Cięcie laserem Opole

Cięcie laserem blach stalowych Opole

Jeśli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy usługi cięcia laserowego w Opolu, musisz skorzystać z usług proponowanych przez naszą firmę. Każdy klient, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy przedsiębiorstwo, może liczyć na szybkie wykonanie prac i atrakcyjne warunki współpracy. Nasi fachowcy dokonają dla Państwa szybkiej wyceny i podejmą się wykonania każdego projektu cięcia laserem, również tego skomplikowanego.

Wszystko dzięki najlepszemu sprzętowi używanemu przez naszych pracowników. Jest to laser marki TRUMATIC, a także wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Maszyny te odznacza niezwykła jakość cięcia i dokładność detali. Sprzęt ten pozwala również na cięcie blach o grubości do 25 mm.
Cięcie laserem blach-5
Mimo, że cięcie laserem to obróbka termiczna, proces ten nie powoduje powstawania żadnych odkształceń czy strat w materiale. Inżynierowie, artyści czy projektanci używają cięcia laserowego, między innymi do produkowania prototypów czy po prostu jako metoda w produkcji przemysłowej, która gwarantuje powtarzalność wszystkich ciętych detali i elementów. W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia w miejscowości Opole.
Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-4
Cięcie laserem blach-11
Cięcie laserem blach-12
Cięcie laserem blach-13

Cięcie laserem rur oraz profili Opole

Nasza firma oferuje profesjonalne wykonanie usługi: cięcie laserowe rur oraz profili w Opolu. Jest to skomplikowany proces, wymagający zastosowania innowacyjnej technologii. Jeżeli poszukujesz doświadczonego i profesjonalnego zespołu, który wykona dla Ciebie cięcie laserowe 3D szybko i terminowo- skontaktuj się z nami. Pracujemy na najwyższej jakości maszynach. Są one w stanie ciąć rury o średnicy od 20 do 210 i długości 6500mm oraz profile kwadratowe  20×20 –  150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy  210 mm np. 150×20)mm. Realizujemy cięcie laserowe zarówno metali, jak i niemetali. Maksymalne grubości cięcia przykładowych materiałów:

  • Stal czarna- 8 mm
  • Stal nierdzewna- 5 mm
  • Aluminium- 3 mm
  • Mosiądz- 3 mm
  • Miedź- 2 mm
Laserowe Cięcie Profili-3

Cięcie laserowe- metoda szeroko stosowana w przemyśle

Elementy uzyskiwane przez cięcie laserowe 3D takie jak rury i profile, są używane wszędzie. Szczególnie często wykorzystuje się je w przemyśle lotniczym, meblarskim, architektonicznym, czy motoryzacyjnym. Stanowią one także części konstrukcyjne przyrządów fitness lub rurociągów. Czynnikiem niezbędnym, aby elementy te spełniały swoje funkcje i nadawały się do dalszego wykorzystania, jest dokładne ich wykonanie. W naszej firmie dbamy o każdy szczegół. Wyprodukowane przez nas produkty zachowują gładkość powierzchni oraz krawędzi. Po procesie jakim jest cięcie laserowe nie wymagają dodatkowej obróbki. Dzięki naszej w pełni zautomatyzowanej maszynie gama możliwości zleceń pozostaje nieograniczona. Oznacza to, że wykonujemy wszystkie projekty, zarówno te stworzone przez klienta, jak i własne. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawie darmowej i zupełnie niezobowiązującej wyceny. Podejmij współpracę z naszą firmą w mieście Opole i przekonaj się o doskonałej jakości.

Laserowe Cięcie Profili-1
Laserowe Cięcie Profili-2

DBAMY O SZCZEGÓŁY!

Aby cięcie laserowe rur oraz profili 3D przebiegało w sposób prawidłowy muszą zostać spełnione odpowiednie czynniki. Nasz zespół dokłada wszelkich możliwych starań, aby każdy wytwarzany przez nas element był wykonany precyzyjnie. Przeprowadzamy też częste kontrole jakości w celu sprawdzenia, czy zachowane jest właściwe ciśnienie gazu, odpowiednia czystość sprzętu, obrabianego materiału oraz prawidłowy stan i ustawienie dyszy. Dzięki temu gwarantujemy pełną zgodność zrealizowanego zamówienia ze wcześniejszym projektem. Zapraszamy do konsultacji w sprawie szczegółów. Zlecenie wykonamy dla Ciebie błyskawicznie i terminowo.