Gięcie rur i Profili - Tarnów

Specjalistyczne gię rur i profili

Interesuje Cię profesjonalne gięcie rur? Tarnów to miasto, w którym masz działalność lub szukasz wykonawcy do realizacji usługi CNC?  W takim razie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy dogodne warunki współpracy niezależnie od tego czy zgłasza się do nas osoba indywidualna czy przedsiębiorstwo. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Tarnowie

Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę projektu, a następnie fachową obróbkę CNC przez naszych specjalistów. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, którym dysponuje nasza firma, możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.  Proponujemy również precyzyjne gięcie profili CNC wykonywane na zimno. Na życzenie Klienta możemy, w miarę możliwości materiału, wykonać pracę w określonej temperaturze.

Gięcie rur-7

Gięcie rur – Tarnów: jak przebiega?

Wykonywanie gięcia rur i profili, polega na trwałej zmianie krzywizny danego metalu. Część jego włókien ulega ściśnięciu, a część – rozciągnięciu. Dobór odpowiednich parametrów tego procesu, sprawia, że właściwości techniczne, wytrzymałość i wygląd materiału pozostają bez zmian. Zastosowanie profesjonalnych giętarek sprawia, że czas potrzebny na zrealizowanie zamówienia znacząco się skraca, a także zapewnia wysoką powtarzalność elementów, umożliwiając ich masową produkcję.

Gięcie profili i rur Tarnów: co możemy dla Ciebie wykonać?

Oferujemy profesjonalne gięcie rur CNC wykonanych, np. z miedzi, stali (w tym stali nierdzewnej), mosiądzu czy aluminium. Przez zastosowanie nowoczesnego sprzętu możliwe jest uzyskanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów. Nasze giętarki idealnie nadają się do masowej produkcji elementów. Jako że dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie realizować zamówienia na hurtowe gięcie rur. Tarnów to miasto,  w którym zrealizowaliśmy dziesiątki projektów i z przyjemnością podejmiemy się wykonania kolejnych zamówień.

Gięcie rur – Tarnów: na czym pracujemy?

Gięcie rur-8

Do gięcia rur i profili wykorzystujemy nowoczesne giętarki trzpieniowe CNC, które posiadają podajniki, co umożliwia samoczynne wykonywanie gięć. Ruchy realizowane w tym procesie są zarządzane przez mikroprocesory oraz bardzo precyzyjne mechanizmy, dzięki czemu możemy wykonywać nawet najbardziej skomplikowane projekty z dużą powtarzalnością oraz precyzją oraz w krótkim czasie. Maksymalny stały promień gięcia naszych giętarek to 220 mm, a zakres ich kąta gięcia sięga 190 stopni. Dysponujemy również giętarkami trójrolkowymi o przekroju średnicy 54 x 3 mm i maksymalnym kącie zgięcia 180 stopni, które wykorzystujemy do gięcia profili w określonej temperaturze, jeśli klient wyrazi taką potrzebę.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Osoby, które zatrudniamy, to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy nieustannie zwiększają swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w najróżniejszych kursach i szkoleniach. Każde zlecenie wykonują terminowo, profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, tak, aby usługa była wykonana z uwzględnieniem wszystkich jego wymagań i preferencji. Stosowanie przez nich najnowocześniejszych metod i sprzętu zapewnia profesjonalne gięcie rur. Tarnów ma od dziś własnego lidera w branży CNC!

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9

Nasz wysokiej klasy sprzęt, najnowocześniejsze metody oraz doświadczona kadra to gwarancja zadowolenia nawet dla najbardziej wymagających Klientów.