Gięcie rur oraz profili Wałbrzych

Profesjonalne gięcie rur oraz profili CNC Wałbrzych.

W naszej ofercie w mieście Wałbrzych znajdą Państwo profesjonalne gięcie CNC profili oraz  rur. Pracujemy na materiałach wykonanych ze stali nierdzewnej, aluminium oraz miedzi. Podejmujemy wszystkie zlecenia, Zarówno standardowe gięcia CNC, jaki i spirale, czy gięte na rolkach łuki. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści. Jesteśmy ekspertami w obróbce CNC rur i profili metalowych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta oraz utrzymywanie firmy na najwyższym możliwym poziomie. Właśnie dlatego nieustannie szkolimy swoich pracowników, unowocześniamy park maszynowy oraz przeprowadzamy częste kontrole jakości. Oprócz usługi jaką jest gięcie rur i profili, w naszej ofercie znajdą Państwo także malowanie proszkowe, które zabezpiecza metalowe części. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą w Wałbrzychu.

Szybka realizacja zamówień.

Szanujemy czas klienta. W celu jak najszybszego zrealizowania zamówienia wykorzystujemy jedynie najwyższej klasy urządzenia. Nasz wykwalifikowany zespół najczęściej używa giętarek trzpieniowych. Zapewniają one możliwość fachowej obróbki, dużą wydajność, a dodatkowo są energooszczędne. Osiągają bardzo wysoką prędkość posuwu, formowane przez nie elementy są gotowe niemal natychmiast.  Wszystkie te cechy przekładają się na proponowane przez nas, korzystne ceny. Jeśli potrzebują Państwo rozwiązać problem z zakresu gięcia rur oraz profili w Wałbrzychu- służymy doradztwem technicznym! Warto nam zaufać!

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Nasz sprzęt

Dostępność maszyn do gięcia trzpieniowego na rynku jest bardzo duża. Można znaleźć różnego rodzaju sprzęt, rozpoczynając od prostych i manualnych urządzeń, kończąc na tych innowacyjnych oraz zautomatyzowanych, które umożliwiają wykonywanie często kilku procesów jednocześnie. W naszym parku maszynowym znajdują się przede wszystkim nowoczesne giętarki trzpieniowe. Gięcie profili zamkniętych wykonujemy za ich pomocą metodą na zimno. Dzięki funkcji wizualizacji 3D, pomiaru długości i animacji procesu gięcia mamy gwarancję, że każdy element zamówienia zostanie wykonany bezbłędnie. Możliwe jest gięcie rur i profili w sposób stały i zmienny. Plastyczna obróbka polega na ściskaniu i analogicznym rozciąganiu włókien danego materiału. W ten sposób możemy nadać mu dowolny kształt. Dużą zaletę stosowania giętarki trzpieniowej w procesie jakim jest gięcie rur oraz profili stanowi fakt, że struktura materiału oraz jego techniczne właściwości pozostają bez zmian: bez pofałdowań na ściankach czy zwichrowań niesymetrycznych profili. Jest to możliwe dzięki umieszczeniu w rurze specjalnego, elastycznego trzpienia. Właśnie on zapobiega marszczeniom, czy nierównościom.

FUNKCJE GIĘTAREK CNC

Nasze giętarki trzpieniowe posiadają funkcje push-bending oraz stretch bending. Pierwsza pozwala na gięcie rur oraz profili na tak zwanej matrycy. Rura jest wyginana w odpowiednim miejscu dzięki wcześniejszemu ustawieniu jej przez specjalne rolki. Dzięki tej funkcji możliwe jest także uzyskiwanie kształtów przestrzennych w procesie obracania rury. Metoda stretch bending, jest natomiast najbardziej precyzyjna. Została rozwinięta na potrzeby przemysłu lotniczego, a obecnie wykorzystuje się ją często także w architekturze. Zapewnia ona bardzo dokładne gięcie. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawie wyboru najlepszej dla Państwa metody gięcia rur lub gięcia profili. W mieście Wałbrzych realizujemy zlecenia zarówno na podstawie projektów własnych, jak i dostarczonych przez klienta. Oferujemy darmową i niezobowiązującą wycenę!

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9
Gięcie rur-7