Gięcie rur oraz profili Lublin

Gięcie rur oraz profili stalowych i aluminiowych – profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie

Lublin to miasto, gdzie w ciągu kilku lat wyraźnie zaznacza się dynamiczny rozwój gospodarczy regionu, również w branży przemysłowej. Oferujemy gięcie rur i profili, czyli elementów, które znajdują zastosowanie w wielu Hurtowniach w tym dużym ośrodku miejskim. Bez problemu zaadaptujesz wykonane przez nas elementy ze stali lub aluminium do swojego projektu! 

Gięcie rur oraz profili stalowych i aluminiowych – realizujemy hurtowe zamówienia nowocześnie oraz wydajnie

Wykonamy dla Ciebie gięcie rur oraz profili szybko, realizując hurtowe zamówienia. Korzystamy z nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń i programów informatycznych. Wśród nich są takie urządzenia renomowanych producentów jak wysokiej jakości giętarki trójrolkowe i giętarki trzpieniowe CNC. Pozwalają nam realizować zlecenia na skomplikowane i złożone powtarzalne elementy, które wymagają nie tylko precyzyjni, ale również profesjonalnej obsługi.

Nasz park maszynowy pozwala nam wykształcać odpowiednie elementy z minimalnym ryzykiem wystąpienia defektów technicznych. Zamawiając u nas gięcie rur i gięcie profili, otrzymujesz gotowe części, zwykle niewymagające dodatkowych szlifów. Od razu więc po dostarczeniu wdrożysz je do swoich projektów.

Dzięki naszym fachowcom: Projekt Managerom, Technologom i Konstruktorom, zrealizujemy wydajnie zamówienie według Twoich oczekiwań. Nasi specjaliści korzystają z najbardziej zaawansowanych oprogramowań CAD/CAM i Lantek, które umożliwiają seryjnie wytwarzanie powtarzalnych elementów przygotowanych według indywidualnego projektu. Jeżeli prowadzisz swoją działalność nie tylko w Lublinie, ale również na terenie województwa lubelskiego, wtedy także skorzystasz z naszych usług.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Giętarka trzpieniowa wykorzystywana podczas precyzyjnego gięcia rur oraz profili

Gięcie rur i profili aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej – dlaczego opłaca Ci się zlecić nam wykonanie usługi?

Proponujemy Ci profesjonalne gięcie rur aluminiowych i stalowych, a także gięcie profili aluminiowych i wykonanych ze stali nierdzewnej na korzystnych warunkach. Zanim pomyślisz o nawiązaniu z nami współpracy, my dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami. Przedstawimy Ci rzetelną i wiarygodną wycenę zamówienia.

Dokładnie wyjaśnimy Ci sposób, w jaki realizujemy zamówienie, w jakim czasie możesz spodziewać się przygotowania wysokiej jakości wyprofilowanych elementów.

Ceny są u nas przystępne za gięcie rur stalowych i aluminiowych, jak i za gięcie profili ze stali nierdzewnej oraz aluminium. Oprócz podstawowego zakresu usług proponujemy Ci również dodatkowe rozwiązania: malowanie proszkowe, gwintowanie otworów, czy obróbkę ścierną.

Gięcie rur i profili stalowych oraz aluminiowych – co nas wyróżnia?

Giętarka trzpieniowa stosowana do gięcia rur oraz profili w technologii cnc wraz z sterownikiem

Zlecając nam gięcie rur ze stali nierdzewnych oraz wykonanych z aluminium, a także gięcie profili stalowych i profili aluminiowych, zyskujesz:

  • krótki czas realizacji
  • najczęściej wyprofilowane części są bez defektów (bez zmarszczeń i pofałdowań)
  • precyzyjne wykonanie nawet skomplikowanych, powtarzalnych elementów
  • przygotowanie rur i profili według Twojego indywidualnego projektu
  • kompleksowe podejście i szeroki zakres usług
  • fachowe doradztwo i bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z naszym ekspertem!

Giętatka CNC do rur oraz profili