20 grudnia, 2019

Gięcie blach

Gięcie blach-1
Gięcie blach-2

Gięcie blachy: oddaj je w ręce profesjonalistów

Gięcie blach to usługa, z której korzystają firmy z różnych branż: budowlanej, motoryzacyjnej, kolejowej, lotniczej, automatyki przemysłowej itp. Od jakości wykonanych elementów zależy niejednokrotnie jakość całego produktu, komfort i bezpieczeństwo jego użytkowników, dlatego warto zlecić gięcie blachy profesjonalistom. Nasi wykwalifikowani fachowcy służą wiedzą i doświadczeniem, a nowoczesne prasy krawędziowe gwarantują jakość usługi na najwyższym poziomie.

Gięcie blach webelektron-1

Materiał

Używamy jedynie certyfikowanych materiałów najwyższej jakości, możesz mieć więc pewność, że Twój produkt zostanie wytworzony z wysokiej klasy surowców, dzięki czemu będzie solidny i trwały.

Profesjonalizm

Nasza kadra to doświadczeni fachowcy, którzy dzięki specjalistycznym szkoleniom i kursom nieustannie poszerzają swoją wiedzą i są na bieżąco z nowoczesnymi technologiami.

Produkty​

Najlepszej jakości materiały, wykwalifikowani specjaliści i nowoczesne maszyny to nasz przepis na wysokiej klasy produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Zamówione produkty dostarczamy zawsze w wyznaczonym terminie.

Gięcie blachy: oddaj je w ręce profesjonalistów

Elektron oferuje kompleksowe gięcie krawędziowe blach. Działamy nie tylko na terenie województwa podkarpackiego, gdzie siedzibę ma nasza firma, ale również wysyłamy produkty do dowolnej części Polski, a także innych krajów takich jak Niemcy, Francja czy Szwecja. Realizujemy zamówienia hurtowe, seryjne oraz małoseryjne. Wielu naszych Klientów współpracuje z nami od lat, składając zamówienia cykliczne. Oprócz usługi gięcia blach oferujemy również gięcie rur i profili na zamówienie.

Gięcie blach-3
Gięcie blach-4

Materiały

Przyjmujemy zlecenia na gięcie blach z różnego rodzaju stali. Wykonujemy gięcie blachy nierdzewnej błyszczącej, szlifowanej, transformatorowej oraz narzędziowej. Oferujemy profilowanie blach ze stali czarnej, zwykłej (np. S355 czy S235) kwasoodpornej szczotkowanej oraz błyszczącej.

Gięcie blachy aluminiowej wykonujemy w warunkach wolnych od zanieczyszczeń żelazowych, co gwarantuje wysoki poziom czystości materiału. Oprócz tego oferujemy gięcie krawędziowe blach z mosiądzu oraz miedzi. Niezależnie od tego, jakiego materiału potrzebujesz do swojego projektu, możesz mieć pewność, że oferowane przez nas surowce wyróżniają się wysoką jakością i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Kształty

Gięcie blachy na wymiar umożliwia uzyskanie różnego rodzaju kształtów. Nasze sterowane numerycznie prasy krawędziowe umożliwiają profilowanie blach na różny sposób: skręcanie, prostowanie, zaginanie, zwijanie czy wyginanie.

Usługa gięcia blach w Elektron: jak wygląda?

Interesuje Cię gięcie blachy na wymiar? Elektron to doskonały wybór! Aby rozpocząć z nami współpracę, wyślij do nas zapytanie ofertowe na nasz adres mailowy. Zawrzyj w nim jak najwięcej szczegółów dotyczących swojego produktu oraz dołącz projekt (możemy podpisać umowę o poufności). Przygotujemy dla Ciebie ofertę wraz z indywidualną wyceną – jeśli ją zaakceptujesz przystąpimy do realizacji usługi. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Usługa gięcia blach w Elektron zawsze przeprowadzana jest w warunkach, które są zgodne z wymaganiami technologicznymi, dzięki czemu materiał nie odkształca się i nie zanieczyszcza. Cały proces został zoptymalizowany w taki sposób, by ograniczyć straty materiałowe do minimum. Efektywne zużycie materiałów przekłada się na minimalizację kosztów, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom konkurencyjne ceny.

