2 października, 2023

Leżaki miejskie

Leżaki miejskie producent -01
Leżaki miejskie producent -02

Wygoda podczas wypoczynku w mieście: leżaki miejskie

Współczesne trendy w urbanistyce skupiają się w dużym stopniu na zagospodarowaniu terenów zielonych — i to właśnie w miejskich parkach króluje „mała architektura”, czyli specjalność firmy Elektron. Oprócz ławek i stolików, w coraz większej ilości polskich parków znajdziemy leżaki parkowe, umożliwiające mieszkańcom komfortowy relaks na łonie natury bez wyjeżdżania z miasta. Leżaki miejskie czynią przestrzeń bardziej przyjazną i lepiej przystosowaną do potrzeb mieszkańców — dlatego właśnie warto zastanowić się nad ich umiejscowieniem w planie architektonicznym nie tylko parku, ale także miejskiego osiedla, malowniczej plaży czy promenady.

Leżak miejski w przestrzeni publicznej

Leżaki miejskie śmiało można określić jako jeden z najmodniejszych trendów w aranżacji przestrzeni urbanistycznej. To dzięki nim leżak przestał kojarzyć się jedynie z wakacyjnym wypoczynkiem, a stał się miejską codziennością — i okazją, by zachęcić mieszkańców miast do relaksu na świeżym powietrzu. Ich styl jest czymś zupełnie świeżym w miejskich aranżacjach; postawiony w odpowiednim miejscu leżak parkowy nadaje całej okolicy zarazem przyjaznego i nowoczesnego charakteru. 


Swoje miejsce leżak miejski może znaleźć nie tylko w parku! Jako producenci leżaków i innych elementów małej architektury doskonale znamy kreatywne rozwiązania naszych Klientów — i wiemy, że nasze leżaki znajdują swoje miejsce na położonych w sercu osiedla zielonych skwerach, przy miejskich basenach czy w strefach relaksu dużych przedsiębiorstw.

Leżaki miejskie producent -03

Solidne, trwałe i stylowe leżaki parkowe

Leżak miejski to nie tylko świetna forma zagospodarowania miejskiej przestrzeni, ale także funkcjonalny i stylowy design. Wyprofilowane, dostosowane do ludzkiej sylwetki siedzenie doskonale spełnia swoją funkcję i w niczym nie ustępuje tradycyjnym, plażowym leżakom — a jest przy tym o wiele bardziej wytrzymałe. Leżaki parkowe muszą być przecież przygotowane na każde warunki pogodowe — i takie właśnie są! — jak również na uszkodzenia mechaniczne czy, niestety, akty wandalizmu.

Z jakich materiałów są wykonane nasze leżaki metalowe?

Każda seria naszych leżaków produkowana jest na specjalne zamówienie Klienta — do niego należy decyzja, jakie materiały wykorzystamy przy produkcji. Naszą specjalnością są leżaki stalowe (ze stali nierdzewnej) oraz metalowe – ze stali czarnej. Chętnie łączymy je także z elementami z impregnowanego drewna; produkujemy m.in. leżaki metalowe z drewnianymi oparciami.

Niezawodne rozwiązania dla miast i parków od Elektron

Łącząc klasyczne rozwiązania z najnowszą technologią, w Elektron realizujemy nawet najbardziej skomplikowane i wymagające precyzji projekty. Dzięki naszemu zapleczu maszynowemu oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze fachowców jesteśmy gotowi na długofalową, cykliczną współpracę i obsługę dużych zamówień — bez najmniejszej straty na jakości naszych leżaków!

Leżaki miejskie producent webelektron -01
Leżaki miejskie producent webelektron -02
Leżaki miejskie producent webelektron -03