Gięcie rur oraz profili Olsztyn

Gięcie rur i profili wykonanych ze stali oraz z aluminium najwyższej jakości w krótkim terminie

Olsztyn jest miastem, w którym przemysł odnotowuje dynamiczny rozwój. Powstaje wiele nowych firm, które są związane z tym sektorem gospodarki, świadczące swoje usługi na terenie tego ośrodka miejskiego, czy całego województwa warmińsko-mazurskiego. Olsztyńskie hurtownie przemysłowe należą do grona Odbiorców, którzy regularnie zamawiają u nas gięcie rur i profili.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty, jeśli chciałbyś otrzymać precyzyjnie wygięte rury i profile wykonane albo ze stali, albo z aluminium najwyższej jakości. Gięcie rur oraz profili z tych materiałów to jedna z naszych flagowych usług. Wykonujemy ją bardzo starannie, dlatego prawie wcale nie zdarzają się u nas defekty po gięciu, które wymagają naniesienia poprawek. Jednak nawet wtedy zapewnimy Ci dodatkowe wsparcie i pozbędziemy się wszelkich nieestetycznych pofałdowań i zwichrzeń, które obniżają jakość.

Jesteśmy nowocześni i elastyczni – potrafimy dostosować się do Twoich indywidualnych oczekiwań, które dotyczą terminu realizacji zamówienia, czy projektu, według którego mielibyśmy ukształtować rury i profile. Korzystając z najbardziej zaawansowanych urządzeń i technologii, możemy znacznie skrócić czas, w jakim odbywa się zwykle gięcie rur i gięcie profili. Uzyskujemy zawsze tak samo wymodelowane elementy seryjne, z których współpracujące z nami Hurtownie są w pełni zadowolone. 

Jakie gięcie rur i profili stalowych oraz wykonanych z aluminium u nas zamówisz?

Wykonamy dla Ciebie hurtowo gięcie rur aluminiowych i stalowych, a także gięcie profili stalowych i z aluminium i prześlemy ekspresowo do Olsztyna. Nasze usługi umożliwiają zrealizowanie gięcia rur i profili w zakresie do 190 stopni maksymalnego kąta gięcia, a także do 220 mm maksymalnego stałego promienia gięcia.

Gięcie rur-6

Do naszej pracy wykorzystujemy najbardziej zaawansowane, specjalistyczne maszyny, czyli m.in. giętarki trójrolkowe i giętarki trzpieniowe CNC. Dzięki nim jesteśmy w stanie wygiąć rury i profile w taki sposób, że uzyskasz powtarzalne elementy, które nie sposób od siebie odróżnić. Taki efekt udaje nam się uzyskać przy gięciu rur i profili według prostego schematu, jak też wtedy, gdy wymagasz od nas gięcia zgodnie ze skomplikowanym i wymagającym projektem, który nam załączysz.

Oprócz gięcia oferujemy Ci również dodatkowe usługi związane z wygiętymi już elementami stalowymi lub aluminiowymi. Proponujemy malowanie proszkowe, obróbkę skrawaniem, a także gwintowanie otworów. Dzięki tym dodatkowym pracom Twoje wymodelowane rury i profile staną się jeszcze bardziej niezawodne.

Gięcie rur i profili aluminiowych i ze stali nierdzewnej – dlaczego warto wybrać właśnie nasze usługi?

Korzystamy z nowoczesnego parku maszyn, który jest optymalnie wyposażony, umożliwiający nam gięcie rur stalowych i wykonanych z aluminium, a także gięcie profili aluminiowych i ze stali nierdzewnej seryjnie, powtarzalnie, precyzyjnie.

Gięcie rur-8

W naszym zespole pracują wyłącznie fachowcy w swojej dziedzinie – Projekt Managerowie, Konstruktorzy i Technologowie, którzy odpowiedzialnie podchodzą do realizacji i planowania każdego procesu i zamówienia na Olsztyn. Gięcie rur ze stali nierdzewnych, podobnie jak gięcie profili ze stali i rur oraz profili aluminiowych, wykonamy dla Ciebie w dogodnym czasie, nawet na krótki termin – skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Gięcie rur-9
Gięcie rur-7

Zapraszamy Cię do współpracy!