Gięcie rur oraz profili Dębica

PROFESJONALNE GIĘCIE RUR I PROFILI DĘBICA

Oferujemy profesjonalne gięcie rur CNC oraz profili w mieście Dębica. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, niezależnie od tego czy zgłasza się do nas przedsiębiorstwo czy klient indywidualny. Nasi specjaliści dokonają najpierw wyceny, która jest bezpłatna i niezobowiązująca, po czym wykonają fachowe gięcie, które na pewno spełni Państwa oczekiwania. Nasz nowoczesny sprzęt, który posiadamy w Dębicy, pozwala na realizację niemal każdego projektu, nawet tego najbardziej skomplikowanego.

Nasza oferta

Gięcie rur-8
Gięcie rur i profili, to proces rozciągania części włókien obrabianego materiału przy jednoczesnym ściskaniu ich innej części. Prowadzi on do trwałej zmiany krzywizn metalu. Odpowiedni dobór parametrów procesu zapewnia zachowanie właściwości technicznych, wyglądu i wytrzymałości materiału. Nowoczesne giętarki, którymi dysponujemy, sprawiają, że czas wykonania projektu znacząco się skraca oraz gwarantuje wysoką powtarzalność wykonanych gięć. Metoda ta idealnie nadaje się do masowej produkcji nawet najbardziej skomplikowanych elementów.

Wykonujemy fachowe gięcie rur CNC zrobionych na przykład z miedzi, stali ( w tym stali nierdzewnej), aluminium czy mosiądzu. Przez zastosowane profesjonalnego sprzętu, możliwe jest dokonywanie nawet najbardziej skomplikowanych gięć.

Gięcie rur-7

Dokonujemy też profesjonalnych gięć profili CNC, stosując zazwyczaj metodę gięcia na zimno. Jednak, jeśli Klient wyrazi taką potrzebę, podejmujemy się również (w miarę możliwości materiału) wykonywania pracy w określonych temperaturach.

Gięcie rur-8

Nasza kadra

W naszej firmie zatrudnieni są wysoko wykwalifikowani specjaliści o dużym doświadczeniu. Powierzając im zlecenie, mogą Państwo być pewni, że wykonają je rzetelnie, terminowo i z zastosowaniem najnowocześniejszych metod. Poprzez uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach i kursach, nieustannie podnoszą oni swoje kompetencje. Powierzenie im wykonania gięcia rur i profili to gwarancja zadowolenia z wykonanej usługi.

Nasz sprzęt

Świadcząc usługi dla klientów z Dębicy używamy najnowocześniejszych giętarek trzpieniowych o maksymalnym stałym promieniu gięcia 220 mm i zakresie gięcia do 190 stopni. Są one wyposażone w podajniki na rury, co sprawia, że gięcie za ich pomocą odbywa się samoczynnie. Za kontrolę ruchów w tym procesie odpowiadają mikroprocesory oraz precyzyjne mechanizmy, więc cały proces jest zautomatyzowany. To sprawia, że nawet bardzo skomplikowane projekty można wykonać bardzo dokładnie, z dużą powtarzalnością, a także w czasie dużo krótszym niż używając tradycyjnych metod gięcia. Metoda ta idealnie nadaje się do produkcji masowej elementów. Dysponujemy również giętarką trójrolkową, której maksymalny kąt zgięcia wynosi 180 stopni, a przekrój średnicy 54 x 3 mm. Używamy jej na przykład do gięcia profili w określonej temperaturze, na życzenie klienta. Nasz sprzęt jest sprzętem najwyższej klasy, przystosowanym do specjalistycznego wykonywania gięć najwyższej jakości.

Gięcie rur-9

Najnowocześniejsze metody gięcia, wysokiej klasy sprzęt oraz doświadczeni specjaliści zapewniają Państwu pełne zadowolenie z wykonania powierzonych nam zadań.