Gięcie rur oraz profili Gliwice

Ekspresowe gięcie rur oraz profili CNC Gliwice.

Jeśli potrzebujesz wykonać gięcie rur lub gięcie profili w mieście Gliwice, koniecznie rozpatrz proponowaną przez nas ofertę. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową i błyskawiczną usługę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w ten sam sposób przeprowadzamy również wycenę. W przypadku gięcia rur i profili ustalenie stałego cennika nie jest możliwe, gdyż zlecenia te mogą mieć skrajnie rożne parametry. Oferujemy darmową i zupełnie niezobowiązującą wycenę oraz atrakcyjne ceny! Niezależnie od tego, czy zgłasza się do nas prywatna osoba, czy przedsiębiorstwo, naszą pracę zawsze wykonujemy rzetelnie i terminowo.  Dzięki doświadczonemu zespołowi ELEKTRON oraz nowoczesnym maszynom CNC realizujemy zlecenia błyskawicznie! Jeżeli interesuje Cię współpraca z naszą firmą w mieście Gliwice, zapraszamy do kontaktu.

Giętarka trzpieniowa- sposoby na gięcie rur oraz profili.

W Gliwicach jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane gięcie rur oraz gięcie profili. Umożliwia nam to bogaty park maszynowy, który nieustannie uzupełniamy i unowocześniamy. Przyjmujemy zlecenia na produkcję prostych i skomplikowanych elementów. Realizujemy także zamówienia hurtowe. W celu wykonania gięcia rur i profili nasz wykwalifikowany zespół najczęściej używa giętarek trzpieniowych. Dają one gwarancję fachowej obróbki, są wydajne i energooszczędne. Ponadto osiągana przez nie prędkość posuwu jest bardzo wysoka, dzięki czemu elementy są gotowe niemal natychmiast. Wszystkie te czynniki mają swoje odbicie w naszych konkurencyjnych cenach.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Proces gięcia.

Po wykonaniu projektu i zdecydowaniu o docelowym kształcie danego elementu lub elementów, przeprowadzamy wizualizację gięcia rur lub profili 3D. Składa się ona z pomiaru długości oraz animacji przebiegu procesu gięcia i daje nam pewność, że każdy element zostanie wykonany bezbłędnie, a wygląd materiału oraz jego techniczne właściwości nie zmienią się. Proces rozpoczynamy od umieszczenia formowanego materiału w giętarce, gdzie następnie dochodzi do plastycznej obróbki. Polega ona na ściskaniu i rozciąganiu poszczególnych włókien rury lub profilu. Nasze maszyny CNC umożliwiają obróbkę materiałów najwyższej jakości. Przeprowadzamy gięcie rur aluminiowych, stalowych i miedzianych. Procesy zmiany kształtów zachodzą w matrycach giętarki. Najczęściej przeprowadzanym zleceniem jest formowanie rur w kształt litery „U”, a także zaginanie pod kątem do 90°, jednak dzięki naszym urządzeniom mamy możliwość formowania elementów przestrzennych.

Wykorzystanie gięcia rur i profili.

Choć gięcie rur i profili może wydawać się procesem prostym. W rzeczywistości jednak, szczególnie przy produkcji złożonych elementów, staje się dość skomplikowane. Wymaga użycia odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenia obsługujących go osób. Często nie zauważamy jak niezbędne jest gięcie rur i profili. Usługę tą wykonujemy dla przedstawicieli różnorodnych gałęzi gospodarczych. Gięcie stosuje się przy produkcji elementów samochodów i maszyn, wyposażeniu szpitali i obiektów gastronomicznych, do tworzenia opraw oświetleniowych, a także barier drogowych. Nowoczesna formuła „stretch bending”, która została rozwinięta na potrzeby przemysłu lotniczego, charakteryzuje się możliwością przeprowadzenia bardzo precyzyjnych gięć. Obecnie wykorzystuje się ją również w celach architektonicznych, do produkcji elementów mostów, stadionów, czy torów rollercoasterowych. Jeśli nie jesteś pewien jaka metoda będzie najbardziej odpowiednia w przypadku Twojego zlecenia, skontaktuj się z nami! Służymy pomocą i fachowym doradztwem w mieście Gliwice. Rozpoczynając współpracę z teamem ELEKTRON możesz być pewny, że zamówienie zostanie wykonane dla Ciebie bezbłędnie i najszybciej jak to możliwe.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9
Gięcie rur-7