Maksymalny stały promień gięcia naszych giętarek to 220 mm, a zakres ich kąta gięcia sięga 190 stopni. Dysponujemy również giętarkami trójrolkowymi o przekroju średnicy 54 x 3 mm i maksymalnym kącie zgięcia 180 stopni, które wykorzystujemy do gięcia profili w określonej temperaturze, jeśli klient wyrazi taką potrzebę.

Nasza kadra

Osoby, które zatrudniamy w mieście Tarnów to wysoko wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści, którzy nieustannie zwiększają swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w najróżniejszych kursach i szkoleniach. Każde zlecenie wykonują terminowo, profesjonalnie i dbając o każdy szczegół. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, tak, aby usługa była wykonana z uwzględnieniej wszystkich jego wymagań i preferencji. Stosowanie przez nich najnowocześniejszych metod i sprzętu zapewnia najwyższą jakość nawet bardzo skomplikowanego gięcia.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9

Nasz wysokiej klasy sprzęt, najnowocześniejsze metody oraz doświadczona kadra to gwarancja zadowolenia nawet dla najbardziej wymagających Klientów.