Gięcie rur oraz profili Bydgoszcz

Oferujemy gięcie rur oraz profili – ze stali nierdzewnej, a także aluminiowych

Bydgoszcz jest regionem, w którym świadczymy nasze usługi. To ważny ośrodek przemysłowy – z roku na rok powstaje coraz więcej firm, które wpisują się w profil naszych Odbiorców. Interesuje Cię profesjonalne gięcie rur oraz profili ze stali i aluminiowych? Prowadzisz działalność w tym mieście, jako Hurtownia? Sprawdź naszą ofertę!

Wykonujemy gięcie rur i gięcie profili profesjonalnie, również na krótkie terminy. Przyjmujemy zamówienia na indywidualne projekty. Nawiązujemy także stałą współpracę z Hurtowniami, które wymagają od nas realizowania podobnych zleceń cyklicznie. W każdej sytuacji jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom, ponieważ korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego. Znajduje się w nim m.in. niezawodna giętarka trzpieniowa CNC, wyposażona w sterowniki, dzięki którym możemy jeszcze przyspieszyć przygotowywanie powtarzalnych elementów.

Uzyskujemy taki sam efekt, jak w standardowym procesie gięcia rur i profili, a Ty otrzymujesz gotowe elementy bez wad technicznych wysokiej jakości w krótszym terminie. Przygotujemy więc dla Ciebie precyzyjnie wykonane części o określonej średnicy, które idealnie wpasują się w potrzeby Twojego projektu biznesowego w Bydgoszczy lub na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Giętarka trzpieniowa wykorzystywana podczas precyzyjnego gięcia rur oraz profili

Gięcie rur i profili aluminiowych i stalowych – oferta standardowa i dodatkowe usługi

Wykonamy dla Ciebie gięcie rur i profili aluminiowych i stalowych, w następującym zakresie:
  • proste, powtarzalne elementy
  • skomplikowane, wymagające doświadczenia i wiedzy seryjnie wytwarzane elementy
  • krótki czas realizacji prostych i złożonych części
  • maksymalny zakres kąta gięcia – 190 stopni
  • maksymalny, stały promień gięcia – do 220 mm
Giętarka trzpieniowa stosowana do gięcia rur oraz profili w technologii cnc wraz z sterownikiem

Proponujemy Ci również usługi dodatkowe związane z przygotowanymi wcześniej rurami i profilami:

  • pozbywanie się ewentualnych defektów (np. pofałdowań i zwichrzeń – rzadkość u nas)
  • usługa malowania proszkowego
  • obróbka ścierna
  • usługa gwintowania otworów
Giętatka CNC do rur oraz profili

Dlaczego warto zlecić nam gięcie rur i profili ze stali nierdzewnej oraz aluminiowych?

Jesteśmy młodą firmą usługą, zajmującą się wieloma pracami, które dotyczą materiałów takich jak stal i aluminium. Jednym z naszych flagowych działań, jest gięcie rur stalowych i aluminiowych, a także gięcie profili ze stali nierdzewnej oraz wykonanych z aluminium.

Korzystamy z najbardziej nowoczesnych i niezawodnych maszyn do precyzyjnego kształtowania seryjnie wytwarzanych elementów. Są wśród nich giętarki trzpieniowe CNC i trójrolkowe renomowanych firm.

Jesteśmy odpowiedzialni, a także działamy zespołowo, będąc ekipą, w której nie ma słabych ogniw. Tworzą ją Projekt Managerowie, Konstruktorzy i Technolodzy. Każdy z nich jest ekspertem w swojej dziedzinie. Dzięki oprogramowaniom CAD/CAM i Lantek gięcie rur aluminiowych i stalowych, a także gięcie profili aluminiowych i ze stali przebiega efektywnie, zwykle bez błędów. Dobra znajomość potencjału naszego parku maszynowego pozwala nam realizować dla Ciebie w Bydgoszczy zlecenia przy ekonomicznym zużyciu energii. Dbamy więc także o środowisko.

Gięcie rur ze stali nierdzewnych i aluminiowych, jak i gięcie profili ze stali nierdzewnej, bądź aluminium to usługa, którą wycenimy dla Ciebie za darmo. Doradzimy także, na jaki projekt warto się zdecydować. Odpowiemy również na każde Twoje pytanie związane z naszą ofertą i z tematyką gięcia rur i profili.

Zachęcamy Cię do kontaktu!

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili