Gięcie rur oraz profili Nowy Sącz

Gięcie rur aluminiowych i ze stali, a także gięcie profili stalowych i z aluminium – szybko, niedrogo, rzetelnie – najwyższa jakość

Nowy Sącz są jednym z większych ośrodków gospodarczych w kraju. Prężnie rozwijająca się branża budowlana i przemysłowa w tym regionie – wiele firm proponuje produkty lub usługi zw tej gałęzi przemysłu. Prowadzisz firmę w tej rozwijającej się przemysłowo miejscowości? Korzystasz w swoim biznesie z odpowiednio wygiętych rur i profili? Zgłoś się do nas!

Gwarantujemy Ci profesjonalne usługi – gięcie rur i profili. Przyjmujemy zamówienia głównie od przedsiębiorstw zainteresowanych hurtowymi zamówieniami, znajdującymi się albo w Nowym Sączu, albo na terenie województwa małopolskiego. Gięcie materiałów aluminiowych i stalowych przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnych i niezawodnych giętarek trójrolkowych oraz giętarek trzpieniowych CNC.

Zrealizujemy dla Ciebie każde zamówienie, w tym hurtowe na gięcie rur oraz profili – na elementy proste i złożone, które wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu i posiadania fachowej wiedzy. Otrzymujesz od nas doskonale wykształcone części, które zwykle nadają się do zastosowania w Twoich projektach od razu po przejęciu od nas przesyłki w Nowym Sączu.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur i profili: stal i aluminium – najlepsza oferta cenowa i najszybsza realizacja zlecenia!

Gięcie rur i gięcie profili – ze stali i z aluminium – możesz u nas zamówić w bardzo korzystnej cenie. Jednak nie kupujesz u nas w ciemno – przedstawimy Ci naszą bezpłatną wycenę, która do niczego nie zobowiązuje. Pokażemy Ci także na życzenie projekty, które dotychczas zrealizowaliśmy.

Jesteśmy też nastawieni pro-Klient, więc zależy nam na tym, byś był w pełni zadowolony z naszych usług. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, by jeszcze lepiej dopasować naszą wiedzę do postępującej technologii i rosnących oczekiwań. Sprostanie Twoim wymaganiom jest naszym najważniejszym celem, dlatego korzystamy wyłącznie z zaawansowanych, specjalistycznych giętarek. Dzięki nim przygotujemy dla Ciebie nawet skomplikowane i złożone elementy na zadowalający Cię, krótki termin.

Gięcie rur aluminiowych i ze stali, a także gięcie profili aluminiowych i stalowych jest u nas zwykle bez najmniejszych defektów, tj. pofałdowania, czy zwichrzenia. Przyspiesza to jeszcze bardziej czas przesyłki zamówionych rur i profili pod wskazany adres na terenie Nowego Sącza.

Gięcie rur stalowych i gięcie profili ze stali nierdzewnej lub aluminiowych rur oraz profili na najwyższym poziomie!

Gięcie rur stalowych i aluminiowych, jak również gięcie profili ze stali nierdzewnej albo z aluminium wykonujemy to usługa najwyższej jakości. Pozwala nam na to:

  • posiadana wiedza – kompetentny zespół ekspertów,
  • nowoczesne technologie CAD/CAM i Lantek,
  • zaawansowane i specjalistyczne giętarki cenionych marek,
  • kompletnie wyposażony, doskonale zorganizowany park maszyn.

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalnie gięcie profili stalowych i gięcie rur ze stali nierdzewnej oraz odpowiednio rur i profili z aluminium, w zakresie do 190 stopni maksymalnego kąta gięcia i do 220 mm maksymalnego stałego promienia gięcia. Dodatkowo proponujemy odpłatnie m.in.: malowanie proszkowe, czy gwintowanie otworów wygiętych już dla Ciebie rur i profili.

Oferujemy Ci dogodne warunki współpracy, w tym atrakcyjne ceny i niezobowiązującą wycenę za darmo!

Zadzwoń do nas!