Gięcie rur oraz profili Kielce

Profesjonalne gięcie profili aluminiowych i stalowych oraz gięcie rur ze stali nierdzewnych i aluminium wysokiej jakości

Kielce należą do prężnie rozwijających się miast pod względem gospodarczym, w tym w branży przemysłowej. Wraz z całym województwem świętokrzyskim jest regionem, w którym oferujemy swoje usługi gięcia rur i profili. Naszą ofertą interesują się Hurtownie, które są związane z szeroko rozumianym przemysłem, m.in. z branżą meblarską, budowlaną oraz motoryzacyjną.

Jesteśmy młodą firmą, która zatrudnia ludzi nastawionych na pracę zespołową z wykorzystaniem nowoczesnej technologii w sposób wydajny i optymalny. Korzystamy z pomocy najlepszych, specjalistycznych urządzeń renomowanych producentów. W naszym parku maszynowym znajdują się giętarki – trójrolkowa oraz trzpieniowa CNC. Każda z nich pozwala nam wykonać precyzyjne, profesjonalne gięcie rur i profili o określonych parametrach ze stali i aluminium.

Realizujemy głównie zamówienia na powtarzalne elementy, które są potrzebne naszym Klientom z Kielc w dużej liczbie. Zamówienia hurtowe przygotowujemy na krótki termin, w tym także wtedy, gdy potrzebujesz otrzymać daną partię „na szybko”. Dzięki najbardziej zaawansowanym giętarkom trzpieniowym CNC, których używamy na co dzień, możemy przyspieszyć gięcie rur oraz profili bez szkody na jakości i najczęściej bez defektów.

Kompleksowe usługi z zakresu gięcia rur i profili aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej

Zamawiając u nas gięcie rur i gięcie profili wykonanych z aluminium lub ze stali nierdzewnej, zapewniamy Ci przygotowanie elementów, które wymagają prostego procesu. Przyjmujemy również zamówienia na skomplikowane i złożone elementy, które także przygotujemy dla Ciebie na krótki termin.
Gięcie rur-9

Zakres naszych prac związanych z gięciem rur i profili stalowych i aluminiowych to:

  • gięcie rur oraz profili do 180 stopni kąta gięcia i o maksymalnym przekroju średnicy 54 × 3 (na giętarce trójrolkowej)
  • gięcie rur i profili o maksymalnym kącie gięcia do 190 stopni i maksymalnym stałym promieniu gięcia do 220 mm (na giętarce trzpieniowej CNC)

Proponujemy Ci również wiele dodatkowych usług, które sprawią, że przygotowane przez nas rury i profile będą bardziej estetyczne, trwałe i odporne np. na działanie niesprzyjających warunków. Możesz u nas zamówić również: usuwanie defektów powstałych na zastosowanym materiale, malowanie proszkowe, gwintowanie otworów i obróbkę ścierną.

Najczęściej wykonane przez nas gięcie rur aluminiowych i stalowych, a także gięcie profili aluminiowych i ze stali nie ma żadnych wad technicznych, a każdy z seryjnie przygotowanych elementów przedstawia najwyższą jakość. Hurtownia zwykle po otrzymaniu przesłanego, gotowego zamówienia, może je od razu zastosować w swoich projektach.

Gięcie rur i profili ze stali oraz aluminiowych – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli interesuje Cię gięcie rur ze stali nierdzewnych i aluminiowych lub gięcie profili stalowych oraz aluminiowych i jesteś z Kielc lub zachodniopomorskiego, skontaktuj się z nami!

Gięcie rur-7
Gięcie rur-8

Proponujemy Ci:

  • szybkie gięcie rur stalowych i gięcie profili ze stali nierdzewnych oraz rur i profili z aluminium
  • wysoka jakość gięcia nawet skomplikowanych i złożonych elementów
  • realizujemy zamówienia hurtowe jednorazowe i cykliczne
  • bezpłatna, niezobowiązująca wycena
  • fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia
  • atrakcyjne warunki współpracy – krótkie terminy i bardzo dobra cena

Zadzwoń do nas już teraz!

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili