20 grudnia, 2019

Gięcie blach na prasie krawędziowej

Gięcie blach na prasie krawędziowej

” Gięcie “ jest procesem produkcyjnym, który wytwarza kształt litery V, kształt litery U lub kształt kanału wzdłuż prostej osi w materiałach plastycznych, najczęściej blachy. [1] Powszechnie stosowane wyposażenie obejmuje hamulce skrzyniowe i miskowe, prasy krawędziowe i inne specjalistyczne prasy maszynowe. Typowymi produktami, które są wytwarzane w ten sposób, są skrzynki, takie jak obudowy elektryczne i prostokątne kanały.

  • Połączenie nowoczesnych pras, zaawansowanych matryc oraz stempli i doświadczenia naszych pracowników daje znakomite efekty w postaci profesjonalnie wykonanej obróbki plastycznej rozmaitych blach.Gięcie blach wykonujemy błyskawicznie oraz niezwykle precyzyjnie i dzięki temu, że proces jest w pełni powtarzalny i automatyczny, podejmujemy się nawet bardzo dużych zleceń. Maksymalny nacisk naszych maszyn wynosi aż 200 ton, dzięki temu mamy możliwość obróbki plastycznej materiałów o grubości 6mm na długości 3 metrów. Wszystko to możliwe jest dzięki specjalistycznemu, numerycznemu sterowaniu maszynami. Co więcej, wykonujemy również wyginanie rur stalowych.

Materiał

Używamy standardowych materiałów, które zostały certyfikowane przez uznane na całym świecie fabryki, dzięki czemu nasze produkty są wytwarzane z najlepszych surowców.

Profesjonalny

Mamy doświadczony i odpowiedzialny personel. Poprzez wiele szkoleń i projektów Dlatego możesz upewnić się, że otrzymane produkty będą wysokiej jakości i ukończone na czas.

Produkty​

Nasze produkty z pewnością spełniają standardy jakości, ponieważ produkujemy z wysokiej jakości surowców i doświadczonego personelu. Przywiązujemy wagę do punktualności