Gięcie rur i profili - Radom

Jeśli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie gięcie rur oraz profili CNC, trafiłeś idealnie! Nasz zespół specjalizuje się w realizacji tego typu usług. Jesteśmy w stanie wykonać bardzo skomplikowane gięcie rur. Radom to jedna z miejscowości, w której świadczymy swoje usługi. Jeżeli poszukujesz specjalisty z tej okolicy, koniecznie skontaktuj się z nami.

Postaw na gięcie rur i profili od Grupy Elektron w Radomiu

Proces gięcia dostosowujemy do formowanego materiału.  Realizujemy gięcie rur aluminiowych, miedzianych, a także ze stali nierdzewnej. Dzięki nowoczesnej maszynie  zmieniamy kształty rur oraz paneli CNC w sposób ekspresowy. Odbywa się to poprzez ściskanie i rozciąganie włókien. Możliwość nadzoru nad przebiegiem gięcia rur oraz profili daje nam animacja procesu gięcia 3D. Dzięki giętarce trzpieniowej nasi specjaliści mogą bezproblemowo doprowadzić krzywiznę rury do wymaganego kształtu. Warto dodać, że proces w żaden sposób nie wpływa na wygląd czy techniczne właściwości materiału. Przygotujemy dla Ciebie produkt bez pofałdowań na ściankach, zwichrowań czy niesymetrycznych profili!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Potrzebujesz szybko wykonać gięcie rur? Radom to miejsce, w którym prowadzisz działalność i chcesz podjąć współpracę z usługodawcą z okolicy? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Znamy się na rzeczy, nasz zespół nieustannie uczestniczy w szkoleniach i kursach. Naszym celem jest utrzymywanie najwyższego poziomu, dlatego jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technikami. Wszystkie zlecenia wykonujemy ekspresowo! Wyceny są niezobowiązujące i całkowicie darmowe. W razie potrzeby realizujemy hurtowe gięcie rur oraz profili. Jeżeli szukasz specjalisty, skontaktuj się z nami. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze Otrzymane zlecenia realizujemy najszybciej jak to możliwe, przywiązując szczególną uwagę do jakości wykonania. 

Gięcie rur-7
Gięcie rur-8
Gięcie rur-9

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur – Radom: profesjonalna obróbka

Używamy najnowocześniejszej giętarki trzpieniowej CN38BR3 SHUZ TUNG, która gwarantuje najwyższą precyzję pracy. Ważny jest dla nas nawet najmniejszy detal. Giętarka posiada funkcję wizualizacji 3D z opcją pomiaru długości, która daje pewność, że każde zamówienie zostanie wykonane bezbłędnie.

Oferujemy także wykonanie gięcia rur i profili w określonej temperaturze! W tym celu używamy giętarki trójrolkowej, która pozwala na uzyskanie 180-stopniowego kąta zgięcia. Cały proces dostosowujemy do możliwości materiału.

Gięcie profili i rur Radom: co możemy dla Ciebie wykonać?

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Doskonale znamy się na  technologii obróbki skrawaniem CNC, dlatego  każde zlecenie jest przez nas wykonane dokładnie. Na życzenie klienta poddajemy materiał dalszej obróbce. Przeprowadzamy też malowanie proszkowe w celu zabezpieczenia metalowych części.

Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Szukasz firmy, która rzetelnie wykona gięcie rur? Radom Cię zawiódł? Nie przejmuj się! Współpracowaliśmy już z wieloma firmami z okolicy i za każdym razem uzyskiwaliśmy satysfakcjonujące efekty. Warto zaufać specjalistom! Pilnie i drobiazgowo wykonujemy powierzone nam zlecenia. Możliwe wykonanie usługi na podstawie projektu własnego lub klienta! Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny!