Gięcie rur oraz profili w Radom

Gięcie rur oraz profili giętarką trzpieniową Radom.

Jeśli szukasz firmy, która sprawnie i sumiennie wykona dla Ciebie gięcie rur oraz profili CNC, trafiłeś idealnie! Nasz zespół specjalizuje się w wykonywaniu tego typu usług. Realizujemy zamówienia między innymi w Radomiu! Używamy najnowocześniejszej giętarki trzpieniowej CN38BR3 SHUZ TUNG, która umożliwia nam wykonanie bardzo wysokiej jakościowo pracy.  Ważny jest dla nas nawet najmniejszy detal! Giętarka posiada funkcję wizualizacji 3D z opcją pomiaru długości, która daje pewność, że każde zamówienie zostanie wykonane bezbłędnie. Jesteśmy w stanie wykonać bardzo skomplikowane gięcie rur oraz profili. Najwyższej jakości sprzęt daje możliwość uzyskania gięć zarówno stałych, jak i zmiennych- w zależności od preferencji klienta. Podchodzimy do naszej pracy profesjonalnie! Proces gięcia dostosowujemy do formowanego materiału.  Możliwe gięcie rur aluminiowych, miedzianych, a także wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki nowoczesnej maszynie  zmieniamy kształty rur oraz paneli CNC w sposób ekspresowy. Odbywa się to poprzez ściskanie i analogiczne rozciąganie włókien. Możliwość nadzoru nad przebiegiem gięcia rur oraz profili daje nam animacja procesu gięcia 3D. Dzięki giętarce trzpieniowej nasi specjaliści mogą bezproblemowo doprowadzić krzywiznę rury do wymaganego kształtu. Warto dodać, że proces w żaden sposób nie wpływa na wygląd, czy techniczne właściwości materiału. Przygotujemy dla Ciebie produkt bez pofałdowań na ściankach, zwichrowań, czy niesymetrycznych profili!

Wykonujemy gięcie rur oraz profili w Radomiu!

Potrzebujesz szybko wykonać gięcie rur i profili CNC? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Radomiu! Znamy się na rzeczy, nasz zespół nieustannie uczestniczy w szkoleniach i kursach. Zdajemy sobie sprawę jak szybko rozwija się technologia. Naszym celem jest utrzymywanie najwyższego poziomu, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technikami, dzięki temu możemy zagwarantować, że jakość wykonywanych przez nas usług jest zawsze bardzo dobra. Wszystkie zlecenia wykonujemy ekspresowo! Wyceny są niezobowiązujące i całkowicie darmowe. W razie potrzeby realizujemy hurtowe gięcie rur oraz profili. Jeżeli szukasz specjalisty w tej dziedzinie w Radomiu- skontaktuj się z nami. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze Otrzymane zlecenia realizujemy najszybciej jak to możliwe, przywiązując szczególną uwagę do jakości wykonania. 

Gięcie rur-7
Gięcie rur-8
Gięcie rur-9

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur i profili- warto zaufać specjalistom.

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Doskonale znamy się na technologii i dokładamy wszelkich starań, aby stawać się coraz lepsi. Każde zlecenie jest przez nas wykonane dokładnie. Na życzenie klienta po wykonaniu gięcia rur lub profili, mamy możliwość poddania materiału dalszej obróbce. Przeprowadzamy też malowanie proszkowe w celu zabezpieczenia metalowych części. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, niezmienne zostają natomiast profesjonalizm i jakość. Służymy doradztwem technicznym. Zapewniamy kompleksową obsługę! Jeśli szukasz godnej zaufania firmy właśnie w Radomiu- z przyjemnością Ci pomożemy! Oferujemy także wykonanie gięcia rur i profili w określonej temperaturze! W tym celu używamy giętarki trójrolkowej, która pozwala na uzyskanie 180-stopniowego kąta zgięcia. Cały proces dostosowujemy do możliwości materiału. Warto zaufać specjalistom! Pilnie i drobiazgowo wykonujemy powierzone nam zlecenia. Możliwe wykonanie usługi na podstawie projektu własnego lub klienta! Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny!