Cięcie laserem Olsztyn

Cięcie laserowe stali Olsztyn

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z usług cięcia laserowego w Olsztynie, oferta proponowana przez naszą firmę będzie najlepsza. Zapewniamy ekspresową realizację prac oraz atrakcyjne warunki współpracy, niezależnie od tego czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy przedsiębiorstwo.

Przygotujemy wycenę, a nasza doświadczona kadra pracownicza podejmie się najbardziej wymagających projektów wycinania laserowego. Umożliwia im to laser marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarka w wariancie L 3050, której moc to 5 KW. Sprzęt używany w naszej firmie charakteryzuje bezkonkurencyjna jakość i precyzja pracy i umożliwia cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm.

Ważne jest, że mimo iż cięcie laserem jest procesem obróbki termicznej, nie powoduje on uszkodzeń w materiale. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów. Posiadamy niezwykle nowoczesny park maszyn, bogate zaplecze i materiały, które są surowcami uznanymi na świecie.

Ciągle poszerzamy kwalifikacje naszych pracowników, którzy biorą udział w licznych szkoleniach i projektach, zdobywając umiejętności pozwalające na obsługę skomplikowanych i zaawansowanych maszyn. Nasze przywiązanie do terminowości sprawia że otrzymujemy wiele pozytywnych opinii dotyczących naszej pracy.

W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu.

Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia. Obróbka metali przez cięcie laserowe to zdecydowanie najbardziej innowacyjny sposób, aby poddać obróbce materiały nie tylko metalowe.

Niezależnie od tego jaki produkt zostanie poddany cięciu laserowemu, jakoś przyciętej krawędzi pozostanie najwyższej jakości. Wykończenie produktu nie będzie wymagało więc przeznaczenia wielu środków i czasu. Proces ten zapewni także powtarzalność i dokładność elementów oraz niezwykle niskie ryzyko uszkodzenia materiału, dzięki czemu nie powstają straty materiałowe.