Gięcie rur i profili - Kraków

Profesjonalne gięcie rur oraz profili Kraków

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi z zakresu gięcia rur CNC oraz profili. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonają bezpłatnej wyceny, a następnie przeprowadzą obróbkę w konkurencyjnej cenie. Najwyższej klasy sprzęt, którym dysponujemy, pozwala na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów.  Chciałbyś zlecić gięcie rur i profili? Kraków to miasto, w którym od lat świadczymy swoje usługi. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Gięcie profili i rur Kraków: co możemy dla Ciebie wykonać? Nasza oferta

Gięcie rur i profili to proces polegający na trwałej zmianie krzywizn metalu, który poddajemy obróbce. Część włókien obrabianego materiału jest ściskana, a część rozciągana. Dzięki odpowiedniemu doborze parametrów procesu, materiał nie zmienia swoich właściwości technicznych, wytrzymałości, ani wyglądu.

Zastosowanie nowoczesnych giętarek, którymi dysponuje nasza firma, znacząco skraca czas wykonania projektu w porównaniu do tradycyjnych metod gięcia metalu. Dodatkowo, metoda ta wyróżnia się wysoką powtarzalnością wykonywanych gięć, więc nadaje się idealnie do masowej produkcji elementów.

Gięcie rur – Kraków i okolice

Wykonujemy precyzyjne gięcie rur stalowych. Kraków oraz okoliczne miejscowości to obszary, w których działa wiele zakładów przemysłowych. To właśnie z myślą o przedsiębiorcach poszerzyliśmy zakres naszej działalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy usługi gięcia rur wykonanych z aluminium, stali nierdzewnej czy mosiądzu. . Nasze nowoczesne giętarki zapewniają możliwość wygięcia rur w nawet najbardziej skomplikowane kształty.

Gięcie profili – Kraków: nie tylko obróbka rur!

Oferujemy również profesjonalne gięcie profili zamkniętych, odbywające się zazwyczaj metodą gięcia na zimno. Jednak gdy Klient zgłosi potrzebę wykonania pracy w określonej temperaturze, to w miarę możliwości materiału, z chęcią podejmiemy się również takiego zadania.

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Krakowie

 Chcesz zlecić gięcie rur? Kraków to miejsce działalności Twojej firmy? Świetnie się składa! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam pracować wydajniej niż konkurencja!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Aby wykonać profesjonalne gięcie rur i profili wykorzystujemy nowoczesne giętarki trzpieniowe CNC  posiadające podajniki na rury, umożliwiające samoczynne wykonanie gięcia. Dzięki temu, że ruchami realizowanymi w tym procesie sterują mikrokomputery oraz bardzo precyzyjne mechanizmy, nawet najbardziej złożone elementy możemy wykonać w krótkim czasie oraz z ogromną precyzją i powtarzalnością.

Gięcie rur stalowych – Kraków: wydajna obróbka rur i profili

Zakres kąta gięcia naszych giętarek sięga 190 stopni, a maksymalny stały promień gięcia – 220 mm. Spośród wielu zalet giętarek trzpieniowych można na pewno wyróżnić jeszcze krótki czas wykonywania gięcia przy jego wysokiej jakości i precyzji, osiągany poprzez zautomatyzowanie całego procesu. Ponadto posiadamy również giętarki trójrolkowe o przekroju średnicy 54 x 3 mm oraz maksymalnym kącie zgięcia 180 stopni, wykorzystywane między innymi do gięcia profili w określonej temperaturze na życzenie klienta.

Gięcie rur-9

Gięcie profili – Kraków: zaufaj profesjonalistom!

Zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów o wysokich kwalifikacjach, który wykona każde zlecenie rzetelnie i z dbałością o każdy szczegół. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kompetencje, poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach. Mogą Państwo być pewni, że powierzając im gięcie rur lub profili, wykonają oni pracę najnowocześniejszymi metodami, a gięcie będzie się odznaczało wysoką jakością

Nowoczesne metody, dobry sprzęt i doświadczona kadra – te czynniki sprawiają, że wybór naszej firmy to gwarancja zadowolenia z wykonanej usługi.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-8