Cięcie laserem Bielsko Biała

Profesjonalna obróbka metali - cięcie laserem Bielsko Biała

Jeśli pilnie poszukujesz firmy specjalizującej się w cięciu laserem w Bielsku Białej, koniecznie przetestuj usługi oferowane przez nas. Wybierając nasze usługi w cięciu laserem, uzyskasz szeroką wiedzą jaką posiadają nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy dzięki angażowaniu się w szkolenia i liczne projekty mogą obsługiwać najbardziej zaawansowane maszyny. Nasi fachowcy podejmą się każdego zadania, nawet najtrudniejszego, aby tylko zadowolić oczekiwania naszych Klientów. Co więcej, niezależnie od tego czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy przedsiębiorstwo, zapewniamy każdemu natychmiastową wycenę, atrakcyjne warunki współpracy oraz szybkie wykonanie poleconego nam zadania.

 

Warto wspomnieć, że posiadamy również niezwykle nowoczesny park maszyn, bogate zaplecze i wiele różnorodnych materiałów, które są surowcami uznawanymi na całym świecie. Sprzęt jakiego używają nasi pracownicy to laser marki TRUMATIC, a także wycinarka w wariancie L 3050 o mocy 5 KW. Są to więc sprzęty najwyższej jakości, charakteryzujące się znakomitą jakością i dokładnością cięcia blach do maksymalnej grubości 25 mm.

Cięcie laserem - oferta

Bielsko Biała to świetna lokalizacja, aby zdecydowali się Państwo skorzystać z oferowanych przez nas usług cięcia laserem. Zapewniamy tą niezwykle innowacyjną technologię, która umożliwia nam obróbkę także materiałów niemetalowych. Wykończenie produktu nie będzie jednak potrzebne, gdyż jakość ciętej krawędzi pozostanie na wysokim poziomie. Pozwoli to na oszczędzenie czasu i środków. Co więcej, proces ten zapewnia powtarzalność detali i ciętych elementów oraz zapobiega powstawaniu strat materiałowych.  Mimo, że cięcie laserem to obróbka termiczna, nie powoduje żadnych odkształceń materiału. Proces ten odbywa się zdalnie, w trosce o bezpieczeństwo, gdyż koncentruje się silną wiązkę światła na powierzchni jedynie kilku milimetrów. Oprogramowanie naszych maszyn pozwala też na wprowadzanie poprawek w każdym momencie produkcji, jeśli pojawią się nagłe zmiany w projekcie. Zapewnia też cięcie prostych i złożonych form. Jako firma zapewniamy również terminowość i szybkie wykonanie prac, gdyż wiemy że wielu klientów zwraca na to szczególną uwagę.
Dysze wykorzystywane podczas procesu cięcia laserem
Operator obsługujący laser do cięcia blach stalowych w firme Elektron
Maszyna ze źródłem CO2 TRUMPFMATIC L 3050

Cięcie laserowe rur i profili – Bielsko-Biała

W dzisiejszym tekście ofertowym firmy ELEKTRON chcielibyśmy nieco przybliżyć naszą ofertę, a w szczególności opowiedzieć o naszej flagowej usłudze, czyli profesjonalnym cięciu laserem rur i profili metalowych. W trakcie naszej działalności mierzyliśmy się z wieloma różnymi zadaniami i wyzwaniami i to właśnie czerpiąc z lat doświadczeń do perfekcji doprowadziliśmy wszystkie elementy związane z tą dziedziną. Jesteśmy przodownikiem na rynku cięcia 3D głównie za sprawą dwóch, równie ważnych faktorów. Po pierwsze, są to nasi zaufani pracownicy. Wychodzimy z założenia, że warto inwestować w pracowników, dlatego każdy z naszych fachowców odznacza się obszerną wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną, zdobytą nie tylko podczas realizacji nowych zleceń, ale także dzięki licznym kursom i szkoleniom przeprowadzanym w siedzibach naszego przedsiębiorstwa. Z tego względu możesz zaufać naszemu personelowi, że nie tylko w pełni wykona swoją pracę, ale także zaproponuje najlepszy wariant odnoszący się do realizacji konkretnego projektu.
Laser światłodowy do obróbki rur oraz profili

Drugą kwestią jest nasza dbałość o wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i narzędzi. Dysponujemy bogatym w najnowsze urządzenia parkiem maszynowym, którego zasoby nieustannie dopełniamy o najwyższej klasy urządzenia obróbcze. Do cięcia laserem rur i profili metalowych używamy innowacyjnyvh wycinarkek , które są bezsprzecznie jednymi z najbardziej niezawodnych maszyn w swojej klasie. Korzystając z jej możliwości wykonujemy perfekcyjne cięcie laserowe 3D takich materiałów, jak: mosiądz, miedź, stal czarna oraz nierdzewna, aluminium i inne. Maksymalna grubość cięcia tych tworzyw to odpowiednio 8 mm dla stali czarnej, 5 mm w przypadku stali nierdzewnej, 3 mm gdy mowa o mosiądzu i aluminium oraz 2 mm miedzi.

Laser umożliwiający cięcie laserowe rur i profili stalowych, nierdzenych i auminiowych

Jeżeli zaś mowa o zakresach cięcia laserem, to w przypadku rur zakres cięcia wynosi (średnica rury x długość) ɸ 20 – ɸ 210 x 6500 mm, podczas gdy zakres cięcia profilu kwadratowego stanowi 20×20 – 150×150 x 6500 (lub inne profile mieszczące się w średnicy ɸ 210 mm np. 150×20 mm). Nasze wycinarki laserowe mają także możliwość automatycznego załadunku materiałów mieszczących się w zakresie 3600-6500 mm jeśli chodzi o długość oraz rozładunku elementów nie przekraczających 3000 mm. Podczas gdy maksymalna długość cięcia rury wynosi 6000 mm.

Cięcie laserem otworów okrągłych w profliu stalowym
Obróbka rury stalowej laserem 3d
Laserowa obróbka rury stalowej

Myślę, że te parametry wystarczą żeby przekonać Cię, że oferujemy najwyższy poziom usług, ale dodam jeszcze, że do Twojej dyspozycji pozostawiamy dodatkowo nasz dział obsługi na terenie miasta Bielsko-Biała.