Gięcie rur i profili - Kielce

Profesjonalne gięcie profili i rur z aluminium i stali nierdzewnej

Jesteśmy młodą firmą, która zatrudnia ludzi nastawionych na pracę zespołową z wykorzystaniem nowoczesnej technologii w sposób wydajny i optymalny. W naszym parku maszynowym znajdują się giętarki – trójrolkowa oraz trzpieniowa CNC. Każda z nich pozwala nam wykonać precyzyjne i profesjonalne gięcie rur. Kielce jest jednym z miast, w którym realizujemy zlecenia na obróbkę CNC. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Gięcie profili i rur Kielce: co możemy dla Ciebie wykonać?

Realizujemy zamówienia na powtarzalne elementy.. Zamówienia hurtowe przygotowujemy na krótki termin – zgodnie ze specyfikacją techniczną dostarczoną przez klienta lub w oparciu o nasze gotowe projekty. Dzięki najbardziej zaawansowanym giętarkom trzpieniowym CNC możemy przyspieszyć gięcie rur oraz profili bez szkody na jakości i bez defektów.

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Kielcach

Zamawiając u nas gięcie rur i gięcie profili wykonanych z aluminium lub ze stali nierdzewnej, zapewniamy Ci przygotowanie precyzyjnie obrobionych części. . Przyjmujemy również zamówienia na skomplikowane i złożone elementy, które także przygotujemy dla Ciebie na krótki termin.

Zakres naszych prac obejmuje:

  • gięcie rur oraz profili do 180 stopni kąta gięcia i o maksymalnym przekroju średnicy 54 × 3 mm (na giętarce trójrolkowej)
  • gięcie rur i profili o maksymalnym kącie gięcia do 190 stopni i maksymalnym stałym promieniu gięcia do 220 mm (na giętarce trzpieniowej CNC)

Proponujemy Ci również wiele dodatkowych usług, które sprawią, że przygotowane przez nas rury i profile będą bardziej estetyczne, trwałe i odporne, np. na działanie niesprzyjających warunków. Możesz u nas zamówić: usuwanie defektów powstałych na zastosowanym materiale, malowanie proszkowe, gwintowanie otworów i obróbkę ścierną.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Chcesz mieć pewność, że firma wykona profesjonalne gięcie rur? Kielce zawiodły Cię pod tym względem? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozszerzyliśmy działalność o woj. świętokrzyskie. Obrabiane przez nas części nie mają żadnych wad technicznych, a każdy z seryjnie przygotowanych elementów przedstawia najwyższą jakość. Hurtownia zwykle po otrzymaniu przesłanego, gotowego zamówienia, może je od razu zastosować w swoich projektach.

Chciałbyś złożyć hurtowe zamówienie na obróbkę rur CNC? A może interesuje Cię gięcie profili? Kielce i okolice – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Gięcie rur-9

Gięcie rur – Kielce: profesjonalnie i tanio

Jesteśmy sprawdzoną firmą, która rozwija się z myślą o klientach. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale doskonalą swoje umiejętności i śledzą bieżące trendy w branży.

Proponujemy Ci:

  • szybkie gięcie rur stalowychi gięcie profili (Kielce i okolice),
  • wysoka jakość gięcia nawet skomplikowanych i złożonych elementów,
  • realizujemy zamówienia hurtowe jednorazowe i cykliczne,
  • bezpłatna, niezobowiązująca wycena,
  • fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia,
  • atrakcyjne warunki współpracy – krótkie terminy i bardzo dobra cena,

Chcesz zlecić wykonanie obróbki skrawaniem CNC, ale zależy Ci na czasie? Specjalnie z myślą dla Ciebie wprowadziliśmy usługę na błyskawiczne gięcie profili! Kielce i okoliczne miejscowości to obszary, w których działamy wyjątkowo prężnie, obsługując klientów z różnych branż.

Zadzwoń do nas już teraz!

Gięcie rur-8
Gięcie rur-7

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili