Gięcie rur oraz profili Toruń

Gięcie rur i profili aluminiowych oraz ze stali nierdzewnych

Toruń to prężnie rozwijające miasto, również pod względem przemysłowym. Wielu naszych Klientów jest właśnie z tego ośrodka gospodarczego, będącego jednym z największych w kraju. Jeżeli działasz w tym regionie, skorzystaj z naszej oferty!

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe gięcie rur oraz profili. Realizujemy indywidualne zamówienia hurtowe na gięcie rur i profili dla Klientów z całego kraju, w tym z województwa małopolskiego. Korzystamy z najnowocześniejszego, niezawodnego parku maszyn i zatrudniamy fachowców, więc jesteśmy w stanie przygotowywać projekty na krótkie terminy. Realizujemy zamówienia na gięcie rur i na gięcie profili m.in. dla Hurtowni zlokalizowanych w Warszawie. Atrakcyjna oferta cenowa idzie w parze z precyzją i jakością wykonania. Wśród naszych Odbiorców nie brakuje stałych Klientów – przekonali się do solidnie realizowanych zamówień, nawet niestandardowych.

Jak przygotowujemy dla Ciebie gięcie rur i profili aluminiowych oraz stalowych?

Giętarka trzpieniowa stosowana do gięcia rur oraz profili w technologii cnc wraz z sterownikiem

Nasza kompetentna kadra pracowników korzysta z w pełni wyposażonego parku maszynowego, m.in. w giętarki trójrolkowe i trzpieniowe CNC – przy ich użyciu wykonujemy:

  • gięcie rur aluminiowych i stalowych,
  • gięcie profili aluminiowych i ze stali nierdzewnej.

Jak przebiega proces? Dobieramy odpowiednie materiały, a także określony rodzaj maszyny i wykonujemy gięcie rur oraz profili w odpowiedniej temperaturze. Dzięki giętarce trójrolkowej realizujemy zamówienia na gięcie do 180 stopni o maksymalnym przekroju średnicy 54 × 3 mm. Natomiast giętarka trzpieniowa CNC służy nam do precyzyjnego i wymagającego gięcia rur i profili wykonanych ze stali lub aluminium. Korzystamy z zaawansowanych giętarek renomowanych producentów. Nie sprawia nam więc trudności przygotowanie zamówienia na powtarzalne elementy. 

Giętatka CNC do rur oraz profili

Nasz zaawansowany park maszynowy umożliwia gięcie rur stalowych i aluminiowych, a także gięcie profili stalowych i wykonanych z aluminium. Efektem naszej pracy są powstające identyczne elementy o prostych lub skomplikowanych kształtach. Każda część jest idealnie wygięta i prezentuje wysoką jakość.

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur i profili ze stali nierdzewnej oraz aluminiowych – dlaczego my?

Giętarka trzpieniowa wykorzystywana podczas precyzyjnego gięcia rur oraz profili

Zlecając nam gięcie profili i rur ze stali nierdzewnych oraz wykonanych z aluminium, otrzymujesz najczęściej idealnie wykończone elementy, bez żadnych defektów w postaci pofałdowań, czy niesymetrycznych zwichrowań. Zatem po otrzymaniu zamówienia, zwykle nie musisz już nam zgłaszać poprawek, więc przygotowane elementy nadają się od razu do konkretnego przeznaczenia. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia dla Klientów z Torunia.

Jednocześnie zachęcamy Cię do skorzystania z naszych dodatkowych usług związanych z gięciem rur i profili. Zajmujemy się także zabezpieczaniem powierzchni stalowych i aluminiowych materiałów. Przeprowadzamy w tym celu np. Malowanie proszkowe, obróbkę ścierną, bądź gwintowanie otworów.

Zapewniamy Ci zawsze bezpłatną, indywidualną wycenę. Służymy poradą i fachowym doradztwem przy doborze materiału i urządzenia do zrealizowania konkretnego projektu. Jesteśmy terminowi i rzetelni, a przy tym wciąż podnosimy kwalifikacje. Dzięki temu jeszcze lepiej potrafimy dostosować naszą pracę do nowoczesnych technologii i do Twoich rosnących oczekiwań.

Dbamy także o środowisko. Użytkujemy podczas pracy w Toruniu profesjonalne urządzenia, dlatego realizujemy projekty przy ekonomicznym zapotrzebowaniu na energię.
Zapraszamy Cię do kontaktu!