Cięcie laserem Kielce

Szybkie cięcie laserem Kielce

Kielce to idealna lokalizacja, aby przetestować naszą usługę cięcia laserem. Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej usługi cięcia laserem, jeżeli poszukujesz odpowiedzialnego wykonawcy. Każdemu naszemu Klientowi oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i niezwykle szybkie wykonanie usługi, niezależnie od tego czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy też przedsiębiorstwo. Mogą Państwo liczyć na szybką wycenę, a nasi doświadczeni pracownicy podejmą się nawet najbardziej wymagających projektów cięcia laserem.

 

Sprzęt jakiego używamy to laser marki TRUMATIC oraz wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Są to więc najlepsze i najwyższej jakości maszyny, które charakteryzuje nadzwyczajna jakość i dokładność cięcia. Możliwe jest dzięki temu cięcie blach o grubości nawet 25 mm. Cięcie laserem jest obróbką termiczną, jednak nie powoduje ona odkształceń czy strat w używanym materiale. Laser bywa używany przez artystów, projektantów i inżynierów. Dzięki niemu można wyprodukować prototypy czy użyć go w produkcji przemysłowej. Gwarantuje on powtarzalność wszystkich ciętych elementów.

Jeśli zdecydujesz się wybrać naszą firmę, zagwarantujemy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie. Jako że nasi pracownicy angażują się w szkolenia i wiele projektów, wykonają najbardziej skomplikowane prace i obsłużą bardzo zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do każdego zamówienia oraz terminowości, zbieramy wiele pozytywnych opinii na temat naszej pracy.

Cięcie laserem a niemetal

Materiały niemetalowe poddaje się obróbce cięcia laserem tak jak te metalowe. Ważne jest, że przycięta krawędź pozostanie najwyższej jakości, co pozwoli na zaoszczędzenie czas i środków na wykończenie produktu. Skróci to również czas realizacji zamówienia. Warto zauważyć, że technologia cięcia laserem pozwala również na rastrowanie produktów. Podgrzewa ich powierzchnię i modyfikuje wygląd. Sam proces cięcia laserem gwarantuje lepsze efekty niż inne metody takie jak cięcie plazmowe i strumieniem wody. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. 

Przez wzgląd na bezpieczeństwo, proces cięcia laserem wykonywany jest zdalnie. Tego rodzaju obróbka sprawdza się idealnie przy cięciu cienkiej stali. Wycinanie laserowe blach nie jest jednak jedynym przeznaczeniem lasera.