Gięcie rur - Płock

Gięcie rur i profili ze stali i aluminium

Prowadzisz działalność produkcyjną na terenie woj. mazowieckiego? Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie gięcie rur? Płock to miasto położone w  wysoce uprzemysłowionym rejonie. W tym  prężnie rozwijającym się ośrodku gospodarczym istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów od obróbki CNC. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się rozszerzyć zakres działalności właśnie o tej obszar Mazowsza!

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Płocku

Przyjmujemy zamówienia hurtowe na gięcie rur oraz profili – stalowych i aluminiowych. Nowoczesny park maszyn pozwala nam realizować zlecenia nawet na wyjątkowo krótkie terminy. Jesteśmy dobrze zaopatrzoną młodą firmą, korzystającą wyłącznie ze specjalistycznych i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Nasze giętarki trójrolkowe i trzpieniowe CNC ułatwiają nam pracę, a zarazem dają poczucie, że defekty (tj. zwichrzenie, czy pofałdowanie materiału) zdarzają się bardzo rzadko. Zainteresowała Cię nasza oferta na formowanie rur? A może chcesz zlecić gięcie profili? Płock to miasto, w którym działa wiele firm, dlatego zdecydowaliśmy się wejść na lokalny rynek, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie profili i rur Płock: co możemy dla Ciebie wykonać?

Wykonujemy gięcie rur i gięcie profili w sposób kompleksowy. Oznacza to, że możesz u nas zamówić wykształcenie powtarzalnych partii elementów zarówno na podstawie prostego projektu, jak i bardziej złożonego. Dzięki nowoczesnym giętarkom jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie:

Gięcie rur-8
  • gięcie rur aluminiowych i stalowych oraz profili z takich materiałów do 180 stopni i do 54 × 3 mm największego przekroju średnicy na giętarce trójrolkowej,
  • gięcie rur, a także gięcie profili aluminiowych oraz stalowych do maksymalnego kąta gięcia 190 stopni i do największego promienia gięcia, 220 mm.

Dodatkowo proponujemy Ci gwintowanie otworów, malowanie proszkowe, czy obróbkę ścierną, aby przygotowane przez nas rury i profile zyskały lepszy wygląd i ochronę. Już dziś zleć nam gięcie rur stalowych! Płock i okoliczne miejscowości to jeden z głównych obszarów naszych działań.  Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy?  Zadzwoń do nas – zaproponujemy również bezpłatną wycenę!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wykonamy dla Ciebie profesjonalne i szybkie gięcie rur. Płock może liczyć na naszą pomoc w bardzo szerokim zakresie! Dysponujemy parkiem maszynowym, przystosowanym do intensywnej pracy, a do tego korzystamy z nowoczesnych technologii, takich jak CAD/CAM,. Dzięki nim możemy precyzyjnie realizować każde Twoje zamówienie. Nasze giętarki trzpieniowe CNC są natomiast wyposażone w nowoczesne czujniki, więc udaje się nam maksymalnie przyspieszyć gięcie stali i aluminium bez szkody dla jakości materiału.

Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizowania zamówienia na gięcie rur i gięcie profili. Płock i okoliczne miejscowości mają wreszcie dostęp do profesjonalistów z prawdziwego zdarzenia! Nasza cena jest również atrakcyjna, niezależnie od tego, czy zależy Ci na prostym gięciu powtarzalnych elementów, czy na złożonym.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Gięcie rur-9
Gięcie rur-7