Gięcie rur - Starachowice

Poszukujesz specjalistów, którzy znają się na obróbce CNC i wykonają dla Ciebie profesjonalne gięcie rur? Starachowice to miasto, w którym prowadzisz firmę lub hurtownię? Dobrze trafiłeś! Nasza firma fachowo wykona dla Ciebie obróbkę elementów z aluminium i stali nierdzewnej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Starachowicach

Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że wykonamy je precyzyjnie i ekspresowo. Klient jest dla nas najważniejszy. Oferujemy darmowe wyceny na profesjonalną obróbkę aluminiowych i stalowych profili oraz gięcie rur! Starachowice to miasto, w którym mamy wielu stałych klientów. Realizujemy zamówienia hurtowe! Jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo skomplikowane gięcie rur oraz profili. Jeżeli szukasz specjalisty w tej dziedzinie, liczy się dla Ciebie jakość oraz czas, a Twoje miasto to Starachowice, koniecznie skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gięcie profili zamkniętych wykonujemy metodą na zimno używając w tym celu nowoczesnej giętarki trzpieniowej. Precyzję wykonania gwarantuje wcześniej wykonana wizualizacja detalu 3D z funkcją pomiaru długości oraz animacja procesu gięcia. Nowoczesny sprzęt umożliwia uzyskiwanie gięć o stałych i zmiennych promieniach.  Wykonujemy formowanie rur aluminiowych, miedzianych lub wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki obróbce plastycznej materiałów doprowadzamy krzywiznę rury do pożądanego kształtu. Proces ten polega na ściskaniu oraz rozciąganiu poszczególnych włókien. Wygląd materiału oraz jego techniczne właściwości pozostają bez zmian: bez pofałdowań na ściankach czy zwichrowań niesymetrycznych profili.

Gięcie profili i rur Starachowice: co możemy dla Ciebie wykonać?

Każde zlecenie z zakresu gięcia rur oraz profili wykonujemy na najwyższym poziomie. Nasze produkty wyróżniają się dokładnością wygięcia. Na życzenie klienta  jesteśmy w stanie poddać materiał dalszej obróbce, usuwając ewentualne defekty. W naszej ofercie znajdują się także inne usługi m.in. malowanie proszkowe, które zabezpiecza metalowe części, obróbka ścierna i gwintowanie otworów.

Gięcie profili – Starachowice: co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy  mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze giętarki trzpieniowej CNC. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Swoją pracę traktujemy poważnie i dążymy do ciągłego doskonalenia i rozwoju. Regularnie podnosimy nasze kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco z najnowszą technologią, co pomaga nam utrzymywać najwyższą jakość oraz korzystną cenę. Dotrzymujemy terminów! Wyceny prac są BEZPŁATNE i niezobowiązujące. Służymy ponadto fachowym doradztwem technicznym przez cały czas realizacji projektów oraz zamówień. Daje nam to możliwość dopasowania idealnego urządzenia pod specyfikę wykonywanych prac.

Gięcie rur stalowych – Starachowice: zZadowolony klient to nasz sukces

Poszukujesz firmy, która zrealizuje dla Ciebie zamówienie hurtowe? Dzięki wysokiej klasy giętarce możemy wytworzyć dowolną liczbę identycznych części o zróżnicowanych i skomplikowanych kształtach. W przypadku zapotrzebowania realizujemy także gięcie rur oraz profili w określonej temperaturze. Proces dostosowujemy do możliwości formowanego materiału. W tym celu używamy profesjonalnej giętarki trójrolkowej. Daje ona możliwość uzyskania kąta zgięcia wynoszącego 180 stopni oraz przekrój średnicy 54 x 3 mm.

Szukasz firmy, która rzetelnie wykona dla Ciebie gięcie profili? Starachowice to miasto, w którym prowadzisz swój biznes? W takim razie z przyjemnością podejmiemy współpracę! Nie mogłeś trafić lepiej! Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny! Realizujemy prace na podstawie projektów własnych lub przygotowanych przez Klienta. Gwarantujemy terminowe wykonanie zamówień i doradztwo techniczne – możesz na nas liczyć!

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9
Gięcie rur-7