Gięcie rur oraz profili Karków

Profesjonalne gięcie rur oraz profili Kraków

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi takie jak gięcie rur CNC oraz profili. Zachęcamy do zaufania naszej doświadczonej kadrze specjalistów. Oferujemy wysokiej klasy usługi, zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonają najpierw bezpłatnej wyceny, a następnie wykonają gięcie w konkurencyjnej cenie. Najwyższej klasy sprzęt, którym dysponujemy, pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Gięcie rur i profili przez naszą firmę w Krakowie na pewno zaspokoi Państwa oczekiwania.

Nasza oferta

Gięcie rur i profili to proces polegający na trwałej zmianie krzywizn metalu, który poddajemy obróbce. Część włókien obrabianego materiału jest ściskana, a część rozciągana. Dzięki odpowiedniemu doborze parametrów procesu, materiał nie zmienia swoich właściwości technicznych, wytrzymałości, ani wyglądu.

Zastosowanie nowoczesnych giętarek, którymi dysponuje nasza firma, znacząco skraca czas wykonania projektu w porównaniu do tradycyjnych metod gięcia metalu. Dodatkowo, metoda ta wyróżnia się wysoką powtarzalnością wykonywanych gięć, więc nadaje się idealnie do masowej produkcji elementów.

Wykonujemy precyzyjne gięcie rur CNC, wykonanych z materiałów takich jak na przykład: miedź, stal (w tym stal nierdzewna), mosiądz, aluminium. Nasze nowoczesne giętarki zapewniają możliwość wygięcia rur w nawet najbardziej skomplikowane kształty.

Oferujemy Państwu również profesjonalne gięcie profili zamkniętych, odbywające się zazwyczaj metodą gięcia na zimno. Jednak gdy Klient zgłosi potrzebę wykonania pracy w określonej temperaturze, to w miarę możliwości materiału, z chęcią podejmiemy się również takiego zadania.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-7

Nasz sprzęt

Sprzęt, którego używamy w oddziale naszej firmy w mieście Kraków jest sprzętem najwyższej klasy. Aby wykonać profesjonalne gięcie rur i profili wykorzystujemy nowoczesne giętarki trzpieniowe CNC , posiadające podajniki na rury, umożliwiające samoczynne wykonanie gięcia. Dzięki temu, że ruchami realizowanymi w tym procesie sterują mikrokomputery oraz bardzo precyzyjne mechanizmy, nawet najbardziej złożone elementy możemy wykonać w krótkim czasie oraz z ogromną precyzją i powtarzalnością. Zakres kąta gięcia naszych giętarek sięga 190 stopni, a maksymalny stały promień gięcia – 220 mm. Spośród wielu zalet giętarek trzpieniowych można na pewno wyróżnić jeszcze krótki czas wykonywania gięcia przy jego wysokiej jakości i precyzji, osiągany poprzez zautomatyzowanie całego procesu. Ponadto posiadamy również giętarki trójrolkowe o przekroju średnicy 54 x 3 mm oraz maksymalnym kącie zgięcia 180 stopni, wykorzystywane między innymi do gięcia profili w określonej temperaturze na życzenie klienta.

Nasza kadra

Zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów o wysokich kwalifikacjach, który wykona każde zlecenie rzetelnie i z dbałością o każdy szczegół. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kompetencje, poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach. Mogą Państwo być pewni, że powierzając im gięcie rur lub profili, wykonają oni pracę najnowocześniejszymi metodami, a gięcie będzie się odznaczało wysoką jakością.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9

Nowoczesne metody, dobry sprzęt i doświadczona kadra – te czynniki sprawiają, że wybór naszej firmy to gwarancja zadowolenia z wykonanej usługi.