Cięcie laserem Tomaszów Mazowiecki

Ekspresowe wycinanie laserowe w metalu Tomaszów Mazowiecki

Jeśli poszukujesz w Tomaszowie Mazowieckim firmy, która oferuje profesjonalną usługę cięcia laserem, koniecznie musisz skorzystać z naszych usług.

Wszystkie zamówienia, są dla nas równie ważne. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują szybką wycenę i podejmują się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów cięcia laserem. Jeśli więc pilnie potrzebujesz odpowiedzialnego wykonawcy, koniecznie musisz skorzystać z usług naszej firmy.
Cięcie laserem blach-2

Jeśli się na to zdecydujesz, zapewnimy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie.

Chociaż cięcie blach z wykorzystaniem lasera to proces obróbki termicznej, nie powoduje ewentualnych odkształceń lub strat metalu. Laser jest używany przez inżynierów, a także projektantów i artystów. Może służyć w przygotowywaniu prototypów, ale również produkcji przemysłowej. Zawsze gwarantujemy całkowitą powtarzalność wycinanych elementów.

Sprzęt z jakiego korzysta nasza kadra pracowników to laser marki TRUMATIC i wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Jest to więc sprzęt najwyższej jakości. Pozwala on na obróbkę blach o grubości do 25 mm oraz wycinanie prostych jak i złożonych form nie tylko w materiałach metalowych. Sprawdza się doskonale również w cięciu materiałów nie będących metalami. Cięcie jednak pozostaje wysokiej jakości, dlatego też nie traci się czasu i środków na wykończenie produktu poddanego obróbce.

Cięcie laserem blach-6
Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-4
Cięcie laserem blach-10

Sam proces cięcia laserem odbywa się zdalnie ze względu na bezpieczeństwo. Mimo, że proces ten to obróbka termiczna, nie powoduje strat w materiale. Jako że używamy najlepszy sprzęt, jesteśmy też w stanie poddać obróbce nie tylko materiały metalowe. Niezależnie od rodzaju materiału, cięta krawędź pozostaje na najwyższym poziome. Przyspiesza to proces realizacji zamówienia i zaoszczędza czas i środki, ponieważ nie potrzebne jest wykończenie produktu.

Cięcie laserem rur i profili Tomaszów Mazowiecki

Dzięki laserowi do rur i profili, przygotujemy dla Ciebie w profesjonalny sposób praktycznie każdą obróbkę, w której wykorzystujemy cięcie laserem rur i profili. Nasza oferta jest skierowana do klientów, którzy są zainteresowani hurtowymi zamówieniami, jak też indywidualnymi, pochodzących z Tomaszowa Mazowieckiego.

Laserowe Cięcie Profili-4

Cięcie laserem 3D rur oraz profili – co możemy Ci zaoferować?

[1] Wykonujemy cięcie laserem 3D:

 • cięcie laserowe rur stalowych i profili ze stali,
 • cięcie laserem profili aluminiowych i rur z aluminium,
 • cięcie laserowe rur miedzianych i profili wykonanych z miedzi,
 • cięcie laserem profili nierdzewnych i rur ze stali nierdzewnych,
 • cięcie laserem rur chromoniklowych i profili z chromoniklu,
 • cięcie laserowe profili mosiężnych i rur wykonanych z mosiądzu.

[2] Przeprowadzamy cięcie laserowe rur i profili o grubości:

 • stal czarna – do 8 mm,
 • stal nierdzewna – do 5 mm,
 • aluminium – do 3 mm,
 • mosiądz – do 3 mm,
 • miedź – do 2 mm.
Laserowe Cięcie Profili-1
Laserowe Cięcie Profili-2

[3] Cięcie laserowe rur i profili obejmuje następujące wymiary:

 • 20 × 20 – 150 × 150 × 6500 [mm] (profile kwadratowe),
 • ≤ ɸ 210 [mm] np. 150 × 20 [mm] (profile pozostałe),
 • od ɸ 20 do ɸ 210 × 6500 [mm] (wymiary rur z uwzględnieniem średnicy),
 • do 6000 [mm] długości (maksymalna długość cięcia rur).
Laserowe Cięcie Profili-5

[4] Cięcie laserem 3D jest u nas automatyczne w następujących sytuacjach:

 • gdy materiał ma długość od 3600 do 6500 mm (automatyczny załadunek)
 • jeśli rury lub profile mają długość od 3000 mm (automatyczny rozładunek).
Cięcie laserem profili-1

Cięcie laserowe rur oraz profili – skorzystaj z naszej oferty!

Czym nasze usługi wyróżniają się na tle innych – profesjonalnym zespołów oddanych pracowników! To właśnie nasi Projekt Managerowie, Technolodzy i Konstruktorzy dbają o tym, by każdy etap cięcia laserowego rur i profili przebiegał bez zakłóceń, bez defektów, a także zgodnie z planowanym terminem zakończenia realizacji zamówienia.

Jesteśmy dobrze wyposażoną firmą – nasz laser to precyzyjnie wybrane urządzenie, które nie stwarza nam najmniejszych problemów ani z wydajnością, ani ze zużyciem energii, konserwacją, a przede wszystkim z precyzją wykonywanej obróbki.

Proponujemy Ci zarówno cięcie laserowe rur oraz profili tradycyjne, jak też w postaci grawerów – wypalanie określonych przez Ciebie wzorów, a także liter, cyfr w dowolnym kroju i wielkości. Elastycznie dostosowujemy się do Twoich potrzeb, podchodząc za każdym razem indywidualnie do Twojego zamówienia, a jednocześnie realizując je tak jak zawsze – solidnie, na czas i w dobrej cenie. Jesteś zainteresowany?

Zachęcamy Cię do kontaktu!