Gięcie rur oraz profili Sosnowiec

Gięcie rur i profili ze stali oraz aluminium – krótki czas realizacji nawet najbardziej wymagających zamówień

Sosnowiec to miasto, w którym powstaje coraz więcej firm oferujących swoje produkty lub usługi związane z przemysłem. Prężnie rozwijający się obszar jest jednym z większych ośrodków gospodarczych w Polsce. Wraz z całym województwem śląskim jest to region, w jakim realizujemy wiele zamówień na gięcie rur i profili

Profesjonalne gięcie rur oraz profili

Szybkie i fachowe
Gięcie rur i profili

Gięcie rur i profili ze stali oraz aluminium – z jakich usług u nas skorzystasz?

Najczęściej naszymi Klientami są Hurtownie. Wynika to ze specyfiki naszych kwalifikacji zawodowych, parku maszyn, a także zamówień na seryjnie powtarzalne partie idealnie precyzyjnych, wymodelowanych rur i profili. Korzystając z naszych usług, możesz przede wszystkim liczyć na darmową wycenę. Jest to niezobowiązujący zupełnie dla Ciebie sposób na zorientowanie się, jak dużą kwotę trzeba przeznaczyć na realizację konkretnego modelu zamówienia.

Gięcie rur i gięcie profili to u nas szeroka oferta z uwagi na to, że gniemy stal, aluminium, jak i inne materiały. Jesteśmy również młodym zespołem, ale wiedzą dorównujemy innym, bardziej doświadczonym ekspertom w tej branży.  Jeśli chciałbyś zlecić gięcie rur oraz profili, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie maksymalnego kąta gięcia do 190 stopni i największego promienia gięcia do 220 mm.

Oprócz standardowego gięcia rur i profili wykonanych przede wszystkim z aluminium lub ze stali, proponujemy Ci nasze dodatkowe wsparcie na dalszym procesie obróbki wykształconych już elementów. Na kolejnym etapie prac, pozbywamy się wszelkich defektów, które zwykle obniżają jakość materiału, a także wykonujemy malowanie proszkowe, cięcie laserem, gwintowanie otworów i obróbkę ścierną.

Gięcie rur-8
Gięcie rur-9
Gięcie rur-7

Gięcie rur stalowych i aluminiowych a także gięcie profili ze stali nierdzewnej lub wykonane z aluminium – dlaczego właśnie nasza oferta?

Jeśli jesteś z Sosnowca i zdecydujesz się zamówić u nas gięcie rur aluminiowych lub wykonanych ze stali albo zainteresuje Cię gięcie profili ze stali nierdzewnej lub profili aluminiowych, możesz liczyć na krótki termin realizacji swojego zamówienia. Korzystamy z najlepszych i najbardziej nowoczesnych, specjalistycznych maszyn do szeroko rozumianej obróbki materiału.

Nasz park maszynowy jest profesjonalnie i optymalnie wyposażony.  Już na wstępie wytypujemy, na jakich urządzeniach będziemy pracować. Możemy w ten sposób zagwarantować Ci najwyższy poziom usług, a przy tym w dobrej dla Ciebie cenie! Przyjmujemy zamówienia zarówno na powtarzalne, proste, jak i znacznie bardziej skomplikowane elementy.

Gięcie rur-6

Dokładnie wykonujemy gięcie, dzięki czemu rzadko dochodzi do powstawania takich defektów, jak niesymetryczne zwichrowania, czy pofałdowanie. Dzięki pomocy naszych fachowych doradców, bez problemu i wątpliwości nawiążesz z nami współpracę. Oferujemy Ci gięcie rur ze stali nierdzewnych, a także gięcie profili ze stali nierdzewnej oraz gięcie rur, profili aluminiowych.

Zrealizujemy dla Ciebie praktycznie każde zamówienie na najbardziej dogodny termin. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie duże zamówienie nawet w krótkim czasie ze względu na specyfikę swojego parku maszynowego, doskonałej organizacji i właściwych kwalifikacji naszego zespołu. 

Zdzwoń do nas!