Cięcie laserem Starachowice

Cięcie laserowe grubych blach stalowych i aluminiowych Starachowice

Jeśli poszukujesz w Starachowicach firmy, która wykona dla ciebie profesjonalną usługę cięcia laserem, koniecznie musisz skorzystać z naszych usług. Wszystkie zamówienia, które otrzymujemy są dla nas równie ważne. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują szybką wycenę i podejmują się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów cięcia laserem. Jeśli więc pilnie potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy, koniecznie musisz skorzystać z usług naszej firmy. Jeśli się na to zdecydujesz, zapewnimy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie. Jako że nasi pracownicy angażują się w szkolenia i wiele projektów, wykonają najbardziej skomplikowane prace i obsłużą bardzo zaawansowany i skomplikowany sprzęt. 

Dzięki przykładaniu uwagi do każdego zamówienia oraz terminowości, zbieramy wiele pozytywnych opinii na temat naszej pracy.

W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia.

Wycinanie laserowe – najnowocześniejsza metoda

Sprzęt z jakiego korzysta nasza kadra pracowników to laser marki TRUMATIC i wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Jest to więc sprzęt najwyższej jakości. Pozwala on na obróbkę blach o grubości do 25 mm oraz wycinanie prostych jak i złożonych form nie tylko w materiałach metalowych. Sprawdza się doskonale również w cięciu materiałów nie będących metalami. Cięcie jednak pozostaje wysokiej jakości, dlatego też nie traci się czasu i środków na wykończenie produktu poddanego obróbce.
Cięcie laserem blach-10
Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-4

Cięcie laserowe rur i profili Starachowice
nasze usługi są dla Ciebie!

Cięcie laserowe rur i profili wykonamy dla Ciebie bez zwłoki, niezależnie od tego, czy zlecasz nam zamówienie, jako indywidualny klient, czy jako przedsiębiorca. Każdego naszego odbiorcę traktujemy dokładnie tak samo, dlatego przy większych i mniejszych zamówieniach dokładamy takie same starania. Dzięki temu zawsze wykonujemy Twoje zamówienie zgodnie z Twoim projektem i życzeniem – solidnie i w krótkim terminie!

Cięcie laserowe 3D rur oraz profili bezpiecznie i bez najmniejszych odkształceń!

Cięcie laserowe 3D wykonujemy za pomocą najbardziej zaawansowanego urządzenia. Zapewnia wysoką jakość obróbki, przede wszystkim powtarzalne elementy do 100%, a przy tym żadnych defektów, czy wad technicznych, które mogłyby wynikać na przykład z odkształceń pod wpływem wysokiej temperatury.

Laserowe Cięcie Profili-2
Laserowe Cięcie Profili-1

Dlaczego do nich nie dochodzi? Ponieważ nasz laser potrzebuje minimum czasu na to, by wyciąć dany kształt w jednym z wielu materiałów, w jakich tniemy – niezależnie od tego, czy jego grubość to 2 mm (miedź), czy 8 mm (stal czarna).

Cięcie laserem rur oraz profili – szeroki zakres naszych usług!

Nasi profesjonaliści dbają o to, byś zawsze otrzymał najwyższej jakości cięcie laserem rur oraz profili 3D. Tniemy i grawerujemy w następujących materiałach i ich grubości:

  • cięcie laserowe 3D stali czarnej o grubości do 8 mm (rury i profile),
  • cięcie laserem 3D aluminium o grubości do 3 mm (rury oraz profile),
  • cięcie laserowe 3D miedzi o grubości do 2 mm (rury i profile),
  • cięcie laserem 3D stali nierdzewnej do 5 mm grubości (rury oraz profile),
  • cięcie laserem 3D chromoniklu (rury i profile),
  • cięcie laserowe 3D mosiądzu o grubości do 3 mm (profile i rury).

Skorzystaj z naszych usług w zakresie:

  • cięcie laserowe rur 3D, gdy średnica jest w zakresie od ɸ 20 do ɸ 210 × 6500 mm,
  • cięcie laserem rur w 3D o długości do 6000 mm,
  • cięcia laserem profili 3D kwadratowych w rozmiarze: 20 × 20 – 150 × 150 × 6500 mm,
  • cięcie laserowe profili pozostałych w 3D, gdy średnica ≤ ɸ 210 mm np. 150 × 20 mm.
Laserowe cięcie profili-8

Nasz laser światłowodowy zapewnia pełną automatyzację cięcia laserowego 3D, które zaczyna się w momencie, gdy rury i profile mają długość co najmniej 3600 mm (do 6500 mm) – wtedy urządzenie automatycznie je ładuje. Natomiast rury bądź profile o długości od 3000 mm urządzenie automatycznie rozładowuje.

Sprawdź naszą darmową wycenę – dokładnie oszacujemy koszty usługi dotyczącą Twojego indywidualnego zamówienia, co nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem.

Zapraszamy do kontaktu!