13 czerwca, 2022

Odbojnice parkingowe

Odbojnice parkingowe producent - 2
Odbojnice parkingowe producent - 3

Odbojnice parkingowe to rozwiązanie wykorzystywane na parkingach w centrach handlowych, dużych firmach, sklepach, zakładach oraz przestrzeniach użyteczności publicznej, czyli wszędzie tam, gdzie codziennie parkują większe ilości samochodów. Odbojnice parkingowe przydają się wszędzie tam, gdzie chcemy ograniczyć prawdopodobieństwo naruszenia pojazdów i zapewnić odpowiednie ich parkowanie, chociaż przydają się również w sytuacjach, gdy chcemy stworzyć strefy wolne od blokujących przejście pojazdów. W dzisiejszych czasach odbojnice parkingowe muszą znaleźć się we wszystkich miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz tam, gdzie często spotykamy się ze skutkami nieumiejętnego parkowania. Biorąc pod uwagę to wszystko i duże zapotrzebowanie na produkty tego typu rozszerzyliśmy nasz asortyment o odbojnice parkingowe najwyższej jakości. Czym są odbojnice parkingowe? Jakie typy wykorzystuje się najczęściej i dlaczego? I w końcu, jakie odbojnice parkingowe znajdziesz w Elektron?

Odbojnice parkingowe webelektron producent - 1

Odbojnice parkingowe – zastosowanie

Odbojnice parkingowe to najczęściej stalowe elementy o specjalnej konstrukcji, które spełniają trzy podstawowe funkcje. Po pierwsze są to stalowe konstrukcje mające na celu zabezpieczenie obiektu przed zderzeniem z samochodem. Drugą funkcją odbojnic tego typu jest ograniczenie przestrzeni do parkowania i poruszanie się pojazdów w niedozwolonych strefach. Trzecią funkcją jest natomiast możliwość oddzielenia przestrzeni – wydzielania stref, gdzie parkowanie jest zabronione, oraz miejsc w przestrzeni parkingowej. Odbojnice parkingowe są więc niezbędnym elementem architektury przestrzennej, który zapewnia bezpieczeństwo ludzi i pojazdów, obiektów oraz porządek komunikacyjny.

Jakie odbojnice parkingowe dostępne są w Grupie Elektron?

Odbojnice parkingowe w Elektron wykonane są z najwyższej jakości stali często lakierowane są proszkowo na żółto, biało, czarno lub czerwono, a następnie naklejane są na nie elementy z folii odblaskowej. Odbojnice parkingowe stosowane do użytku zewnętrznego przed malowaniem zawsze zostają ocynkowane ogniowo, aby dodatkowo zabezpieczyć je przed korozją, uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem warunków atmosferycznych. Dbamy o to, by każdy element był odporny na uderzenia oraz w pełni bezpieczny, dlatego nasze produkty poddajemy szczegółowym testom jakości.

Jako producent odbojnic parkingowych z wieloletnim doświadczeniem zarówno w realizacji projektów standardowych, jak pracą w oparciu o zamówienie klienta, wiemy, jak ważny jest dobór odpowiedniego typu zabezpieczenia do konkretnych warunków przestrzeni. Jeśli chodzi o zabezpieczenia parkingów zewnętrznych to najlepiej sprawdzają się tutaj odbojnice słupowe, przypodłogowe oraz rurowe, natomiast w przypadku parkingów podziemnych dodatkowo korzysta się także z osłon słupów oraz odbojnic wiszących. Pierwsze trzy typy można wykorzystać zarówno do zabezpieczenia pojazdów przed wypadkami, jak i do ograniczenia przestrzeni. Osłony słupów są konieczne w przypadku parkingów podziemnych, ponieważ ograniczają prawdopodobieństwo niezauważenia ich przez kierowców i w konsekwencji wypadków, podczas gdy wiszące odbojnice parkingowe są niezbędne, żeby wyższe pojazdy nie uszkodziły przejazdów.

Odbojnice parkingowe – producent

Wszystkie oferowane przez nas odbojnice parkingowe są wykonane ze stali najwyższej klasy z uwzględnieniem wszelkich norm i przepisów bezpieczeństwa. Najczęściej stawiamy na odbojnice przemysłowe ze stalowych rur: Ø48,3, Ø60,3, Ø108, ale mamy także doświadczenie w niestandardowych projektach. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie odbojnice parkingowe, jakich tylko możesz potrzebować, by zabezpieczyć swój parking.

Odbojnice parkingowe – proces zamówienia w Grupie Elektron

Zainteresowany zamówieniem w Elektron? Zapoznaj się z procesem przyjmowania zamówienia na nasze odbojnice parkingowe.  

  1. Wyślij zapytanie ofertowe drogą mailową, a w wiadomości zawrzyj informację na temat typu oraz wymiaru odbojnic,
  2. Poczekaj, aż nasz zespół przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.
  3. Zaakceptuj ofertę i czekaj na gotowy produkt.

Cena oraz termin realizacji uzależniony jest od obecnej sytuacji na rynku stali, oraz obłożenia na produkcji w naszym zakładzie,  oferty staramy się przygotowywać już w ciągu 24 godzin!

Dlatego nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami już dziś i zyskaj dostęp do najlepszych odbojnic na rynku!

Odbojnice webelektron producent - 5
OGRANICZNIKI LINIOWE
Odbojnice webelektron producent - 6
Naprowadzacze kół
Odbojnice webelektron producent - 7
ODBOJNICE WISZĄCE
Odbojnice webelektron producent - 9
OSŁONY KOLUMN