Cięcie laserem Warszawa

Natychmiastowe cięcie laserem Warszawa

Jeżeli musisz skorzystać z usług profesjonalistów w zakresie usług cięcia laserem, koniecznie skorzystaj z oferty proponowanej przez naszą firmę. Zapewniamy ekspresową realizację prac oraz atrakcyjne warunki współpracy, niezależnie czy zgłasza się do nas klient indywidualny czy przedsiębiorstwo. Przygotujemy wycenę, a nasza doświadczona kadra pracownicza podejmie się najbardziej wymagających projektów wycinania laserowego. Umożliwia im to laser marki TRUMATIC oraz wysokiej jakości wycinarka w wariancie L 3050, której moc to 5 KW. 

Maszyna

Sprzęt używany w naszej firmie charakteryzuje bezkonkurencyjna jakość i precyzja pracy i umożliwia cięcie blach o maksymalnej grubości 25 mm. Proces cięcia nie powoduje powstawania odkształceń czy strat w materiale, mimo że jest to proces obróbki termicznej. Laser może służyć do produkowania prototypów, ale i produkcji przemysłowej. Co więcej, gwarantujemy powtarzalność wszelkich wzorów, detali i elementów.

Jakość

Chociaż cięcie blach za pomocą lasera stanowi proces obróbki termicznej, nie powoduje ewentualnych odkształceń albo strat metalu. Laser jest stosowany przez inżynierów, a także projektantów i artystów. Może służyć w przygotowywaniu prototypów, ale też produkcji na skalę przemysłową. Zawsze gwarantujemy stuprocentową powtarzalność wycinanych elementów.

Gwarancja

Jeśli zdecydujesz się na usługi naszej firmy, zdobędziesz naszych doświadczonych fachowców. Posiadamy niezwykle nowoczesny park maszyn, bogate zaplecze i materiały, które są surowcami uznanymi na świecie. Ciągle poszerzamy kwalifikacje naszych pracowników, którzy biorą udział w licznych szkoleniach i projektach, zdobywając umiejętności pozwalające na obsługę skomplikowanych i zaawansowanych maszyn. Nasze przywiązanie do terminowości sprawia że otrzymujemy wiele pozytywnych opinii dotyczących naszej pracy.

Maszyna do cięcia laserowego
Maszyna do cięcia laserem

Cięcie laserowe a inne metody obróbki metalu  

W porównaniu do innych metod obróbki metalu, takich jak cięcie plazmą lub cięcie strumieniem wody, cięcie laserowe gwarantuje znacznie lepsze efekty. Maszyna sterowana jest numerycznie, co pozwala na dostosowywanie parametrów do projektu. Oprogramowanie urządzenia daje możliwość wyprowadzania zmian na dowolnym etapie produkcji. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki.

Jako że dla wielu klientów czas wykonania i jakość usługi są najważniejsze, zapewniamy, że nasza firma gwarantuje krótki czas realizacji zamówienia.

Ze względu na bezpieczeństwo, proces cięcia laserem wykonywany jest zdalnie. Tego rodzaju obróbka sprawdza się idealnie przy cięciu cienkiej stali. Wycinanie laserowe blach nie jest jednak jedynym przeznaczeniem lasera. Pozwala on też na rastrowanie produktów przez podgrzewanie powierzchni ich materiału, wypalenie ich górnej warstwy i modyfikację wyglądu.

Cięcie laserowe a materiały niemetalowe

Surowce inne niż metal równie dobrze nadają się do cięcia laserem. Co najważniejsze, jakość przyciętej krawędzi pozostanie najwyższej jakości. Umożliwi to oszczędzenie czasu i środków na jakiekolwiek wykończenie produktu. Technologia ta zapewni też niedoścignioną jakość i powtarzalność detali. Ryzyko uszkodzenia produktu praktycznie nie istnieje, a więc nie dochodzi do powstania strat materiałowych.