Gięcie Rur i Profili - Dębica

Obróbka CNC – usługi gięcia profili i rur

Oferujemy profesjonalne gięcie rur. Dębica jest jednym z miast, w którym realizujemy bardzo dużo zamówień na obróbkę elementów ze stali nierdzewnej i aluminium. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie niezależnie od tego czy zgłasza się do nas przedsiębiorstwo czy klient indywidualny. Nasi specjaliści dokonają najpierw wyceny, która jest bezpłatna i niezobowiązująca, po czym wykonają fachowe gięcie, które na pewno spełni Państwa oczekiwania.

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Dębicy

Gięcie rur-8

Gięcie rur i profili, to proces rozciągania części włókien obrabianego materiału przy jednoczesnym ściskaniu ich innej części. Prowadzi on do trwałej zmiany krzywizn metalu. Odpowiedni dobór parametrów procesu zapewnia zachowanie właściwości technicznych, wyglądu i wytrzymałości materiału. Nowoczesne giętarki, którymi dysponujemy, sprawiają, że czas wykonania projektu znacząco się skraca oraz gwarantuje wysoką powtarzalność wykonanych gięć. Metoda ta idealnie nadaje się do masowej produkcji nawet najbardziej skomplikowanych elementów.

Wykonujemy fachowe gięcie rur CNC zrobionych z miedzi, stali, także nierdzewnej, aluminium oraz mosiądzu. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane gięcie profili.  Dębica to miasto,  w którym klienci zgłaszają szczególnie duże zapotrzebowanie na tę usługę.

Gięcie rur-7

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W naszej firmie zatrudnieni są wysoko wykwalifikowani specjaliści o dużym doświadczeniu. Powierzając im zlecenie można mieć pewność, że wykonają je rzetelnie, terminowo i z zastosowaniem najnowocześniejszych metod. Dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach i kursach nieustannie podnoszą swoje kompetencje.  Chcesz mieć gwarancję terminowej i rzetelnej realizacji zamówienie na gięcie rur stalowych? Dębica ma od teraz lidera w branży CNC, który zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Gięcie profili i rur Dębica: co możemy dla Ciebie wykonać?

Świadcząc usługi dla klientów z Dębicy używamy najnowocześniejszych giętarek trzpieniowych o maksymalnym stałym promieniu gięcia 220 mm i zakresie gięcia do 190 stopni. Są one wyposażone w podajniki na rury, co sprawia, że gięcie za ich pomocą odbywa się samoczynnie. Za kontrolę ruchów w tym procesie odpowiadają mikroprocesory oraz precyzyjne mechanizmy, więc cały proces jest zautomatyzowany. To sprawia, że nawet bardzo skomplikowane projekty można wykonać bardzo dokładnie, z dużą powtarzalnością, a także w czasie dużo krótszym niż używając tradycyjnych metod gięcia.

Gięcie rur – Dębica: zaufaj nowoczesnym technologiom

Metoda gięcia na zimno idealnie nadaje się do produkcji masowej elementów. Dysponujemy również giętarką trójrolkową, której maksymalny kąt zgięcia wynosi 180 stopni, a przekrój średnicy 54 x 3 mm. Używamy jej na przykład do gięcia profili w określonej temperaturze, na życzenie klienta. Nasz sprzęt jest sprzętem najwyższej klasy, przystosowanym do specjalistycznego wykonywania gięć najwyższej jakości.

Gięcie rur-9
Gięcie rur-8

Interesuje Cię profesjonalne gięcie profili? Dębica nie musi dłużej czekać na specjalistów z zakresu obróbki CNC. Najnowocześniejsze metody gięcia, wysokiej klasy sprzęt oraz doświadczeni specjaliści zapewnią Cipełne zadowolenie z wykonania powierzonych zadań.