Kiedy produkt jest już gotowy możesz go odebrać we własnym zakresie, a jeśli jest to niemożliwe, zorganizujemy dla Ciebie transport w ramach naszej spedycji.

Gięcie blach-6
Gięcie blach-5
Gięcie blach-9

Gięcie blachy na wymiar: kiedy warto skorzystać?

Gięcie blachy to jeden z podstawowych sposobów obróbki plastycznej metalu wykorzystywany w różnych branżach i dziedzinach przemysłu. 

Usługa gięcie blachy na zamówienie jest niezbędna przy produkcji:

  • pokrycia dachu domu jednorodzinnego, budynków gospodarczych, fabryki, hali produkcyjnej czy garaży;
  • rynien i rur spustowych;
  • elementów architektury miejskiej: zadaszeń wiat autobusowych, ławek, śmietników itp.;
  • różnego rodzaju mebli takich jak krzesła, stoły warsztatowe, regały itp. zarówno domowych, jak specjalistycznych do gastronomii, warsztatów;
  • karoserii samochodów, elementów maszyn rolniczych, samolotów, pociągów i innych pojazdów;
  • elementów i części wytwarzanych dla branży automatyki przemysłowej oraz robotyki.

Nowoczesne prasy krawędziowe umożliwiają precyzyjne wytwarzanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów z blachy, dzięki czemu usługi gięcia blach są z powodzeniem wykorzystywane w różnych branżach. Jeśli i Twoją firmę interesuje profesjonalne gięcie blach na zamówienie, wyślij do nas zapytanie ofertowe drogą mailową lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Ile kosztuje gięcie blachy: cennik

Ile kosztuje gięcie blach? Cena zależy od wielu czynników, takich jak grubość giętej blachy, rodzaj materiału, poziom skomplikowania detali itp. Z tego względu dla każdego Klienta cena gięcia blachy ustalana jest indywidualnie. 

Jeśli interesuje Cię gięcie blachy cennik, wyślij do nas zapytanie ofertowe na adres mailowy, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę Twojego projektu. Im więcej szczegółów dotyczących swojego projektu nam podasz, tym sprawniej przebiegnie proces ofertowania. Do zapytania ofertowego warto dołączyć projekt w wersji 2D/3D lub rysunki techniczne w pliku PDF. Możemy podpisać umowę o poufności (NDA), która zagwarantuje Ci, że Twoje projekty nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Nie posiadasz dokumentacji? W takim przypadku opisz nam jak najdokładniej produkt, uwzględniając takie dane jak wymiary, rodzaj materiału, ilość czy oczekiwany termin realizacji zamówienia.

Gięcie blach-7

Postaw na profesjonalne gięcie blachy na prasach krawędziowych z Elektron

Nasz park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne prasy krawędziowe o maksymalnym nacisku 200 ton, a także wysokiej jakości matryce oraz stemple. Numeryczne sterowanie CNC gwarantuje wyjątkową precyzję i powtarzalność gięcia krokowego, a ponadto znacznie przyspiesza pracę. 

Krawędziarka wyposażona w funkcje takie jak: symulacja procesu gięcia, programowanie długości i dowolnego kąta gięcia blachy, precyzyjne pozycjonowanie położenia stempla, korekta osi dla kroku oraz produktu czy kompensacja ugięcia stołu pozwala uzyskać doskonałe efekty w krótkim czasie, a seryjne produkcje cechują się wysoką powtarzalnością. 

Proces gięcia blachy na prasie krawędziowej jest za każdym razem od początku do końca nadzorowany przez naszych specjalistów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że końcowy produkt będzie w pełni zgodny z Twoim projektem i specyfikacją zamówienia. 

Jeśli więc potrzebujesz usługi takiej jak gięcie blachy nierdzewnej, jeszcze dziś wyślij do nas zapytanie ofertowe i dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów.