Gięcie rur oraz profili Słupsk

Profesjonalne gięcie rur oraz profili Słupsk

Słupsk to blisko stutysięczne miasto zlokalizowane województwie pomorskim. Bliskość morza, a tym samym przemysłu okrętowego i metalurgicznego sprawia, że jest to idealna okolica dla przedsiębiorstw zajmujących się obróbką i produkcją konstrukcji metalowych. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się na realizowanie naszych usług w okolicy powiatu słupskiego.

W naszej bogatej ofercie znaleźć można wiele różnych usług związanych z obróbką metalu, jednak gięcie rur i profili metalowych to nasza zdecydowana specjalność, dlatego śmiało możesz powierzyć nam wykonanie nawet najbardziej oryginalnych produktów wykonanych ze stali lub aluminium. Poza działalnością polegającą na gięciu tworzyw metalowych, świadczymy także inne usługi takie, jak malowanie proszkowe czy szlifowanie, które zabezpieczają metalowe części przed zniszczeniem. Wyłącznie dzięki tak kompleksowemu podejściu do tematu obróbki metali, możemy zagwarantować naprawdę profesjonalną realizacje zleceń odpowiadającą najwyższym standardom panującym w branży.

Wszystkie przygotowane przez nas elementy charakteryzują się najwyższym standardem i są wolne od wszelkich wad fabrycznych. Projekty realizujemy w odniesieniu do konkretnych potrzeb naszych klientów, dlatego jeśli prowadzisz swoją działalność w okolicy miasta Słupsk, przyjrzyj się koniecznie naszej ofercie. 

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur i profili aluminiowych i stalowych – nasza oferta

Giętarka trzpieniowa stosowana do gięcia rur oraz profili w technologii cnc wraz z sterownikiem

To, co robimy najlepiej to gięcie rur i profili aluminiowych oraz tych wykonanych ze stali. W naszej ofercie znajdziesz:

  • proste, powtarzalne elementy,
  • skomplikowane, wymagające doświadczenia i wiedzy seryjnie wytwarzane części,
  • szybki czas realizacji prostych i złożonych części,
  • maksymalny zakres kąta gięcia – 190 stopni,
  • maksymalny, stały promień gięcia – do 220 mm,

Nie ograniczamy się wyłącznie do gięcia rur i profili, otóż dodatkowo, oferujemy inne usługi  związane obróbką uprzednio przygotowanych elementów metalowych. Do najważniejszych należy:

  • Obróbka ścierna,
  • Pokrycie metodą malowania proszkowego,
  • Pozbywanie się ewentualnych defektów, takich jak pofałdowania i zwichrzenia (co jednak w przypadku naszych elementów stanowi rzadkość.).
Giętatka CNC do rur oraz profili

W razie jakiekolwiek pytań, śmiało skonsultuj się z naszymi specjalistami z działu obsługi klienta. Oni z największą przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z daną usługą. Rzetelnie doradzą i pomogą dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla Twojego projektu biorąc pod uwagę indywidualne wymagania związane z realizacją danego zlecenia. Nasza kadra pracownicza składa się wyłącznie z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje i dla których gięcie metalu stanowi pasję. Jeśli poszukujesz kogoś, kto zrealizuje dla Ciebie, lub Twojej firmy gięcie rur oraz gięcie profili w okolicy Słupska, to nie musisz dłużej szukać. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

Giętarka trzpieniowa wykorzystywana podczas precyzyjnego gięcia rur oraz profili