Gięcie rur - Olsztyn

Gięcie rur i profili ze stali nierdzewnej i aluminium

Chciałbyś zlecić usługę gięcia profili i rur CNC? Jeżeli poszukujesz sprawdzonego usługodawcy, działającego na terenie woj. warmińsko-mazurskiego, zgłoś się do nas! Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej elementów wykonanych ze stali nierdzewnej lub aluminium. Do każdego zamówienia podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Możesz nam zaufać!

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Olsztynie

 Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem CNC. Gięcie rur oraz profili z aluminium i nierdzewki to trzon naszej działalności. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami biznesowymi, także hurtowniami. 

Potrafimy dostosować się do indywidualnych oczekiwań klienta dotyczących terminu realizacji zamówienia czy projektu, według którego mielibyśmy ukształtować rury i profile. Korzystając z najbardziej zaawansowanych urządzeń i technologii, możemy znacznie skrócić czas, w jakim odbywa się zwykle gięcie rur. Olsztyn to miasto, w którym ta usługa cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Jako specjaliści w swojej branży wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując im precyzyjnie wymodelowane elementy seryjne, z których współpracujące z nami Hurtownie są w pełni zadowolone. 

Gięcie profili i rur Olsztyn: co możemy dla Ciebie wykonać?

Wykonamy dla Ciebie hurtowo gięcie rur aluminiowych i stalowych, a także gięcie profili stalowych i z aluminium i prześlemy ekspresowo do Olsztyna. Nasze usługi umożliwiają zrealizowanie gięcia rur i profili w zakresie do 190 stopni maksymalnego kąta gięcia, a także do 220 mm maksymalnego stałego promienia gięcia.

Oprócz gięcia oferujemy Ci również dodatkowe usługi związane z wygiętymi już elementami stalowymi lub aluminiowymi. Proponujemy malowanie proszkowe, obróbkę skrawaniem, a także gwintowanie otworów. Dzięki tym dodatkowym pracom Twoje wymodelowane rury i profile staną się jeszcze bardziej niezawodne.

Gięcie rur – Olsztyn: jak pracujemy?

Do naszej pracy wykorzystujemy najbardziej zaawansowane, specjalistyczne maszyny, czyli m.in. giętarki trójrolkowe i giętarki trzpieniowe CNC. Dzięki nim jesteśmy w stanie wygiąć rury i profile w taki sposób, że uzyskasz powtarzalne elementy, które nie sposób od siebie odróżnić. Taki efekt udaje nam się uzyskać przy gięciu rur i profili według prostego schematu. Chcesz zlecić usługę na niestandardowe gięcie rur? Olsztyn, stolica woj. warmińsko-mazurskiego, to siedziba wielu firm produkcyjnych, które potrzebują zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Nawet jeżeli  odbiorcy wymagają od nas gięcia zgodnie ze skomplikowanym i wymagającym projektem, zrealizujemy ich projekt zgodnie z planem. .

Gięcie rur-8
Gięcie rur-6

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Korzystamy z nowoczesnego parku maszyn, który jest optymalnie wyposażony, umożliwiający nam obróbkę mechaniczną CNC elementów z aluminium i stali nierdzewnej. 

W naszym zespole pracują wyłącznie fachowcy w swojej dziedzinie – project managerowie, konstruktorzy i technologowie, którzy odpowiedzialnie podchodzą do realizacji i planowania każdego procesu. Interesuje Cię gięcie rur? Olsztyn to miasto, w którym prowadzisz działalność? Zadzwoń do nas i przedstaw swoje oczekiwania, a my przygotujemy bezpłatną wycenę.

Gięcie rur-9
Gięcie rur-7