Gięcie rur oraz profili Nowy Sącz

Gięcie rur aluminiowych i ze stali, a także gięcie profili stalowych i z aluminium – szybko, niedrogo, rzetelnie – najwyższa jakość

Nowy Sącz są jednym z większych ośrodków gospodarczych w kraju. Prężnie rozwijająca się branża budowlana i przemysłowa w tym regionie – wiele firm proponuje produkty lub usługi zw tej gałęzi przemysłu. Prowadzisz firmę w tej rozwijającej się przemysłowo miejscowości? Korzystasz w swoim biznesie z odpowiednio wygiętych rur i profili? Zgłoś się do nas!

Gwarantujemy Ci profesjonalne usługi – gięcie rur i profili. Przyjmujemy zamówienia głównie od przedsiębiorstw zainteresowanych hurtowymi zamówieniami, znajdującymi się albo w Nowym Sączu, albo na terenie województwa małopolskiego. Gięcie materiałów aluminiowych i stalowych przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnych i niezawodnych giętarek trójrolkowych oraz giętarek trzpieniowych CNC.

Zrealizujemy dla Ciebie każde zamówienie, w tym hurtowe na gięcie rur oraz profili – na elementy proste i złożone, które wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu i posiadania fachowej wiedzy. Otrzymujesz od nas doskonale wykształcone części, które zwykle nadają się do zastosowania w Twoich projektach od razu po przejęciu od nas przesyłki w Nowym Sączu.

Giętarka trzpieniowa stosowana do gięcia rur oraz profili w technologii cnc wraz z sterownikiem

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur i profili: stal i aluminium – najlepsza oferta cenowa i najszybsza realizacja zlecenia!

Gięcie rur i gięcie profili – ze stali i z aluminium – możesz u nas zamówić w bardzo korzystnej cenie. Jednak nie kupujesz u nas w ciemno – przedstawimy Ci naszą bezpłatną wycenę, która do niczego nie zobowiązuje. Pokażemy Ci także na życzenie projekty, które dotychczas zrealizowaliśmy.

Giętarka trzpieniowa wykorzystywana podczas precyzyjnego gięcia rur oraz profili

Jesteśmy też nastawieni pro-Klient, więc zależy nam na tym, byś był w pełni zadowolony z naszych usług. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, by jeszcze lepiej dopasować naszą wiedzę do postępującej technologii i rosnących oczekiwań. Sprostanie Twoim wymaganiom jest naszym najważniejszym celem, dlatego korzystamy wyłącznie z zaawansowanych, specjalistycznych giętarek. Dzięki nim przygotujemy dla Ciebie nawet skomplikowane i złożone elementy na zadowalający Cię, krótki termin.

Gięcie rur aluminiowych i ze stali, a także gięcie profili aluminiowych i stalowych jest u nas zwykle bez najmniejszych defektów, tj. pofałdowania, czy zwichrzenia. Przyspiesza to jeszcze bardziej czas przesyłki zamówionych rur i profili pod wskazany adres na terenie Nowego Sącza.

Gięcie rur stalowych i gięcie profili ze stali nierdzewnej lub aluminiowych rur oraz profili na najwyższym poziomie!

Gięcie rur stalowych i aluminiowych, jak również gięcie profili ze stali nierdzewnej albo z aluminium wykonujemy to usługa najwyższej jakości. Pozwala nam na to:

  • posiadana wiedza – kompetentny zespół ekspertów,
  • nowoczesne technologie CAD/CAM i Lantek,
  • zaawansowane i specjalistyczne giętarki cenionych marek,
  • kompletnie wyposażony, doskonale zorganizowany park maszyn.
Giętatka CNC do rur oraz profili

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalnie gięcie profili stalowych i gięcie rur ze stali nierdzewnej oraz odpowiednio rur i profili z aluminium, w zakresie do 190 stopni maksymalnego kąta gięcia i do 220 mm maksymalnego stałego promienia gięcia. Dodatkowo proponujemy odpłatnie m.in.: malowanie proszkowe, czy gwintowanie otworów wygiętych już dla Ciebie rur i profili.

Oferujemy Ci dogodne warunki współpracy, w tym atrakcyjne ceny i niezobowiązującą wycenę za darmo!

Zadzwoń do nas!