Cięcie laserem Olsztyn

Cięcie laserowe stali Olsztyn

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z usług cięcia laserowego w Olsztynie, oferta proponowana przez naszą firmę będzie najlepsza. Zapewniamy ekspresową realizację prac oraz atrakcyjne warunki współpracy, niezależnie od tego czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy przedsiębiorstwo.

Przygotujemy wycenę, a nasza doświadczona kadra pracownicza podejmie się najbardziej wymagających projektów wycinania laserowego. Umożliwia im to laser marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarka w wariancie L 3050, której moc to 5 KW. Sprzęt używany w naszej firmie charakteryzuje bezkonkurencyjna jakość i precyzja pracy i umożliwia cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm.

Ważne jest, że mimo iż cięcie laserem jest procesem obróbki termicznej, nie powoduje on uszkodzeń w materiale. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów. Posiadamy niezwykle nowoczesny park maszyn, bogate zaplecze i materiały, które są surowcami uznanymi na świecie.

Ciągle poszerzamy kwalifikacje naszych pracowników, którzy biorą udział w licznych szkoleniach i projektach, zdobywając umiejętności pozwalające na obsługę skomplikowanych i zaawansowanych maszyn. Nasze przywiązanie do terminowości sprawia że otrzymujemy wiele pozytywnych opinii dotyczących naszej pracy.

W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu.

Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki. Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia. Obróbka metali przez cięcie laserowe to zdecydowanie najbardziej innowacyjny sposób, aby poddać obróbce materiały nie tylko metalowe.

Niezależnie od tego jaki produkt zostanie poddany cięciu laserowemu, jakoś przyciętej krawędzi pozostanie najwyższej jakości. Wykończenie produktu nie będzie wymagało więc przeznaczenia wielu środków i czasu. Proces ten zapewni także powtarzalność i dokładność elementów oraz niezwykle niskie ryzyko uszkodzenia materiału, dzięki czemu nie powstają straty materiałowe.

Laserowe cięcie rur i profili Olsztyn

Oprócz laserowej obróbki blach, zajmujemy się również obrabianiem rur i profili wykonanych z takich metali jak: miedź, aluminium, stal czarna oraz nierdzewna czy mosiądz. Wykonujemy zarówno wycinanie w rurach otworów różnego kształtu  jak i cięcie ich na mniejsze fragmenty. Nasi specjaliści, pracujący na nowoczesnym sprzęcie dbają o każdy szczegół zlecanych im projektów. Oferujemy terminowe i rzetelne wykonanie usługi – niezależnie czy chodzi o proste czy o badziej skomplikowane cięcia.
Laserowe Cięcie Profili-1
Laserowe Cięcie Profili-7

Zalety cięcia laserem rur cnc

Cięcie laserowe jest najbardziej precyzyjną z dostępnych na rynku metod cięcia rur i profili. Obróbce poddajemy jedynie niewielki fragment metalu, tak cienki jak wiązka lasera. Dzięki temu unikamy strat w materiale. Automatyzacja całego procesu zapewnia jego wydajność – w krótkim czasie możemy obrobić dużą ilość materiału. Parametry cięcia wprowadzamy do komputera sterującego całym procesem, dostosowując je dokładnie do potrzeb naszego Klienta. Wytwarzane w ten sposób elementy są powtarzalne i mają czyste, równe krawędzie, nie wymagające dalszego wykańczania. To sprawia, że ta metoda bardzo dobrze nadaje się do masowej produkcji. Dodatkowym wielkim plusem technologii cięcia laserowego jest skrócony czas wykonywania zlecenia, w porównaniu do bardziej tradycyjnych metod cięcia metalu. Zlecenie nam wykonania danego projektu to gwarancja rzetelnie i terminowo wykonanej pracy zarówno jeśli chodzi o cięcia proste, jak i bardziej skomplikowane.

Nasi specjaliści traktują każde zlecenie indywidualnie, tak, aby zapewnić Klientom maksimum zadowolenia.

Laserowe Cięcie Profili-2
Laserowe Cięcie Profili-6

Nasz sprzęt do laserowego
cięcia rur i profili w Olsztynie

Pracujemy na nowoczesnych, sterowanych komputerowo maszynach. Jest to sprzęt wysokiej klasy, wycinarki laserowe do rur i profili dodatowo wyposażone są w podajnik na rury i pfofili działający automatycznie, dzięki któremu jesteśmy w stanie przyspieszyć proces cięcia. Rury, które poddajemy obróbce muszą mieć średnicę między 20 a 210 mm, a profile – mieszczącą się w 210 mm ( czyli od 20×20 mm do 150 x 150mm). Dla materiału o długości między 3600mm a 6500mm, jest możliwy automatyczny załadunek. Maksymalne grubości ciętych metali to od 2mm w przypadku miedzi, poprzez 3mm przy mosiądzu i aluminium oraz 5mm przy stali nierdzewnej do 8mm w przypadku stali czarnej.

Powierzenie nam wykonania laserowego cięcia rur i profili to naprawdę dobry wybór. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, wykonywane przez fachowców pracujących na nowoczesnym sprzęcie.
Laserowe Cięcie Profili-4