29 stycznia, 2020

Spawanie

Spawanie-1
Spawanie-2

Spawanie

Spawanie” jest procesem produkcyjnym lub rzeźbiarskim, który łączy materiały, zwykle metale lub tworzywa termoplastyczne, wykorzystując wysokie ciepło do stopienia części razem i pozwalając im ostygnąć, powodując stapianie. Spawanie różni się od technik łączenia metali w niższej temperaturze, takich jak lutowanie i lutowanie, które nie topią metalu nieszlachetnego.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które posiadamy w naszej ofercie, możemy wykonać między innymi profesjonalne spawanie stali czarnej, aluminium i innych metali metodą MIG / MAG. Dzięki doświadczonym specjalistom pracującym dla nas uzyskany efekt jest bardzo wysokiej jakości i nie zawiera szkodliwych zanieczyszczeń na stawach. Łączymy również stal konstrukcyjną lub nierdzewną metodą TIG, przy użyciu specjalnych elektrod wolframowych. Spawanie konstrukcji za pomocą tej techniki jest bardzo popularne, ponieważ pozwala na bardzo wysoką jakość uzyskiwanych połączeń i brak ograniczeń w zakresie pozycji, w której wykonuje się połączenie. Mamy możliwość wykonywania profesjonalnych, trwałych połączeń metodami MIG / MAG i TIG. Skontaktuj się z nami, a wspólnie omówimy wszystkie szczegóły projektu. Zachęcamy do kontaktu z nami – ustalimy dogodną datę i szybko i precyzyjnie przetworzymy nawet duże ilości materiału.

Spawanie webelektron-1
Spawanie-4

Profesjonalne i solidne spawanie elementów stalowych

Jako firma nowoczesna, odpowiadająca na aktualne potrzeby rynku, stawiamy na wysoką jakość i wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Nasi spawacze to fachowcy mogący pochwalić się wieloma certyfikatami oraz przebytymi kursami. Stale podnoszą oni swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i ambitnych projektach. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zlecenie zrealizowaliśmy rzetelnie oraz z dbałością o najmniejszy detal.

Samo spawanie konstrukcji jest procesem prostym, niepotrzebującym specjalistycznego opisu. Jednak jego poprawne wykonanie wymaga posiadania najwyższych kwalifikacji. Zawsze dbamy o to, aby uzyskane połączenie charakteryzowało się najwyższą wytrzymałością, zapewniając elementom stabilność. Źle przeprowadzone spawanie konstrukcji stalowych może skutkować powstaniem zagrożenia dla osób przebywających w ich okolicy. Dlatego wszystkie prace muszą być wykonywane z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa.
Spawanie to technologia chętnie wybierana przez przedsiębiorstwa z wielu branż, ponieważ eliminuje potrzebę stosowania elementów złącznych, takich jak śruby. Po pierwsze obniża to wagę całej konstrukcji oraz jej cenę, a także pozwala na łatwiejsze zabezpieczenie połączenia przed korozją i szkodliwym wpływem warunków środowiskowych.

Niedrogie spawanie elementów metalowych

Wieloletnia obecność na rynku oraz zastosowanie nowoczesnych narzędzi pozwala nam obniżyć koszty projektów do minimum, oferując tym samym bardzo konkurencyjne ceny. Stosujemy zasadę indywidualnego podejścia do każdego Klienta i zlecenia. Zawsze dobieramy metody oraz materiały, które przyniosą najlepsze efekty przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów na możliwie najniższym poziomie.
Spawanie konstrukcji metalowych czy stalowych w dzisiejszych czasach to dużo więcej niż osiągnięcie odpowiedniej wytrzymałości połączenia. Klientom zależy również na walorach estetycznych – wszystkie elementy powinny być połączone w taki sposób, aby spawy jak najmniej rzucały się w oczy. Wiąże się to z faktem, że wiele konstrukcji jest obecnie odsłoniętych i widocznych przez użytkowników danego obiektu. W naszej pracy zawsze stawiamy więc na zachowanie jak najwyższych walorów estetycznych połączeń, jeśli będą one eksponowane.

Zatrudnieni u nas spawacze poradzą sobie z każdym nawet najbardziej skomplikowanym zadaniem. Zastosowanie mobilnych narzędzi w połączeniu ze zręcznością oraz wprawą pracownika sprawiają, że spawy bez problemu można wykonywać w miejscach pozornie trudno dostępnych.

Spawanie-3

Kontrola jakości konstrukcji stalowych

Jakość połączeń spawanych można ocenić na podstawie wytrzymałości spoiny i materiału wokół niej. Głównymi czynnikami które wpływają na jakość połączenia jest metoda spawania, łączone materiały, ilość i koncentracja energii, projekt połączenia. Przy sprawdzaniu jakości spoin bierze się pod uwagę również wiele innych czynników, czyli widoczne defekty, zniekształcenia, możliwe następstwa wpływu ciepła.

Przepisy i normy odnośnie spawalnictwa określają wytyczne dla spawacza i osób które sprawdzają jakość połączenia. Nasi doświadczeni pracownicy mają za sobą wykonanie wielu zleceń, dlatego też wszelkie wykonane przez nas spawanie jest najlepszej jakości. Odpowiednie przygotowanie i wykonanie jest dla naszej firmy priorytetem, tak aby każdy klient pozostał zadowolony, nawet ten najbardziej wymagający. Wykonamy projekt i ustalimy wszelkie szczegóły usługi, przetworzymy też duże ilości materiałów.