Gięcie rur i profili - Szczecin

Nasza firma rzetelnie i ekspresowo wykona dla Ciebie gięcie rur. Szczecin to miasto, w którym od lat świadczymy nasze usługi z zakresu obróbki miedzianych, stalowych i aluminiowych rur oraz profili.! Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Zlecenia realizujemy zarówno na podstawie własnych projektów, jak i specyfikacji technicznej dostarczonej przez klienta.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Szczecinie

Wiemy, jak ważny jest rozwój, szczególnie w czasach niezwykle dynamicznego rozwoju nowych technologii. Nasz zespół cały czas uczestniczy w szkoleniach i kursach, aby utrzymać świadczone usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o klientów poprzez zapewnienie profesjonalnego doradztwa technicznego. Oferujemy niezobowiązujące i całkowicie darmowe wyceny. Przeprowadzamy hurtowe gięcia rur oraz profili.

Potrzebujesz szybko wykonać gięcie rur stalowych? Szczecin to miasto, w którym prowadzisz działalność?  Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług! Gwarantujemy, że znamy się na swojej profesji.

Gięcie rur-9
Gięcie rur-7
Gięcie rur-8

Gięcie profili i rur Szczecin: co możemy dla Ciebie wykonać?

Proces gięcia rur i profili przeprowadzamy za pomocą giętarki trzpieniowej CN38BR3 SHUZ TUN. Obróbka może być wykonywana we wszystkich kierunkach, gdyż nasze urządzenie pracuje wielopromieniowo. Możliwe jest uzyskiwanie gięć o stałych i zmiennych promieniach. Formowanie materiału nie wpływa negatywnie na jego wygląd, ani techniczne właściwości. Precyzję wykonania gwarantuje natomiast  wizualizacja detalu 3D oraz animacja procesu gięcia.

Dzięki funkcji ustawienia różnorodnych promieni gięcia podczas jednego cyklu, proces formatowania jest niezwykle szybki, a na dodatek energooszczędny. Wszystkie te czynniki mają odbicie w oferowanej przez nas stawce za gięcie rur stalowych. Szczecin zachęca atrakcyjnymi cenami! Skontaktuj się z nami, a my oszacujemy koszty pracy! Najwyższej klasy sprzęt sprawia, że gięcie rur oraz profili jest przeprowadzanie z dużą dokładnością, w ekspresowym tempie. Wykonane przez nas zamówienia są gotowe do odbioru bez pofałdowań czy innych mechanicznych uszkodzeń.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Szczecinie! Szanujemy czas klienta, otrzymane zlecenia staramy się realizować najszybciej jak to możliwe, nie zapominając jednocześnie o jakości. Zrealizujemy najbardziej wymagający projekt na gięcie profili. Szczecin oferuje Ci więcej niż myślisz! Nie musisz szukać usługodawcy na drugim końcu Polski – teraz możesz zamówić usługę i na drugi dzień cieszyć się efektami.  

Na życzenie klienta po wykonaniu gięcia rur oraz profili, mamy możliwość poddania materiału dalszej obróbce. Przeprowadzamy też malowanie proszkowe w celu zabezpieczenia metalowych części. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, niezmienne zostają natomiast profesjonalizm i jakość.

Gięcie rur – Szczecin: Ggiętarka trójrolkowa

W naszym parku maszynowym znajduje się także giętarka trójrolkowa. Metoda jej pracy polega na zwijaniu rury lub profilu między trzema rolkami. Pozwala na uzyskanie 180-stopniowego kąta zgięcia. Cały proces dostosowujemy do możliwości materiału. Formatujemy rury aluminiowe, miedziane, a także wykonane ze stali nierdzewnej!

Pracujemy z pasją.

Jeśli wybierzesz naszą firmę, podejmiesz współpracę z doświadczonym i wyszkolonym teamem. Bogate zaplecze maszynowe, cenione na całym świecie produkty oraz wykwalifikowana kadra dają gwarancję najwyższej jakości. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane prace! Chcesz wykonać gięcie profili? Szczecin to miasto, w którym działamy już od wielu lat. Skorzystaj z naszych usług już dziś i ciesz się niskimi cenami! !