Cięcie laserem Kielce

Szybkie cięcie laserem Kielce

Kielce to idealna lokalizacja, aby przetestować naszą usługę cięcia laserem. Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej usługi cięcia laserem, jeżeli poszukujesz odpowiedzialnego wykonawcy. Każdemu naszemu Klientowi oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i niezwykle szybkie wykonanie usługi, niezależnie od tego czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy też przedsiębiorstwo. Mogą Państwo liczyć na szybką wycenę, a nasi doświadczeni pracownicy podejmą się nawet najbardziej wymagających projektów cięcia laserem.

 

Sprzęt jakiego używamy to laser marki TRUMATIC oraz wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Są to więc najlepsze i najwyższej jakości maszyny, które charakteryzuje nadzwyczajna jakość i dokładność cięcia. Możliwe jest dzięki temu cięcie blach o grubości nawet 25 mm. Cięcie laserem jest obróbką termiczną, jednak nie powoduje ona odkształceń czy strat w używanym materiale. Laser bywa używany przez artystów, projektantów i inżynierów. Dzięki niemu można wyprodukować prototypy czy użyć go w produkcji przemysłowej. Gwarantuje on powtarzalność wszystkich ciętych elementów.
Cięcie laserem blach-4

Jeśli zdecydujesz się wybrać naszą firmę, zagwarantujemy ci wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników. Bardzo ważne jest również to, że posiadamy nowoczesny park maszyn z bogatym zapleczem i materiałami najwyższej klasy, uznanymi na całym świecie. Jako że nasi pracownicy angażują się w szkolenia i wiele projektów, wykonają najbardziej skomplikowane prace i obsłużą bardzo zaawansowany i skomplikowany sprzęt. Dzięki przykładaniu uwagi do każdego zamówienia oraz terminowości, zbieramy wiele pozytywnych opinii na temat naszej pracy.

Cięcie laserem-5
Cięcie laserem blach-10

Cięcie laserem a niemetal

Materiały niemetalowe poddaje się obróbce cięcia laserem tak jak te metalowe. Ważne jest, że przycięta krawędź pozostanie najwyższej jakości, co pozwoli na zaoszczędzenie czas i środków na wykończenie produktu. Skróci to również czas realizacji zamówienia. Warto zauważyć, że technologia cięcia laserem pozwala również na rastrowanie produktów. Podgrzewa ich powierzchnię i modyfikuje wygląd. Sam proces cięcia laserem gwarantuje lepsze efekty niż inne metody takie jak cięcie plazmowe i strumieniem wody. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. 

Przez wzgląd na bezpieczeństwo, proces cięcia laserem wykonywany jest zdalnie. Tego rodzaju obróbka sprawdza się idealnie przy cięciu cienkiej stali. Wycinanie laserowe blach nie jest jednak jedynym przeznaczeniem lasera.

Usługi cięcia laserem rur i profili Kielce

Dodatkowo, oprócz cięcia blach, zajmujemy się również laserowym cięciem profili zamkniętych oraz rur. Możemy zarówno pociąć je na mniejsze części jak i wycinać w nic otwory o różnych kształtach. Oferujemy Państwu wieloletnie doświadczenie naszego zespołu specjalistów, pracujących na dobrym, nowoczesnym sprzętem. Tniemy rury i profile metalowe, wykonane np. z mosiądzu aluminium, stali czarnej lub nierdzewnej, czy miedzi.

Laserowe Cięcie Profili-3

Laserowe wycinanie rur i profili – zalety

Cięcie rur i profili za pomocą lasera, jest niewątpliwie jedną z najbardziej precyzyjnych znanych nam metod. Do specjalnego komputera, który później zarządza całym procesem, najpierw wprowadzane są dokładne parametry każdego cięcia – to gwarancja dopasowania usługi w 100% pod Państwa indywidualne potrzeby.  Technologia ta cechuje się również tym, że krawędzie obrabianej rury lub profilu pozostają czyste i równe, nawet po cięciu. Nie wymagają one dalszej obróbki, co pozwala uniknąć strat w materiale. Powierzchnia metalu, która ulega rozgrzaniu przez laser jest również bardzo niewielka – równa się grubości jego wiązki. Dużą zaletą tej metody jest również jej wydajność – w krótkim czasie da się poddać obróbce dużą ilość materiału. Czas samego procesu cięcia również jest krótki w porównaniu do innych metod cięcia rur i profili. Automatyzacja zapewnia też dużą powtarzalność elementów, co jest kluczowe przy produkcji masowej. Nasi doświadczeni pracownicy zawsze starają się zaspokoić wszystkie potrzeby naszych Klientów, do każdego zlecenia podchodząc w sposób indywidualny i wykonując je terminowo i rzetelnie. W naszej firmie wszystkie cięcia laserowe są wysokiej jakości – zarówno te prostsze jak i skomplikowane

Maszyna, której używamy do cięcia laserem

Elementy dla naszych klientów mających swoje firmy w Kielcach używamy specjalistycznych maszyn przeznaczonych do cięcia laserowego rur i profili. Wszystkie maszyny są wyposarzone w przyspieszający cały proces cięcia podajnik na rury oraz profile.  Maksymalna grubość metali, które poddajemy obróbce to odpowiednio:

  • 8 mm – stal czarna,
  • 5 mm – stal nierdzewna,
  • 3 mm – mosiądz i aluminium
  • 2 mm – miedź.

Tniemy profile o średnicy mieszczącej się w 210 mm (20×20 mm – 150x 150mm) oraz rury o średnicy między 20 a 210 mm. Automatyczny załadunek materiału do maszyny jest możliwy od długości 3600 mm do 6500 mm.

Laserowe Cięcie Profili-1
Wybierając usługi cięcia laserowego rur i profili w naszej firmie, na pewno będą Państwo zadowoleni. W każde zlecenie wkładamy 100% zaangażowania, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.