Gięcie rur oraz profili Legnica

Gięcie rur oraz profili Legnica.

Jeśli poszukujesz w Legnicy firmy, która wykona dla Ciebie gięcie rur oraz profili CNC, koniecznie zapoznaj się z atrakcyjną ofertą proponowaną przez nasz zespół. Specjalizujemy się w wykonywaniu gięć profili zamkniętych. Najczęściej stosowaną przez nas metodą jest przeprowadzanie procesu „na zimo”. W tym celu używamy specjalistycznej giętarki trzpieniowej. Gięcie trzpieniowe jest doskonałą metodą gięcia rur o małym promieniu. Pozwala ono na uzyskanie dokładnie wykonanych elementów w bardzo szybkim tempie. Co ważne, nie tracą one przy tym swoich właściwości technicznych. Bez zmian pozostaje również wygląd. Nie pojawiają się deformacje, ani załamania na ściankach. Średnica rury giętej trzpieniowo jest równa na całej długości. Na uzyskanie takiego efektu pozwala specjalny, elastyczny trzpień, umieszczany wewnątrz przed wykonaniem gięcia. Jeśli klient sobie tego życzy, istnieje inna opcja gięcia rur oraz profili – w temperaturze. Wysokość temperatury uzależniona jest od właściwości formowanego materiału. Do tego typu procesu używamy giętarki trójrolkowej. Rura lub profil zwijane są między jej trzema rolkami. Możliwe jest gięcie do 180-stopni. Formatujemy rury i profile ze stali nierdzewnej, aluminium oraz miedzi.

Nasza oferta

W ofercie znajduje się kompleksowe gięcie rur i profili na giętarkach. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych specjalistów oraz nowoczesnego i najwyższej jakości parku maszynowego, który jest przez nas nieustannie modernizowany. Przyjmujemy zlecenia także w mieście Legnica. Wyróżnia nas błyskawiczna realizacją usług, korzystna cena i oczywiście najwyższa jakość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy najlepszą metodę i wykonujemy darmową i niezobowiązującą wycenę. Proces gięcia trzpieniowego rur i profili wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia, dlatego warto przekazać tego typu zlecenie właśnie naszej firmie. Pozostawanie na bieżąco z najnowszą technologią i innowacyjnymi metodami jest dla nas ogromnie ważne, regularnie podnosimy nasze kompetencje. Częste kontrole jakości pomagają nam utrzymywać najwyższy poziom. Wykonamy każde, nawet najbardziej skomplikowane gięcie rur i profili. Możliwa jest realizacja zlecenia na podstawie projektów zaproponowanych przez klienta lub własnych. Ofertę gięcia rur i profili CNC kierujemy do wszystkich klientów z miasta Legnica. Gwarantujemy korzystne ceny.

Gięcie na giętarkach trzpieniowych.

Giętarki trzpieniowe CNC cechuje specjalny podajnik rury umożliwiający samoczynne wykonywanie gięcia. Posiadają one także funkcję wizualizacji 3D z pomiarem długości giętego materiału oraz animacją przebiegu procesu. Pozwala to na wykonanie elementów dokładnie i w razie takiej potrzeby hurtowo.  Kolejna funkcja giętarki to push-bending. Za pomocą matrycy  oraz specjalnych rolek. Formowany materiał zostaje wygięty w odpowiednim miejscu. W ten sposób możliwe jest uzyskanie wszelkich kształtów, od prostych po przestrzenne.  Sterownik CNC umożliwia niezwykle wydajną i automatyczną pracę giętarki. Dzięki temu najbardziej złożone elementy wykonywane są w bardzo krótkim czasie i z dużą precyzją. Jeśli zależy Ci na jakości wykonanania oraz czasie, zachęcamy do kontaktu w sprawie darmowej wyceny. Przyjmujemy zamówienia w mieście Legnica. Podejmij współpracę z naszym doświadczonym zespołem!

Giętarka trzpieniowa stosowana do gięcia rur oraz profili w technologii cnc wraz z sterownikiem
Giętarka trzpieniowa wykorzystywana podczas precyzyjnego gięcia rur oraz profili
Giętatka CNC do rur oraz profili

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili