4 października, 2023

Słupki drogowe

Słupki drogowe producent - 01
Słupki drogowe producent - 02

Słupki drogowe: bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Słupki drogowe są jednym z podstawowych elementów miejskiej „małej architektury”, odpowiadającym za bezpieczeństwo ruchu drogowego. To banalnie proste rozwiązanie — ale właśnie dzięki temu zdają w naszych miastach egzamin z funkcjonalności!

 

Na miejskich ulicach słupki ochronne drogowe pełnią kilka funkcji. Przede wszystkim — prowadzą ruch i oddzielają sznur samochodów od spacerujących pieszych. Pełnią tym samym także funkcję informacyjną (podobnie jak zwykłe znaki drogowe), sygnalizując obiekty położone na skraju jezdni i wytyczając zakręty. W skrócie — pomagają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego!

 

Co ciekawe, słupki ostrzegawcze mogą pełnić również funkcję… dekoracyjną. Na przykład jako element ogrodzenia modnej kawiarni czy ścieżki w miejskim parku. Oczywiście, projekty takich słupków są zupełnie inne niż tych drogowych i stawiają raczej na estetykę, a nie na funkcjonalność.

 

W naszej firmie zajmujemy się produkcją seryjną słupków o różnych właściwościach i zastosowaniu — ale zawsze dostosowanym do potrzeb Klienta! Realizujemy zamówienia na słupki:

  • parkingowe;

  • blokujące;

  • krawędziowe;

  • do znaków drogowych;

  • ozdobne.

Słupki drogowe producent - 03

Tworzymy słupki drogowe najwyższej jakości

Każde z naszych zamówień realizujemy z najwyższą dbałością — w Elektron dobrze wiemy, że od jakości naszych produktów zależy bezpieczeństwo i pieszych, i kierowców.

 

Słupki drogowe metalowe gwarantują niezawodną służbę przez wiele, wiele lat; i zawsze w zgodzie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Cechuje je wysoka odporność nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na działanie niekorzystnych warunków pogodowych.

 

Szczególną uwagę zwracamy na kolorystykę słupków; muszą być przecież dobrze widoczne nawet w największą ulewę! Kolory dobieramy na zamówienie klienta, ale najczęściej — stawiamy na odcienie odblaskowe.

Słupki drogowe metalowe od Elektron — wybór profesjonalistów

Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów i możliwościom drzemiącym w naszym parku maszyn jesteśmy w stanie w stu procentach dostosować się do obowiązujących w Polsce norm i przepisów. To dlatego stawiają na nas profesjonaliści — może dołączysz do nich?

Odbojnice webelektron producent - 1
Odbojnice webelektron producent - 2
Odbojnice webelektron producent - 4