29 stycznia, 2020

Spawanie konstrukcji

Spawanie konstrukcji

Spawanie” jest procesem produkcyjnym lub rzeźbiarskim, który łączy materiały, zwykle metale lub tworzywa termoplastyczne, wykorzystując wysokie ciepło do stopienia części razem i pozwalając im ostygnąć, powodując stapianie. Spawanie różni się od technik łączenia metali w niższej temperaturze, takich jak lutowanie i lutowanie, które nie topią metalu nieszlachetnego.

  • Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które posiadamy w naszej ofercie, możemy wykonać między innymi profesjonalne spawanie stali czarnej, aluminium i innych metali metodą MIG / MAG. Dzięki doświadczonym specjalistom pracującym dla nas uzyskany efekt jest bardzo wysokiej jakości i nie zawiera szkodliwych zanieczyszczeń na stawach. Łączymy również stal konstrukcyjną lub nierdzewną metodą TIG, przy użyciu specjalnych elektrod wolframowych. Spawanie konstrukcji za pomocą tej techniki jest bardzo popularne, ponieważ pozwala na bardzo wysoką jakość uzyskiwanych połączeń i brak ograniczeń w zakresie pozycji, w której wykonuje się połączenie. Mamy możliwość wykonywania profesjonalnych, trwałych połączeń metodami MIG / MAG i TIG. Skontaktuj się z nami, a wspólnie omówimy wszystkie szczegóły projektu. Zachęcamy do kontaktu z nami – ustalimy dogodną datę i szybko i precyzyjnie przetworzymy nawet duże ilości materiału.

Materiał

Używamy standardowych materiałów, które zostały certyfikowane przez uznane na całym świecie fabryki, dzięki czemu nasze produkty są wytwarzane z najlepszych surowców.

Profesjonalny

Mamy doświadczony i odpowiedzialny personel. Dzięki wielu szkoleniom i projektom możesz więc upewnić się, że otrzymane produkty są wysokiej jakości i ukończone na czas.

Produkt

Nasze produkty z pewnością spełniają standardy jakości, ponieważ produkujemy z wysokiej jakości surowców i doświadczonego personelu. Przywiązujemy wagę do punktualności