Gięcie rur oraz profili Płock

Gięcie rur i profili ze stali i aluminium wysokiej jakości w krótkim terminie

Płock jest jednym z większych miast na terenie województwa mazowieckiego, które odznacza się na mapie jako rejon wysoce uprzemysłowiony. To prężnie rozwijający się ośrodek gospodarczy – Twoja firma potrzebuje zainwestować w dobrze wykonane gięcie rur i profili w tym regionie?  Proponujemy fachowe usługi gięcia materiałów m.in. ze stali i aluminium!

Skorzystaj z naszych kompleksowych usług związanych z gięciem profili i rur. Przyjmujemy zamówienia głównie hurtowe na gięcie rur oraz profili – stalowych i aluminiowych. Nowoczesny park maszyn pozwala nam realizować zlecenia nawet na wyjątkowo krótkie terminy. Jesteśmy dobrze zaopatrzoną młodą firmą, korzystającą wyłącznie ze specjalistycznych i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Nasze giętarki trójrolkowe i trzpieniowe CNC ułatwiają nam pracę, a zarazem dają poczucie, że defekty (tj. zwichrzenie, czy pofałdowanie materiału) zdarzają się bardzo rzadko, przy uważnym gięciu.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur oraz profili stalowych i aluminiowych – atrakcyjna oferta, kompleksowe usługi

Wykonujemy gięcie rur i gięcie profili w sposób kompleksowy. Oznacza to, że możesz u nas zamówić wykształcenie powtarzalnych partii elementów zarówno na podstawie prostego projektu, jak i bardziej złożonego. Dzięki nowoczesnym giętarkom jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie:

Gięcie rur-8
  • gięcie rur aluminiowych i stalowych oraz profili z takich materiałów do 180 stopni i do 54 × 3 mm największego przekroju średnicy na giętarce trójrolkowej,
  • gięcie rur, a także gięcie profili aluminiowych oraz stalowych do maksymalnego kąta gięcia 190 stopni i do największego promienia gięcia, 220 mm.

Gięcie rur stalowych i z aluminium oraz gięcie profili stalowych i wykonanych z aluminium, to standardowa usługa, ale nie jedyna w naszej ofercie. Dodatkowo proponujemy Ci m.in. gwintowanie otworów, malowanie proszkowe, czy obróbkę ścierną, by przygotowane przez nas rury i profile zyskały lepszy wygląd i ochronę.

Jeżeli jesteś z Płocka i interesuje Cię profil naszej działalności, w tym nasze flagowe usługi związane z gięciem, zadzwoń do nas – proponujemy również bezpłatną wycenę!

Gięcie rur ze stali nierdzewnych i aluminium, a także gięcie profili ze stali nierdzewnej lub aluminiowych – profesjonalnie i szybko

Gięcie rur ze stali nierdzewnych i gięcie profili ze stali nierdzewnej, a także odpowiednio rur i profili z aluminium wykonamy dla Ciebie profesjonalnie i szybko. Nasz park maszynowy jest przystosowany do intensywnej pracy, a do tego korzystamy z nowoczesnych technologii, takich jak CAD/CAM, czy Lantek. Dzięki nim możemy precyzyjnie realizować każde Twoje zamówienie. Nasze giętarki trzpieniowe CNC są natomiast wyposażone w nowoczesne czujniki, więc udaje się nam maksymalnie przyspieszyć gięcie stali i aluminium bez szkody dla jakości materiału.

Nasz zespół ekspertów służy Ci także fachowym doradztwem na każdym etapie realizowania zamówienia na gięcie rur i profili. Nasza cena jest również atrakcyjna, niezależnie od tego, czy zależy Ci na prostym gięciu powtarzalnych elementów, czy na złożonym.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Gięcie rur-9
Gięcie rur-7