Cięcie laserem Tomaszów Mazowiecki

Ekspresowe wycinanie laserowe w metalu Tomaszów Mazowiecki

Jeśli poszukujesz w Tomaszowie Mazowieckim firmy, która oferuje profesjonalną usługę cięcia laserem, koniecznie musisz skorzystać z naszych usług.

Wszystkie zamówienia, są dla nas równie ważne. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują szybką wycenę i podejmują się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów cięcia laserem. Jeśli więc pilnie potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy, koniecznie musisz skorzystać z usług naszej firmy.

Jeśli się na to zdecydujesz, zapewnimy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie.

Chociaż cięcie blach z wykorzystaniem lasera to proces obróbki termicznej, nie powoduje ewentualnych odkształceń lub strat metalu. Laser jest używany przez inżynierów, a także projektantów i artystów. Może służyć w przygotowywaniu prototypów, ale również produkcji przemysłowej. Zawsze gwarantujemy całkowitą powtarzalność wycinanych elementów.

Sprzęt z jakiego korzysta nasza kadra pracowników to laser marki TRUMATIC i wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Jest to więc sprzęt najwyższej jakości. Pozwala on na obróbkę blach o grubości do 25 mm oraz wycinanie prostych jak i złożonych form nie tylko w materiałach metalowych. Sprawdza się doskonale również w cięciu materiałów nie będących metalami. Cięcie jednak pozostaje wysokiej jakości, dlatego też nie traci się czasu i środków na wykończenie produktu poddanego obróbce.

Sam proces cięcia laserem odbywa się zdalnie ze względu na bezpieczeństwo. Mimo, że proces ten to obróbka termiczna, nie powoduje strat w materiale. Jako że używamy najlepszy sprzęt, jesteśmy też w stanie poddać obróbce nie tylko materiały metalowe. Niezależnie od rodzaju materiału, cięta krawędź pozostaje na najwyższym poziome. Przyspiesza to proces realizacji zamówienia i zaoszczędza czas i środki, ponieważ nie potrzebne jest wykończenie produktu.