Gięcie rur oraz profili Starachowice

Gięcie rur oraz profili CNC Starachowice

Poszukujesz znającego się na rzeczy i doświadczonego zespołu? Twoje miasto to Starachowice? Dobrze trafiłeś! Nasza firma fachowo wykona dla Ciebie gięcie rur oraz gięcie profili CNC. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że wykonamy je precyzyjnie i ekspresowo. Klient jest dla nas najważniejszy. Oferujemy darmowe wyceny! Realizujemy zamówienia hurtowe! Jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo skomplikowane gięcie rur oraz profili. Jeżeli szukasz specjalisty w tej dziedzinie, liczy się dla Ciebie jakość oraz czas, a Twoje miasto to Starachowice, koniecznie skontaktuj się z nami!

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Nasze sposoby- Giętarka trzpieniowa CN38BR3 SHUZ TUNG

Gięcie profili zamkniętych wykonujemy metodą na zimno używając w tym celu nowoczesnej giętarki trzpieniowej. Precyzję wykonania gwarantuje wcześniejsza wizualizacja detalu 3D z funkcją pomiaru długości oraz animacja procesu gięcia. Nowoczesny sprzęt umożliwia uzyskiwanie gięć o stałych i zmiennych promieniach. Oferujemy także precyzyjne gięcie rur. Możliwe formowanie rur aluminiowych, miedzianych lub wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki obróbce plastycznej materiałów doprowadzamy krzywiznę rury do pożądanego kształtu. Proces ten polega na ściskaniu oraz rozciąganiu poszczególnych włókien. Wygląd materiału oraz jego techniczne właściwości pozostają bez zmian: bez pofałdowań na ściankach czy zwichrowań niesymetrycznych profili.

Najwyższa jakość

Każde zlecenie z zakresu gięcia rur oraz profili wykonujemy na najwyższym poziomie. Nasze produkty wyróżniają się dokładnością wygięcia, jeśli jednak po wykonaniu usługi gięcia profili albo rur pojawią się zastrzeżenia, jesteśmy w stanie poddać materiał dalszej obróbce, usuwając np. ewentualne defekty lub niedokładności powstałe na produkcie. W naszej ofercie znajdują się także inne usługi: malowanie proszkowe, które zabezpiecza metalowe części, obróbka ścierna i gwintowanie otworów. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, dlatego profesjonalnie wykonujemy gięcie rur oraz profili na giętarkach trzpieniowych CNC. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Swoją pracę traktujemy poważnie i dążymy do ciągłego doskonalenia i rozwoju. Regularnie podnosimy nasze kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco z najnowszą technologią, co pomaga nam utrzymywać najwyższą jakość oraz korzystną cenę. Dotrzymujemy terminów! Wyceny prac są BEZPŁATNE i niezobowiązujące. Służymy ponadto fachowym doradztwem technicznym przez cały czas realizacji projektów oraz zamówień. Daje nam to możliwość dopasowania idealnego urządzenia pod specyfikę wykonywanych prac.

Zadowolony klient to nasz sukces

Poszukujesz firmy, która zrealizuje dla Ciebie zamówienie hurtowe? Nasz zespół podejmuje takie zlecenia także w Starachowicach! Dzięki wysokiej klasy giętarce możemy wytworzyć dowolną liczbę identycznych części o zróżnicowanych i skomplikowanych kształtach. W przypadku zapotrzebowania realizujemy także gięcie rur oraz profili w określonej temperaturze. Proces dostosowujemy do możliwości formowanego materiału. W tym celu używamy profesjonalnej giętarki trójrolkowej. Daje ona możliwość uzyskania kąta zgięcia wynoszącego 180 stopni oraz przekrój średnicy 54 x 3 mm.

Zapraszamy do współpracy!

Stawiamy na jakość, przekonaj się sam!

Jeśli szukasz firmy, która rzetelnie wykona dla Ciebie gięcie rur oraz profili w Starachowicach, nie mogłeś trafić lepiej! Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny! Realizujemy prace na podstawie projektów własnych lub przygotowanych przez Klienta.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9
Gięcie rur-7